środa, 8 lipca 2015

PRZECIEKI Z PLANU 6x10!! WIEMY KTO JEST A!! ODPOWIEDZI NA WSZYSTKIE PYTANIA!!

Hej, Kochani!
Przeglądałam dzisiaj Reddit'a i wpadłam na osobę, która może być naszą kolejną Daisy. Ci którzy nie wiedzą kim ona była - osoba, która pracowała na planie serialu i która opisała nam cały finał piątego sezonu. Pisałam tutaj o jej spoilerach i ci którzy czytali to wiedzą, że spełniły się co do joty. 
Odnośnie tych spoilerów, cóż... czas pokaże czy wszystko się spełni, ale osoba ta usunęła już swoje konto w obawie, że produkcja wyłapie kim ona jest, więc może to nasza kolejna Daisy? :)
Chętnych do poczytania kilku rewelacji, zapraszam po więcej do rozwinięcia a tych którzy nie chcą psuć sobie całej zabawy - przestrzegam! :)
Nasza nowa Daisy pracowała na planie, lecz wyleciała z produkcji, gdy wykryto u niej amfetaminę. Obsada co jakiś czas jest poddawana testom na wykrycie narkotyków. Tak więc, oto jej zemsta.
Dowiecie się między innymi kto jest Charlesem, skąd brał na to wszystko pieniądze, kto przeżyje a kto umrze, jakie były reakcje na ujawnienie A, co z Panią D, co się stanie w kolejnych odcinkach, kto jest Black Widow, co z Ezrą i Toby'm!
POZNACIE WSZYSTKIE ODPOWIEDZI! 

