niedziela, 29 marca 2015

14 faktów dotyczących sezonu szóstego

Witam Kochani :) 
Tym razem chciałam podzielić się z Wami kolejnym ciekawym artykułem, który podesłał nam w komentarzu jakiś miły anonimek i poprosił o jego przetłumaczenie.
Dotyczy on tego, co może wydarzyć się w sezonie szóstym, a więc ostrzegam przed rozwinięciem wszystkich tych, którzy nie lubią psuć sobie frajdy i czytać spoilerów.


1. Zobaczymy Charles'a bez maski.

Dla wszystkich, którzy są zawiedzeni odcinkiem finałowym, mamy pocieszenie. Jak obiecuje Goldstick "W odcinku 10 zobaczycie twarz A. Zobaczycie w końcu A i zrozumiecie kim jest, jak stał się BigA i wszystko nabierze sensu. Będziecie mogli cofnąć się o kilka odcinków i powiedzieć 'wow'".
2. Przeskok w czasie.
Po tym, jak Kłamczuchy odkryją kto kryje się pod maską, widzowie PLL doświadczą ogromnego przeskoku w czasie aż do zimy 2016 roku. "Przeskok w czasie będzie satysfakcjonujący i przyniesie wiele niespodzianek." - tłumaczą producenci PLL. "Już we wcześniejszych odcinkach mogliście podziwiać ich talenty i zainteresowania. Nie będziecie, więc rozczarowani twierdząc "O mój Boże, skąd to się w ogóle wzięło?". Znajdzie się jednak kilka kwestii, których nie byliście w stanie przewidzieć".
3. "A" jednocześnie kocha i nienawidzi Alison.
Przez wszystkie minione sezony każdy uważał, że A nienawidzi Ali, jednak w ostatnim odcinku dowiedzieliśmy się, że jest ona "ulubienicą" Charles'a i tak naprawdę nie znamy jego uczuć. "Bardzo dobre pytanie." - zauważa Goldstick. "Myślę, że jest to mieszanina miłości -nienawiści, która jest w porządku, jeśli chodzi o tę postać."
4.  W sezonie szóstym czas w PLL w końcu ruszy z miejsca.
Nie będziemy już wiecznie tkwić w jesiennej porze roku Rosewood. Goldstick zapowiada, że czas na przyspieszenie fabuły. "6A będzie trwało 3 tygodnie, 2 tygodnie przed ukończeniem szkoły. Cała ta trauma i ucieczka z bunkra skumulują się w odcinku 10 i pozwolą dziewczynom na rozwiązanie zagadki A".
5. "A' maczało palce w planie uśmiercenia Mony.
"Właściwie Mona upozorowała własną śmierć. Chciała ujawnić tożsamość A i zostać bohaterką." - wyjaśnia Goldstick. "Oczywiście jej plan nie powiódł się. Osoba, z którą widzimy, jak szamoce się przy schodach, zanim została porwana, może nie być częścią jej planu." Aktorka grająca Mone dodaje: "Mona padła ofiarą A. Od samego początku A miało plan schwytania jej i więzienia od czasu jej zniknięcia."
6. W serialu może dojść do ślubu.
Kiedy Goldstick wspomniał o przeskoku czasowym , zapytano go o to czy jedna z Kłamczuch mogłaby pojawić się przy ołtarzu: "Pytacie czy jedna z nich weźmie ślub? Mmm... Tak. Zamierzamy zająć się tym pełną parą i wydaje mi się, że wyjdzie dość ekscytująco".
7. Mona nadal może pracować z A.
Jest oczywistym, że Charles ukradł Monie grę w sezonie trzecim, ale nie jest oczywistym po której stronie leży jej lojalność. "Kiedy Mona została zamknięta w Radley, A sądziło, że przejęło od niej grę, ale to nie znaczy, że Mona wciąż nie jest w nią zaangażowana." - wyznaje Goldstick. "Nie chciałbym jeszcze poruszać tego tematu, ale powiem tylko tyle, że Mona chciała poznać prawdę i była przygnębiona tym, że ktoś robi to co ona zapoczątkowała i radzi sobie nawet lepiej."
8. Widzieliśmy już A.
Jeśli ktoś zastanawia się jeszcze nad tym czy Charles pojawił się już w serialu, niech lepiej to przemyśli. "To ktoś kogo widzieliście już wcześniej."- wyznaje Goldstick. "Ta osoba pojawiła się już na ekranie."
9. Mona nie pozostanie przy blond włosach.
Kiedy tylko Kłamczuchy uciekną z kryjówki A, Parrish żartuje, że Mona wskoczy w Rosewood do najbliższego salonu fryzjerskiego. "Wyglądam okropnie w blond włosach." - wyznaje. "Jestem pewna, że Mona wróci do swojego dawnego koloru, ponieważ nie będzie chciała mieć nic wspólnego z Alison, a tym bardziej wyglądać jak ona."
10. A zemści się na Kłamczuchach.
Po swoim katastrofalnym balu, możecie być pewni, że Charles wścieknie się na Kłamczuchy za to co zrobiły. "Wszystkie pożałujemy w sezonie szóstym, że zrobiłyśmy z A głupka i na dodatek mu uciekłyśmy." - wyznaje Parrish. "Zobaczycie w końcu, jak szalona jest ta osoba, co jest nieco zabawne. Początek sezonu szóstego będzie trochę pokręcony."
11. Głos z domku dla lalek nie należał do Mony.
"Nie, to nie byłam ja." - wyjaśnia aktorka grająca Mone. "Ale słyszałam, że niektórzy fani upierają się, że ten głos należy do mnie, więc w pewnym momencie sama zaczęłam się nad tym zastanawiać, ale nie, to nie był mój głos. Scenarzyści mogliby podłapać taki pomysł, ale jeśli to zrobili, ja nic o tym nie wiem, więc to z pewnością nie ja."
12. Miejcie oko na "silne" postacie.
Kiedy zapytano Goldsticka aby podał jakieś cechy fizyczne odnoszące się do A, które mogłyby wykreślić z listy podejrzanych pewne osoby, ten odpowiedział: "Szukajcie takich postaci, których siła wewnętrzna odzwierciedla siłę zewnętrzną. A to bardzo silna postać."
13. Motywy Charles'a są o wiele gorsze niż Mony.
  "Motywem Mony była chęć zemsty za wszystkie upokorzenia, jakich doznała ze strony Alison." - mówi Parrish. "Z A jest trochę inaczej. Wydaje mi się, że to A jest o wiele bardziej pokręcone. A pragnęło mieć domek dla lalek, ponieważ chciało rządzić Alison i kontrolować ją. Jego/jej obsesja różni się znacznie od obsesji Mony. Jest niebezpieczna, chora i tak totalnie pokręcona, że już nie mogę się doczekać, kiedy widzowie dowiedzą się więcej."
14. Tajemnica tkwi w domku dla lalek.
"Rzeczy, które trzyma w swoim domku dla lalek są odzwierciedleniem tego kim jest i dlaczego to robi." - wyjaśnia Parrish. "Jego pokój będzie miał ogromne znaczenie w tym sezonie i kiedy poskładany elementy znajdującej się w nim układanki, dowiemy się kim jest Charles, dlaczego chce skrzywdzić Kłamczuchy i dlaczego ochrania Alison. Kluczem do odkrycia BigA jest rodzinny film."
* * * * 
Nie rozumiem. Raz mówią, że film nie ma znaczenia, a za chwilę, że jednak stanowi kluczową rolę.
Chyba po raz kolejny chcą zrobić nas w konia.
Najbardziej podoba mi się opcja ślubu w serialu. Mam nadzieję na Haleba ♥