JA JESTEM ZACHWYCONA!
Spoilery dodam w formie dialogu aby zachować oryginalną formę.
Pytanie - jak sama nazwa wskazuje oznacza pytanie, a Daisy (tak ją nazwijmy) poda Wam odpowiedź :D
Pytanie: 
Kto jest A?
Daisy:
 Naprawdę chcesz wiedzieć?
Pytanie:
Tak! Nie chcę czekać do sierpnia i przechodzić przez kolejne serialowe dramaty.
Daisy:
Wren jest A.
Pytanie: 
Czy Charles umrze w 6x10 albo wróci po przeskoku czasowym bądź będzie zamknięty?
Daisy:
Alison będzie myślała, że go zabije, ale będą co do tego wątpliwości.
Pytanie:
W sensie będzie chciała go zabić czy nie będzie pamiętała czy to zrobiła?
Daisy:
Będzie to wyglądało tak, jakby go zabiła, ale potem jego ciało zniknie. Wcześniej pokaże się Alison, przeprosi za to co jej zrobił, gdy była mała i zacznie błagać, żeby znów była jego siostrą, ale kiedy Alison zacznie zachowywać się dziwnie, Charles zrobi się agresywny. W pewnym momencie dojdzie między nimi do przepychanki i Charles wypadnie przez balkon czy spadnie ze schodów. Wszyscy uznają, że nie żyje, ale później okaże się, że jego ciało zniknęło. Nie wiem dokładnie o co chodziło, ponieważ pracowałam przy serialu dopiero od sezonu szóstego i nie znam dokładnie fabuły, a nie przykładałam do tego takiej wagi. Z tego co wiem, to wyjaśnią kilka wątków, ale tylko na tym się skończy. 
Pytanie:
Skoro Wren pracował w Radley a Charles był jego pacjentem, to jakim cudem żaden z lekarzy go nie rozpoznał?
Daisy:
Wren nie jest tak naprawdę lekarzem. Jego "praca" w Radley polegała na tym co robił Dr Palmer w Saratoga... był tam pacjentem. Służba medyczna pozwoliła Wrenowi udawać, że jest lekarzem, ponieważ za każdym razem, gdy próbowali przywrócić go do rzeczywistości, zaczął się robić agresywny i szalony. To była pewnego rodzaju terapia. Na dodatek wszystko wyjdzie bardzo niedorzecznie.
Pytanie:
Jak w takim razie pozwalano mu zbliżyć się do Mony i prowadzić jej terapię? Albo dlaczego Pani D. go nie rozpoznała?
Daisy:
Jak już pisałam, wszystko wyjdzie dość niedorzecznie i śmiesznie. Spencer wszystko odkryje, ale dojdzie do kilku błędnych wniosków, które jednak dla reszty zabrzmią sensownie.
Pytanie:
Mnie to jakoś nie dziwi. On zawsze był trochę dziwny i mroczny.
Daisy:
A stanie się jeszcze  mroczniejszy. W jednej scenie będzie mówił normalnie, a za kilka sekund porzuci swój zwykły akcent.
Pytanie:
Powiedz teraz coś o Lorenzo, Emison i Toby'm.
Daisy:
Ali i Emily pocałują się na balu, ale to nie będzie jakiś namiętny pocałunek, a raczej słodki. Lorenzo umrze, Toby przeżyje.
Pytanie:
Jak w takim razie udało Wam się utrzymać w tajemnicy obecność Juliana Moriss'a? Przez kilka ostatnich tygodni ekipa serialu zapewniała nas, że aktor jest zaangażowany w inną produkcję i nie ma czasu na PLL.
Daisy:
Nie wiem nic o tych zapewnieniach, ale kiedy Julian pojawiał się na planie, to cała ekipa musiała oddawać swoje telefony, żeby nie doszło do przecieku. Na dodatek eskortowali go jacyś ludzie gdy przyjeżdżał i wyjeżdżał, żeby nikt nie zauważył, jak wychodzi ze studia. Tak samo nie mogliśmy powiedzieć, że ta laska, która gra Cece właśnie przyjechała na plan.
Pytanie:
Mogłabyś powiedzieć nam trochę o tym, jak bohaterowie serialu reagowali na ujawnienie A?
Daisy:
Spencer była okropnie zła. Głównie dlatego, że nie rozpoznała Wren'a jako tego samego dzieciaka, którego spotkała w Radley.
Pytanie:
Skąd Charles miał na to wszystko pieniądze?
Daisy:
Jego rodzina odłożyła kupę pieniędzy gdy był w Radley. Było nawet wspomniane coś o praniu pieniędzy. Radley było skorumpowane i płaciło jego rodzinie za załatwianie lewych ubezpieczeń pacjentom. Próbowali w ten sposób spłacić jego rodzinę i sfałszowali jego samobójstwo, żeby przekazać mu wszystkie pieniądze i spłacić dług.
Pytanie:
Jaka była w tym wszystkim rola Pani D.?
Daisy:
Pani D. zabrała go z Radley, sfałszowała papiery i okłamała wszystkich, że nie żyje. Oddała Charlesowi wszystkie pieniądze, które przekazało jej Radley, ponieważ chciała zrekompensować się chociaż w ten sposób.  Dlatego zaczęła pracować w Radley. Dzięki temu mógł ułożyć sobie życie na nowo, tym bardziej, że załatwiła mu nową tożsamość. Pomogła mu wykonać nagrobek, który miał być dowodem jego śmierci i jakby symbolem rozpoczęcia nowego życia.
Pytanie:
Co z Andrew? Jest w to zaangażowany?
Daisy:
Andrew nie pojawi się już w następnych odcinkach. Aktor, który go gra był wściekły z powodu ostatniej sceny i tego, że wyszedł na takiego dupka, a raczej, że zagrał takiego dupka.
Pytanie:
Która aktorka jest najfajniejsza?
Daisy:
Troian, ponieważ jest miła, mądra i ma niesamowite poczucie humoru. Na dodatek przepięknie śpiewa i grywała na planie z tym gościem, który w ostatnim sezonie wcielał się w artystę.
Pytanie:
Kto jest najbardziej poważny?
Daisy:
Lucy Hale. Jest bardzo cicha, ale może dlatego, że spędza na planie tyle godzin i nie ma kiedy odpocząć.
Pytanie:
O nieee, mam nadzieję, że to się nie spełni, bo będzie to jedna z najnudniejszych wersji.
Daisy:
Zapewniam cię, że tak nie będzie. Aktor grający Wren'a jest świetny i dopiero w scenach Charles'a pokaże cały swój kunszt. Będzie o wiele ciekawszy, mroczniejszy i naprawdę świetny.
Pytanie:
Co będzie się działo w kolejnych odcinkach?
Daisy:
Sara i Emily zbliżą się do siebie jeszcze bardziej. Aria i Clark wydrukują swoje zdjęcia i wezmą udział w konkursie, a Spencer dostanie się do Oksfordu i jej mama będzie chciała, żeby od razu wyjechała. Dziewczyny dowiedzą się, że mają zamontowane urządzenia śledzące w szyjach. Trener trzeźwości Spencer zje jej ciasteczka i zacznie do niej uderzać, a jej będzie się to podobało. Clark okaże się gejem. Dziewczyny dowiedzą się, że Lesli nie jest A, bo A zaatakuje je, gdy Lesli będzie z Moną. Sara znowu ucieknie i dziewczyny odnajdą ją w Dollhouse, ponieważ tam "lepiej jej się śpi".
Pytanie:
Kto jest Black Widow?
Daisy:
Melissa, ponieważ próbowała się dowiedzieć kto leży w grobie i kogo pogrzebała. Będzie miała wyrzuty sumienia i dlatego w ramach pokuty będzie chciała się zemścić. Ponadto Melissa współpracuje z Wrenem.
Pytanie:
Czy Wren jej pomagał?
Daisy:
Nie wiem dokładnie jak to rozwiążą, ale oboje myśleli na początku, że to Alison leży w grobie. Wiem tylko tyle, że zawarli ze sobą umowę i mieli nikomu o tym nie mówić.
Pytanie:
Co będzie w sezonie 7?
Daisy:
Wiem tylko tyle, że dowiedzą się kim jest Charles. Myślę, że oni sami nie mają na to pomysłu.
Pytanie:
Kto jeszcze należy do A-Teamu?
Daisy:
Nikt. Jest tylko Charles/Wren. Inni po prostu działali na własną korzyść, żeby chronić swoje sekrety i dlatego wyglądało to tak, że w A-Teamie jest dużo osób. Nie ma żadnego Teamu, jest tylko jedna osoba.
Pytanie:
Kto zabił Ian'a, Wilden'a i Garret'a? Co z NAT?
Daisy:
Ian popełnił samobójstwo, Wilden zabił Garret'a a Cece Wilden'a. Wydaje mi się, że to Mona podłożyła list przy ciele Ian'a. Melissa powiedziała, że popełnił samobójstwo, więc nikt tego nie kwestionuje. Mimo to, jego wątek nadal jest otwarty, więc może coś jeszcze wymyślą. Nam nic o tym nie powiedzieli. O NAT nie będzie nic słychać.
Pytanie:
Co z Arią? Była w Radley?
Daisy:
Aria wystawi w galerii zdjęcie, na którym będą lalki, co bardzo przerazi jej mamę. Aria nie była w Radley.
Pytanie:
Skoro Wren nie był w Anglii to kim był jego współlokator?
Daisy:
Nie wyjaśnili tego.
Pytanie:
A więc Emison będą razem?
Daisy:
Tak mi się wydaje, ale nie wiem. Całowały się na balu i tańczyły razem.
Pytanie:
Coś o UberA?
Daisy:
Z tego co wiem, Wren jest jedynym A. Jeżeli wypłynie jakieś inne A, to pewnie dopiero w przyszłym sezonie.
Pytanie:
Czy ktoś umrze?
Daisy:
Lorenzo. Wren, a przynajmniej tak będzie się wydawać Alison. Zniknie Jason, ale to nie będzie nic podejrzanego.
Pytanie:
O co chodzi ze szczurami?
Daisy:
Dziewczyny pójdą do centrum badań, żeby dowiedzieć się coś o urządzeniach śledzących, które pierwotnie były testowane na szczurach.
Pytanie:
Co z Cece?
Daisy:
Cece powróci, ale nie jest w nic zaangażowana. Będzie miała dla dziewczyn kilka wskazówek o dziewczynie z grobu, ponieważ znała ją z Radley. Cece będzie próbowała przekonać Alison, żeby wyjechała i chyba zostanie zraniona, ale nie jestem pewna.
Pytanie:
Mogłabyś powiedzieć nam trochę więcej o motywie Charles'a i o Bethany? I co z tym żółtym topem?
Daisy:
On po prostu chciał odegrać się na swojej rodzinie za to, że go porzucili, ale wie, że popełnił błąd robiąc krzywdę Alison i bardzo tego żałuje. Bethany znał z Radley, a Cece była z nią w kontakcie i udawała Alison. Nie wiem tylko dlaczego. Wiem, że Charles zobaczył Bethany jak była martwa Tamtej Nocy i myślał, że to Cece ją uderzyła. Potem wziął Alison za Cece i uderzył ją. Jeżeli chodzi o to kto uderzył Bethany, to nigdy nie było o tym mowy, tak samo jak o żółtym topie. Charles porwał Sare, ponieważ była podobna do Alison i chciał mieć kolejną lalkę.
Pytanie:
Mogłabyś powiedzieć co stało się z tą żółtą sukienką, którą znalazła Alison u Pani D?
Daisy:
Pani D. dała ją Charlesowi, żeby mógł stworzyć swoją własną lalkę Alison i obchodzić z nią święta. To bardzo smutne.
Pytanie:
To nie wyjaśnia dlaczego gnębił pozostałe dziewczyny...
Daisy:
Bo scenarzyści tego nie wyjaśnią. Wydaje mi się, że to z powodu samotności i tego, że zabierały mu Alison, odciągały ją od niego. Obwiniał je, gdy dowiedział się, że Alison jednak żyje. Na ich punkcie również miał obsesję.
Pytanie:
Czy Cece pomaga Charlesowi?
Daisy:
Nie, ona się go boi, ponieważ Charles myśli, że to ona zabiła Bethany.
Pytanie:
Co z Marion?
Daisy:
Marion wyskoczyła z dachu, a Bethany to widziała. Zrobiła to, ponieważ dowiedziała się o samobójstwie Charles'a, a widziała w nim swojego drugiego syna. To ją bardzo zasmuciło. Nie wiem jednak czy to prawda, ponieważ są to głównie założenia Spencer.
Pytanie:
Co się stanie po przeskoku czasowym?
Daisy:
Byłam świadkiem tylko jednej sceny. Dziewczyny będą się nadal przyjaźnić, Aria napisze książkę o wszystkim co się stało. W pewnej chwili przyjdzie im sms ( w tym samym czasie) i wszystkie spojrzą na siebie przerażone. I koniec.
Pytanie:
Co z zabójstwem Pani D?
Daisy:
Kolejny wypadek. Charles wpadnie w złość, kiedy Pani D powie mu, że nie może go już więcej kryć i przez przypadek ją zabije.
Pytanie:
Czyli Wren nie jest Brytyjczykiem?
Daisy:
Nie.
Pytanie:
Jakiś jeszcze mega spoiler?
Daisy:
Spencer była w Radley jako dziecko. Ta dziwnie tańcząca dziewczynka, którą widziała we śnie, to ona. Nie pamięta tego, ale poznała tam Charles'a. Ujawniała zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, więc rodzicie wsadzili ją do Radley, żeby jej pomóc, ale nie wiedzieli wtedy jak okropnie tam jest.
Pytanie:
O co chodziło Marlene, gdy powiedziała, że Melissa to EndGame?
Daisy:
Pewnie o to, że zostanie ujawniona zaraz po Charlesie.
Pytanie:
Jak zareaguje Mona?
Daisy:
Mona będzie zszokowana i zła, ponieważ Wren zrobił z niej głupka. Kiedy była w Radley, Wren wykonywał dla niej różne zadania, więc myślała, że to ona nim rządzi, a nie on nią.
Pytanie:
Czyli Wren to Charles/A, Melissa to Black Widow. Wren i Jason są bliźniakami?
Daisy:
Nie, Wren jest o rok starszy.
Pytanie:
Czy Ezra i Toby są czyści?
Daisy:
Tak.
Pytanie:
Jak zareaguje Spencer na wieść o Melissie?
Daisy:
Będzie zła i zszokowana, ale w końcu wybaczy jej, gdy dowie się, że Melissa robiła to wszystko dla niej.
Pytanie:
Kim jest Varjack?
Daisy:
To chyba kolejne imię Wren'a. Nie wyjaśniono tego.
Pytanie:
Co z Mikem i Moną?
Daisy:
Nadal będą się umawiali, ale Mona nie będzie chciała tego ciągnąć, ponieważ nie będzie chciała narażać go na niebezpieczeństwo. Ale pójdą razem na bal.
Pytanie:
Kto próbował zabić Mone?
Daisy:
Nie wiem, wydaje mi się, że to była zmyłka.
Pytanie:
Co będzie w 6x10?
Daisy:
Dziewczyny pójdą na bal, będą się bawić, tańczyć itd. Nagle Alison dostanie wiadomość od Charlesa i pójdzie się z nim spotkać. Zanim dziewczyny zorientują się, że jej nie ma, on ujawni się Alison.
Pytanie:
Co z Ezrią?
Daisy:
Nadal będą razem, ale ich związek nie będzie już tak głęboki jak kiedyś. Aria skupi się na swojej fotografii i to będzie dla niej priorytetem. Z tego co wiem to pójdzie sama na studia, ale wcześniej będą się spotykać i całować.
Pytanie:
Czy Sara pracuje dla A?
Daisy:
Nie, jest po prostu dziwna. Sara wróci w końcu do swojej mamy po tym, jak dziewczyny odnajdą ją w Dollhouse, gdzie spała na swoim starym łóżku. Emily stwierdzi, że jej szkody zostały naprawione i odeśle ją do domu.
Pytanie:
Jaka jest rola Lesli?
Daisy:
Ona tylko martwi się o swoją przyszłość i o to, że Radley przeważy na jej karierze. Poza tym, znała Bethany i dlatego tak bardzo się angażuje.
Pytanie:
Kto jest Red Coat?
Daisy:
Słyszałam tylko o tym, że Alison nią była. Ominęłam kilka dni na planie, więc nie mam pojęcia.
Pytanie:
Czy Maya naprawdę nie żyje? Co takiego wiedziała?
Daisy:
Maya znalazła zdjęcie dziecka w rzeczach w kryjówce i o to właśnie chodziło. A jej groziło śmiercią, jeśli nie wyjedzie z Rosewood