35 komentarzy:

 1. Strasznie nie mogę się doczekać 6 sezonu! to jest gorsze niż czekanie na weekend. Hmm..a tak przy okazji zastanawiam się co takiego zrobiły kłamczuchy, że on aż tak się mści? przecież on/ona narażała je na śmierć. Może faktycznie ma coś z głową.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiem, że (prawdopodobnie) Charles jest A, ale przeglądam stare odcinki PLL (fragmenty z Jasonem - uwielbiam go) i Aria serio bardzo dziwnie sie zachowywala czasami. Jestem teraz na odcinku 2x06 w momencie gdy Noel oddaje płyte i odchodzi, ona tak kiwa głowa, jakby mówiła mu że robi dobrze/zgodnie z planem. Jeszcze wtedy Marlene nie miałą pojecia chyba kto ma byc A, i na 90% to mia być pocztkowo Aria :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aria nadal zachowuje się dziwnie :)

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. To wszystko jest pokręcone, ale genialne. Gdyby ujawnili nam kim dokładnie jest BigA, opowiedzieli jego historię, albo chociaż pokazali bez maski, dalsze sezony nie miałyby sensu i znacznie mniej osób by oglądało PLL.
  Powiedźmy sobie szczerze, najbardziej chcemy wiedzieć, kim jest A, czego chce od Kłamczuch i dlaczego to robi. Oczywiście, 'cierpimy' na tym, ale czekamy na kolejny sezon, czyli jest pewne, że będziemy go oglądać.
  I w czasie oczekiwania, snujemy tak wiele teorii, które już mieszają nam w głowach, a gdy dowiemy się prawdy, to będzie takie Woow! I założę się, że o to właśnie chodzi całej ekipie. Mamy tego tak bardzo pragnąć, że zrobimy 'wszystko'.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ślub Caleba i Hanny to by było spełnienie marzeń <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie, że tak, ale coś czuję, że to będzie Ezra i Aria dum dum duuum