WOW WOW WOW!
Jeżeli to prawda, to kocham na nowo Marlene i oddaję jej swój cały respekt.
Wren = Charles/A
Melissa = Black Widow
Spełnienie marzeń! :)
Jak Wam się podobają spoilery?

285 komentarzy:

 1. Mam nadzieję, że to prawda!!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nieeee! Ja chcę Tobiego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Toby też byłby niczego sobie to Spencer mogłaby być wtedy z Wren'em ;d

   Usuń
  2. Haha ;D

   Usuń
  3. Toby byłby lepszy, strasznie go nie lubie :P

   Usuń
  4. Na pewno byłby bardziej zaskakujący. No i nie byłoby tylu nieścisłości, jak to, że pacjent wychodzi sobie z psychiatryka, kiedy ma na to ochotę i leczy w miejskim szpitalu, bo przecież Wren nie był lekarzem tylko w Radley.

   Usuń
 3. Chyba najlepsze ze wszystkich możliwych zakończeń, i wszystko jest nawet spójne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie! Więc może to prawda

   Usuń
  2. To jest spójne??? Jak niby pacjent psychiatryka miałby leczyć w szpitalu? I nie mówię tu tylko o tym psychiatryku, ale też o zwykłym szpitalu, w którym Wren przecież pracował. Leczył Emily, jak tam trafiła z kontuzją.

   Usuń
  3. A jakim sposobem A wszędzie wchodziło? Skoro ma podrobioną tożsamość to równie dobrze mógł stać się "lejarzem" a plakietkę można zamówić nawet przez neta

   Usuń
 4. Ha! A mówiłam....

  OdpowiedzUsuń
 5. Moglas dac zdjecie Wrena na poczatek :P

  OdpowiedzUsuń
 6. troche to pokręcone, bo na twitterze Marlene czytałzam, że to Alison pierwsza sie domysli kim jest -A, a tu najpierw jest, że Spencer, a potem, że Alison ;/ i wgl czemu Wren? zawsze ci przystojni są stuknięci ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież pisze jak byk, że Alison się ujawni i pierwsza go zobaczy

   Usuń
 7. Najlepsze zakończenie z najlepszych! Chciałabym żeby to była prawda! Szkoda tylko ze to wyciekło do sieci. Wszystko już wiemy, nie ma tajemnicy :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba było nie czytać :P

   Usuń
 8. Na poczatku nie podobala mi sie opcja ze Wren to Charles, ale tak z drugiej sfrony jak to Marlene wszystko idealnie rozegra to moze wyjsc swietnie a co do ogolnych spoilerow to wszystko sie wydaje prawdziwe, zobaczymy, jeszcze tylko miesiac

  OdpowiedzUsuń
 9. ależ poprawiłaś mi dzisiaj dzień :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. A Jenna? :( Nie podoba mi się pomysł Melissy jako BW

  OdpowiedzUsuń
 11. TAK TAK TAK! Jestem trochę zła na siebie, że to przeczytałam, bo jednak chciałabym mieć taką wspaniała niespodziankę. Kocham postać Wrena, więc jeśli nie może być ze Spencer takie zakończenie wydaje się być idealne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja tak samo!

   Usuń
  2. Spoko, jeśli Spencer wybaczy, jakby nigdy nic siostrze, to może i z Wrenem weźmie ślub :P

   Usuń
  3. Spełnienie marzeń ♥ Hahha

   Usuń
  4. To jest załosne Melisa nie dość że współpracowała zWrenem to jeszcze sama pewnie jej zadawała ból .. i nic? Serio i to wszystko robiła dla Spencer? Dla Spencer krzywdziła Spencer.. przecież widziała przez co przechodzi.. załosne i ta jej niby wybaczy..

   Usuń
  5. Och, anonimku ♥ wywolales u mnie wielki uśmiech. Ślub Spencer z Wrenem, po tym jak on okazuje się być A. Jeśli Marlene by takie coś zrobiła to wielbilabym ją i postawiła jej zdjęcie w ramce w pokoju.

   Usuń
 12. Jeśli na serio będzie takie zakończenie to się cieszę :D Ali i emily na balu ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. emison to gówno .-.

   Usuń
  2. Emison fajne ale Emaya lepsza ;)

   emaya forever <3

   Usuń
 13. Kiedy finał sezonu?

  OdpowiedzUsuń
 14. A i Charles to ta sama osoba?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak , Charles/BigA = Wren!

   Usuń
 15. WOWOWOWOWOOWOWWOWOWOOWOWOWOWOW! :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Big A na te spoilery https://twitter.com/PLLbigA/status/618811737664425985

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co mają na to powiedzieć?

   Usuń
  2. mają napisać "tak, te spoilery to prawda, ale miłego oglądania?" :P

   Usuń
 17. O kurde. Wrena można było się spodziewać jako Charlesa, ale Melissy nie podejrzewałam o bycie Black Widow

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Marlene się kiedyś wygadała że nazywają ją czarną wdową a kto nią był? Melissa ;) dla mnie to żadna niespodzianka za to Wrenem byłam zaskoczona

   Usuń
  2. No tak Melissa jako czarna wdowa... W końcu faceci, z którymi była związana, nie żyją. Ian był jej mężem, bądź co bądź wdową została.

   Usuń
 18. OMG :P
  Ciekawe czy to się sprawdzi :)

  OdpowiedzUsuń
 19. brzmią dosyć sensownie i są pełne szczegółów a nie jak w przypadku innych spoilerów po jednym zdaniu, więc może się sprawdzą - paulina

  OdpowiedzUsuń
 20. Tylko nie śmierć Lorenza :'(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnio byly spoilery ze on i ali beda pierwsza para ktora bedzie brac slub po przeskoku a nagle on ma umrzec... mam nadzieje ze jednak lorison/alenzo beda razem

   Usuń
  2. Wiem wiem. Ale wiecie tamte pochodzą z Youtube'a, te niby od sprawdzonej osoby. Ze spoilerami jest tak, że trzeba podchodzić do nich z dystansem, poczekać i dopiero po wszystkim okaże się kto miał a kto nie miał racji :)

   Usuń
 21. Najlepsze zakończenie jakiego mogłabym się spodziewać, chciałabym aby tak było !!1

  OdpowiedzUsuń
 22. Nie trzyma się to kupy, bo zakładali że A. jest kobietą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To było tylko zdjęcie ... W Dollhouse było widać ze to facet...

   Usuń
  2. Wątpię aby na tym zdjęciu było A. Właściwie jestem pewna, że okaże się odwrotnie

   Usuń
 23. Jakby komuś zechciało się obejrzeć wcześniejsze odcinki, zwracając uwage na Wrena przez pryzmat tych właśnie spojlerów liczę na jakieś spostrzeżenia!:D
  ja niestety brak czasu na to..

  OdpowiedzUsuń
 24. Najbardziej irytujące jest to że tyle czasu go nie było w serialu i nas okłamali(jak zwykle) że odszedł z serialu a teraz wróci i będzie Big A pfff

  OdpowiedzUsuń
 25. Łoooo :o trzyma się kupy , ale liczyłam szczerze mówiąc ze to będzie bliźniak Jasona bo chciałam zobaczyć Drew w tej roli ale cóż , Wren tez nie najgorzej :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Uważam, że to co napisałaś to fake, ponieważ Marlene potwierdziła, że to ALISON odkryje wszystko, a nie Spencer ;).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może chodzi o to, że Alison odkryje Charles'a w takim sensie, że to jej pierwszy się ukaże bez maski

   Usuń
  2. Marlene napisała, że Alison pierwsza pozna tożsamość Charlesa. I jest napisane przecież, że Ali się z nim spotka, gdy reszta będzie na balu. :)

   Usuń
 27. Nie rozumiem dlaczego musiała ekipa oddawać telefony o przecieki i dlaczego nikt nie mógł wiedzieć że aktorka grająca Cece wchodziła i wychodziła z planu tak samo jak aktor grający Wrena?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zeby to nie wycieklo tak szybko do fanow... -_-