   Usuń
  2. A moze Spencer i Toby :o

   Usuń
  3. Spencer i Toby też super, wszystko tylko nie Aria i Ezra :)

   Usuń
 6. 4 sezon nie należał do najlepszych, ale 5 robi furore. Ledwo się skończył, a ja n ie mogę oderwać się od czytania info o finale i 6 sezonie. coś wspaniałego
  ślub? chciałabym ezrie + oświadczyny haleba. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Racja, 4 sezon był najgorszy, mnie straaaasznie przynudzał. Nie czekałam na odcinki z napięciem jak kiedyś, tylko oglądałam parę dni po dodaniu, bo mi się przypomniało. Natomiast 5 sezon wrócił jak bumerang i przypomina mi te pierwsze sezony, to napięcie, coraz więcej pytań, aaa. :D Ja chcę już czerwiec !!!

   Usuń
  2. A według mnie co sezon to gorzej, Najgorszy był 4 ale początek 5 też nie był najlepszy.

   Usuń
 7. http://www.buzzfeed.com/jennaguillaume/whats-a-charles?utm_term=.tm18rm2Vo PRZETŁUMACZCIE TO I WSTAWCIE NA BLOGA JAKO POST BO WYDAJE SIĘ CIEKAWE :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz racje.. wstawcie to

   Usuń
  2. Ale tu są tylko pytania. Przyjrzę im się bliżej i zobaczę :)

   Usuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. w poście "Mega paczka spoilerów" jest napisane, że to Aria zrezygnuje ze studiów i weźmie ślub z Ezrą:) osobiście nie wyobrażam sobie jakiejś przyszłości tej pary, ale no

  OdpowiedzUsuń
 10. O dziękuję, dziękuję, dziekuję <3 szczególnie, że mój angielski pozwolił mi zrozumieć 5 przez 10 :D
  Ja też mam nadzieję na Haleb!! A co do pokoju, niby nie przykładają wagi do retrospekcji, ale sam pokój na pewno napełniony był wskazówkami, potrzeba tylko jakiegoś punktu zaczepienia żeby to zrozumieć

  OdpowiedzUsuń
 11. pamiętacie C. Cavanaugh z listy odwiedzających już nie pamiętam o kogo chodziło, chyba o Monę w Radley? Znalazłam ciekawą teorię co do tego kim była ta osoba i kim jest Charles :)
  http://ilovepllofrosewood.blogspot.com/2015/03/charles-or-chris-cavanaugh.html

  OdpowiedzUsuń
 12. W książce to Hanna wzięła ślub z Mike'em, ale ze spojlerów wnioskuję, że to spencer i tobiego zobaczymy na ślubnym kobiercu. .(chciałabym)

  OdpowiedzUsuń
 13. http://i-bet-you-remember-me.tumblr.com/post/114622252047/no-the-person-does-not-know

  OdpowiedzUsuń
 14. Coś zaczyna mi się przejaśniać w głowie, coś zaczyna świtać. Mimo, że dalej nie wiemy kim jest A, coś zaczyna się dziać... AWWW HALEB I ŚLUB JESTEM NA TAK!
  <333
  Kocham Waszego bloga, fajny post, papa!
  kisses
  ~J

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja chcę ślub Ezrii, tak!!
  Ps. W której części książki był ślub Hanny i Mike'a? Bo ktoś napisał o tym i mnie to ciekawi

  OdpowiedzUsuń
 16. A może tak ślub Ashley i pastora :D?

  OdpowiedzUsuń
 17. A może tak ślub Ashley i pastora :D?

  OdpowiedzUsuń
 18. Wysłałam Ci teorię na maila :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pewnie na główny e-mail? w takim razie dziewczyny powinny go wyłapać :)

   Usuń
 19. Jeśli przeniesiemy się do zimy 2016 i to będzie dużo, to jaki czas jest w serialu obecnie?? Bo ja nie ogarnęłam.... i jeżeli ślubem będzie ślub Hanny i Caleba, to jestem w niebie♥
  i czytałam, że w 7. sezonie "historia Charlesa będzie historią" - czyli co, wprowadzą kolejne A? O_o
  xoxo, E.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może chodzi o to, że wszystko będzie już wyjaśnione i w końcu poznamy odpowiedzi na niektóre pytania

   Usuń
 20. To oznacza, że po sezonie 6A, sezon 6B będzie zimą 2016 roku. I wydaje mi się też, że nie będzie żadnego odcinka specjalnego, ani świątecznego i hallowenowego.