   Usuń
 28. Wooow, Wren jest A. W odcinku 3x01 (19 minuta),po wyjściu Hanny z pokoju Mony w Radley, Hanna wpadła na Wren'a i ucięli sobie pogawędkę. Hanna tłumaczyła mu, że odwiedziła Monę, bo próbuje w tym wszystkim odnaleźć sens. A Wren jej odpowiedział, że ciężko szukać sensu w psychiatryku, bo on sam próbuje od lat... Z kolei w odcinku 3x02, po awanturze ,jaką Hanna zrobiła Monie w Radley, Wren wyprowadził Hannę na korytarz. W 12 minucie ze sobą rozmawiali i Wren zaczął pocieszać Hannę.Powiedział, że rozumie jej impulsywne zachowanie, że Mona zasługuje na to.Wspomniał też, że sam stracił panowanie nad sobą,kiedy odwiedzał swojego ojca w podobnym miejscu.Hanna zdziwiona zapytała,czyjego ojciec był w psychiatryku. Wren potwierdził, że jego ojciec trafił tam, kiedy Wren miał 10 lat i że miał w głowie kompletny chaos. A co jeśli mówił o sobie... Wren zwierzył się Hannie, bo jak każdy, traktował ją jak głupią gąskę i wiedział, że nie wspomni o tej rozmowie przyjaciółkom. Ja mam ciarki i też uważam, że spojlery trzymają się kupy. Widziałam Juliana Morrisa w filmie Kłamstwo (o ironio :) ), więc mam nadzieję, że pokaże swój kunszt aktorski :)

  OdpowiedzUsuń
 29. Jakie jest źródło? Bo przejrzałam mnóstwo stron i nie mogę znaleźć oryginału ;;

  OdpowiedzUsuń
 30. Gdzie mogę obejrzeć 6x6? Dlaczego nigdzie nie ma?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma jeszcze 6x6 :) będzie za tydzień. W tym tygodniu nie wyszedł :(

   Usuń
  2. Może dlatego, że ten odcinek nie został jeszcze wyemitowany? xdd

   Usuń
 31. CZyli Wren to syn pani DiLaurentis ?

  OdpowiedzUsuń
 32. Wren? Tego to bym się zdecydowanie nie spodziewała, nie wiem w sumie jakie mam odczucia co do tego? Zresztą, nie wiadomo, czy spoilery są prawdziwe, nie ma co nic już zakładać.
  Chociaż mam nadzieję, że Dean zostanie i wreszcie Spoby nie będą razem, bo ich związek jest już taki mdły i irytujący, że powinni go zakończyć.

  OdpowiedzUsuń
 33. Ale przecież Wren mając nową tożsamość mógł skończyć jakieś liceum i iść na studnia i RZECZYWIŚCIE zostać lekarzem, z resztą przecież w pierwszym czy drugim sezonie widzieliśmy że pracuje w szpitalu, jak Toby spadł z rusztowania, i jak spencer chciała się dowiedzieć gdzie jest Ian, odwiedziła Wrena w pracy w szpitalu, gdyby tylko udawał lekarza w Radley to by się całkowicie nie trzymało faktów, które znamy z poprzednich sezonów.

  Nie mówie, że to nie jest Wren, twierdzę że rzeczywiście mógł zostać lekarzem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytałam gdzieś na blogu, że jego studia również nie trzymają się kupy, bo jeśli miałby być lekarzem to musiałby być o 2 lata starszy

   Usuń
  2. rozumiem udawać starszego niż się jest (jeśli jest się A to nietrudne), ale skoro nie był prawdziwym lekarzem, tylko pacjentem Radley, to czemu do cholery chodził sobie normalnie po świecie, pracował szpitalu itd?

   Usuń
  3. Nie mam pojęcia. Jak pisze ta dziewczyna - scenarzyści sami nie znają odpowiedzi na kilka zdawałoby się banalnych pytań, więc porzucają wątki i ich nie wyjaśniają

   Usuń
  4. Fani serialu stworzyliby lepszy scenariusz od tego.. Przynajmniej układałby się w logiczną całość i pół roku nie trwałoby 3 sezony.

   Usuń
  5. Pewnie tak. Serial jest przekombinowany i tak jak ktoś już zauważył - prawdziwe A zostało wybrane już dawno temu, ale potem liczyły się tylko pieniądze, więc trzeba było zrobić kilka kolejnych sezonów i zmienić A i dlatego teraz wyprostowanie sprawy Charles'a/A okaże się banalne

   Usuń
  6. Gdyby scenariusz był taki słaby, to już dawno nie oglądalibyśmy tego serialu. Co do scenariusza autorstwa fanów, zawsze możesz go napisać :) W każdym razie nie jest łatwo ułożyć ciekawej i spójnej historii, do której nikt nie będzie wnosił zażaleń ;] Gdybyśmy wszystko mieli tak szczegółowo wyjaśniać, każdy wątek, serial mógłby stracić, bo pewne sceny mogłyby okazać się po prostu nudne.

   Usuń
 34. Kiedy będzie nowy odcinek 6x06? Bo już środa a zawsze do tej pory już dawno był.. :/

  OdpowiedzUsuń
 35. Wszystkim fanom serialowego Wren'a polecam film Kłamstwo/Cry wolf, gdzie Julian gra główną rolę. Można stwierdzić, że film ma coś w sobie ze "Słodkich Kłamstewek" - również działa tam zamaskowany prześladowca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja rowniez polecam ten film ;)

   Usuń
  2. Prawda, świetny film :)

   Usuń
 36. WOW! Jeśli to prawda to jestem pod wielkim wrażeniem! Takie rozwiązanie jak najbardziej mi pasuje, bo wtedy sprawdziłaby się moja teoria:
  http://pll-world.blogspot.com/2015/06/wiemy-juz-kim-jest-charles.html
  *przepraszam za reklamę, ale w tym momencie jestem z sb dumna, że na to wpadłam już jakiś czas temu i muszę się pochwalić haha*

  OdpowiedzUsuń
 37. I gdzie te wszystkie madralinskie ktore twierdzily ze Wren nie może byc A bo aktor odszedl z serialu?
  Wkurza mnie to, ze tyłu rzeczy nie wyjasnia do konca. Wren torturuje dziewczyny bo chodzi mu o Ali? Prooooosze..... Slabe. Nie bedzie mi go szkoda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opierały się na słowach obsady, która powtarzała, że Wren/ Julian odszedł. Nie ma co uważać ich za mądralińskie :)
   Jeśli Wren to A, to sprawdziłby się spoiler o tym, że A zawsze kochał Spencer :)

   Usuń
 38. Trzeba jednak pamiętać, że to może, ale nie musi, być prawda...

  OdpowiedzUsuń
 39. Mam nadzieje że to nie prawda wg mnie Wren nie nadaję się na A to takie głupie i bez sensu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jego nawet nie ma w serialu od dawna... Jednak obawiam się, że takie będzie zakończenie tej historii, a szkoda

   Usuń
 40. Jeśli to wszystko okaże się prawdą, będę rozczarowana. Trochę bez sensu, że Charlesem/A będzie ktoś, kogo dawno w serialu nie widzieliśmy. Nie podoba mi się to i mam nadzieję, że to bullshit :D

  OdpowiedzUsuń
 41. Nie podoba mi się to wytłumaczenie, że dziewczyny były dręczone przez Wrena tylko dlatego, że przyjaźniły się z Ali.
  Będę rozczarowana, ale wolę tą wersję, niż to, że Cece jest A.

  OdpowiedzUsuń
 42. AAAAAA! Ja w to wierzę, wszystko się zgadza. Marlene pisała, że to Ali pozna pierwsza tożsamość Charlesa. No i wszystko byłoby dość spójne.
  Jaram się, bo od dawna Wren to mój typ haha
  Najlepszy post! :D

  OdpowiedzUsuń
 43. Jedyne co mi nie pasuje to martwy Lorenzo i Emison :'(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak. Z tym Lorenzo to mam nadzieję, że to jednak nieprawda

   Usuń
 44. Podoba mi się, jeśli Wren okaże się A, ale cała ta historia z zapomnianym bratem wysłanym do Radley, który torturuje koleżanki swojej siostry tylko dlatego, że są jej koleżankami jest.... Nie wiem, naciągana i bezsensowna. Teorie fanów są sto razy lepsze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, zupełnie nie wiadomo czemu torturuje dziewczyny... Poza tym dlaczego tylko Ali? A Jason, reszta rodziny? No i jakby to była Ali wina, że go porzucili, ona nawet nie wiedziała, że istnieje... Kompletnie bez sensu...

   Usuń
  2. Wytłumaczenie na wszystko? Zaburzenia psychiczne. Był stuknięty więc tak robił. Problem polega na tym, że w ten sposób można wytłumaczyć KAŻDEGO. Jeśli Spencer byłaby A, to czemu sama się torturowała? Och, rozdwojenie jaźni. A w przypadku CeCe? Och, bo jest psychiczna. I tak można by z każdym. Jak dla mnie motyw ŻADEN. Gdyby A okazała się być osoba, która nie leczyła się w Radley i ma wyraźny powód żeby robić to co robi, może bym zrozumiała. Ale pewnie pójdą na łatwiznę i wywleką chorobę psychiczną.

   Usuń
  3. zgadzam się, i dziwi mnie to że tylko Ali, a nie Jason, a no tak A jest świrem;p ale w sumie takie rzeczy te lalki dziewczyn i te okropieństwa któe im robił to musiałby być świrem;p

   Usuń
 45. Według mnie nuda aa wole niektóre teorie. Od zawsze myślałam że to wten :/ "daisy" jest paskudna psuje zabawę xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O fuck, to trzeba bylo nie czytac. Widzialas tytul postu. Czego sie sie spowiedzialas?
   Ludzie piszacy se popauto in zabawe tym postem
   sa zejujacy....woedzieliscie co czytacie, wiec teraz.nie marydzcie ze wam poosuto frajde

   Anonimowy M

   Usuń
  2. Chociaż piszą poprawną polszczyzną :P

   Usuń
 46. Cooooooooooooooooo :c

  OdpowiedzUsuń
 47. Wow wow i jeszcze raz wow! Nie wiem co powiedzieć.xd

  OdpowiedzUsuń
 48. Beznadzieja :( tylko nie Wren, chyba juz bym wolała, gdyby to była któraś z dziewczyn...