  OdpowiedzUsuń
 21. Tylko nie ślub Toby'ego i Spencer.. jak dla mnie oni już dawno powinni się rozejść. I Ezrii też nie koniecznie.. Haleb <3

  OdpowiedzUsuń
 22. Na jednym z blogów przeczytałam jeszcze więcej spoilerów, jak coś mogę podesłać link

  OdpowiedzUsuń
 23. Skoro A ukradło "grę" od Mony w 3 sezonie, to do kogo Mona mówiła "zrobiłam wszystko o co mnie prosiłaś/łeś" w finale 2 sezonu? czy to zostało później wyjaśnione?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Etykiety

1x01 1x02 1x03 1x04 1x05 1x06 1x07 1x08 1x09 1x10 1x11 1x12 1x13 1x14 1x15 1x16 1x17 1x18 1x19 1x20 1x21 1x22 2x01 2x02 2x03 2x04 2x05 2x06 2x07 2x08 2x09 2x10 2x11 2x12 2x13 2x25 3x02 3x13 3x19 4x10 4x13 4x19 4x22 4x23 4x24 5 produkcji z obsadą PLL 5a 5b 5b pll 5b promo 5x01 5x02 5x03 5x04 5x05 5x06 5x07 5x08 5x09 5x10 5x11 5x12 5x13 5x13 muzyka 5x14 5x15 5x22 5x25 6A 6B 6x01 6x02 6x03 6x04 6x05 6x06 6x07 6x08 6x09 6x10 6x11 6x12 6x13 6x14 6x15 6x16 6x17 6x18 6x19 6x20 7B 7x01 7x02 7x03 7x04 7x05 7x06 7x07 7x08 7x09 7x10 7x11 7x12 7x13 7x14 7x15 7x16 7x17 7x18 7x19 7x20 A A-team A.D. aktorzy Alison alison and emily alison dilaurentis andrew andrzejki ankieta Archer Dunhill Aria Ashley Benson Ashley Marin bajka bajka pll barry maple Bethany Young Big Bad BigA Black Widow bliźniaki bohaterowie Byron Montgomery Caleb Cece challange Charles Charlotte christmas christmas challange christmas pll ciekawostki ciekawostki pll Co by było gdyby... co gdzie za ile Cyrus czat Dollhouse dr Rollins dr. Palmer Duncan Dwts Eddie Lamb Eliza Ella Montgomery elliott Emily Emily Fields Emison emison ship emoji Ezra Ezria filmiki finał fryzura funny funny moments Garrett Gdzie będą postacie za 10 lat gify goodbye Haleb halloween Hanily Hanna Hanna Marin Haria harold crane Holbrook holden strauss huw collins Ian Ian Harding informacje instagram jako A Janel Parrish Jasno Jason jason is a jason pll Jenna Jessica DiLaurentis Julian Morris Kate Keegan Allen Kenneth DiLaurentis koniec koniec próby konkurs książki Kto może być A? kto zabił jessice dilaurentis Lesli live stream Lolita Lucas Lucy Hale Maddie Ziegler makijaż mamy kłamczuch Marion marlene king Mary Drake Maya Megaami Melissa memy Meredith Mike Mona muzyka muzyka 5x14 muzyka 5x15 N.A.T. club najlepsze momenty najlepsze piosenki najśmieszniejsze napisy Nasze oscary nasze pary Nat alia Natalia Nigel noel norman bates nowa redaktorka od Adminek Odliczanie do sezonu 6 online opis Oś czasowa outfity Paige Paily panel pani di pani Grunwald Pastor Ted Pemily Peter Hastings pierwszy post Pies ♥ Pigtunia piosenka plakat pll pll cast pll hair pll make up PLL Questions PLL Quiz postać książkowa powitanie promo przerażające momenty Radley Ravenswood recenzja Red Coat Red Dress redaktorki regulamin relacjonowanie RIPMona rodzice romantyczne sceny różnice Sabrina Samara Sara Sara Harvey sasha pieterse Sekrety Kłamczuch serial sezon 1 sezon 2 sezon 3 sezon 4 sezon 5 sezon 6 sezon 7 Shana Shay Mitchell ship Sidney skruszone smutne sceny sneak peeki soundtrack Spaleb spandrew Spanna Sparia Spemily Spencer Spencer Hastings Spoby spoilery stillsy Sydney sylwester szkoła świąteczny odcinek Tammin Sursok teen choice awards teoria teoria bethany teoria spisowa teorie The Lost Woods Resort Till 60 Days PLL Challenge tłumaczenia Toby TOP TOP 5 Travis troian bellisario tweet Tyler Blackburn tytuły odcinków Uber A uczucia alison urodziny Veronica Hastings Vivian wady i zalety walentynki Wilden wrażenia Wren Wrencer wskazówka wydarzenia chronologicznie wypunktowanie wywiad wzruszające sceny zalety i wady zatrute zdjęcia zlot życie aktorów życzenia