  OdpowiedzUsuń
 49. https://twitter.com/hereisAclue
  założyła też Tweetera

  OdpowiedzUsuń
 50. Nie akceptuje takiego zakończenia...Chociaż obsesyjne zachowanie Wrena ujawnialo się w PLL. Kiedy pocałował Hannę to jego spojrzenie i wgl jakie sobie robił nadzieje... Albo chociaż jak był z Spencer ;-; nie chce żeby Wren był A :)
  Po za tym nie miał za dużo wspólnego z Aria ani z Emily :) pożyjemy zobaczymy xd

  OdpowiedzUsuń
 51. Ale pomyślcie. Na Tweeterze jest teraz całkowity szał i każdy kto jest zaangażowany w produkcję PLL próbuje jak tylko może zaprzeczyć tym spoilerom. Po co? Po co skoro są fałszywe? Skoro nie są prawdziwe to tym bardziej powinni to olać, siąść w swoim gronie i się pośmiać, a oni robią raban na całego Tweetera, jakby desperacko chcieli temu zaprzeczyć. Nie dziwi Was to? Tylko winny się tłumaczy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie! Po co tyle szumu skoro nie są prawdziwe? U Marlene pojawiło się już sprostowanie, podobnie z innymi kontami PLL. Czemu tak bardzo się nimi przejmują?

   Usuń
  2. Może nie chcą, żeby im oglądalność spadła. Jak to tak zostawią, to ludzie pomyślą, że to na pewno Wren i oleją dalsze oglądanie serialu.

   Usuń
 52. Mi się jeszcze nasuwa pytanie czemu Charles porwal Sare?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak PRZECZYTASZ notkę, to się dowiesz.

   Usuń
 53. hah, wiecie co, ćpunce można sobie wierzyc! :D
  nie moglam sie oprzeć tej notce, żeby ją przeczytać, ale niestety pokusa robi swoje.
  i mam nadzieje, że to sie okaże nieprawdą, bo chcę sie zaskoczyć.

  OdpowiedzUsuń
 54. Nie oczekiwałam takiego obrotu spraw, ale teraz wszystko nabiera sensu i będę mega szczęśliwa kiedy okaże się to prawdą, naprawdę super wyjaśnione :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serio? Co jest niby tak super wyjaśnione? "Scenarzyści nie wiedzą". Rzeczywiście, super wytłumaczenie.

   Usuń
 55. ciekawe co oni sobie myśleli (jeśli te spoilery to prawda): "wiecie co, wybierzmy na A kogoś, kto nawet nie występuje w serialu od dwóch sezonów, wszyscy zdążą o nim zapomnieć, wciśnijmy kit, że przecież w każdym odcinku dajemy im mnóstwo wskazówek, niech się czymś zajmą i nagle bum! on wróci i jest A. ale niczego nie będziemy tłumaczyć, niech sami poskładają wszystko w całość, a jak coś nie będzie logiczne to trudno, to tylko serial, liczy się oglądalność". tak to widzę.

  OdpowiedzUsuń
 56. Od zawsze sądziłam , że Wren jest A cieszę się , że moje przepuszczenia się sprawdzą :D .Śmieszyły mnie te teksty , że Julian nie może być A bo niby odszedł z obsady i kręcił jakiś inny serial przecież aktor w tym czasie nie kręcił żadnego serialu jak twierdziła Marlene ona i te jej kłamstwa tak samo było z Moną . Ogólnie Wren od początku tego 3 sezonu był strasznie podejrzany i ta jedna końcówka A z tym kluczem i limonką z wódką . Wielką podpowiedzią na pewno był też ten pierwszy sms od A w sezonie 3 , że Mona bawiła się lakami a ja częściami ciała czy jakoś tak to przecież idealnie odnosi się do lekarza , pewnie nie ujawnili wtedy Wrena jako a bo dużo osób wtedy go o to podejrzewało i chcieli zarobić na tym twórcy to wplątali w to historię Charlesa i teraz ciężko będzię im to wyjaśnić ze względu na to , że wcześniej był pacjentem w Radlley a potem nagle jest tam lekarzem , przecież pracownicy tego szpitala nie mogli mu pozwalać udawać lekarza np przy Wildenie w jednym z odcinków kiedy chciał porozmawiać z Moną w Radlley bo to trochę bez sensu . A ogólnie uważam , że wybrali świetnego aktora na A bo sprawdzał się wcześniej w takich rolach .

  OdpowiedzUsuń
 57. Marlene napisala na swoim instagramie ze nikt nie zostal zwolniony i nikt nie ujawnil tozsamosci A. Wiec albo probuje uciszyc sprawe skoro to wycieklo, albo ta wasza daisy to jeden wielki fake...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a co? ma przytaknąć? pomyśl.

   Usuń
  2. nie dziwi cię to, że chce tak uciszyć całą sprawę? gdyby nie było nic na rzeczy to nikt nie śmiałby nawet tego skomentować tylko śmialiby się z tego, a te spoilery jaki popłoch na ich kontach wywolały

   Usuń
  3. Albo zmyślili wszystko,specjalnie zaprzeczają,a potem będzie jedno wielkie WOW, bo to nie będzie Wren :D

   Usuń
  4. Właśnie o to mi chodziło pisząc ten komentarz. A osoby wyżej puknijcie się w łeb bo po prostu napisałam to co ona podała na swoim instagramie. Może chcą to zatuszować a może faktycznie to prawda dlatego panicznie zaprzeczają żeby nie spadła im przez to oglądalność...

   Usuń
  5. "Albo zmyślili wszystko,specjalnie zaprzeczają,a potem będzie jedno wielkie WOW, bo to nie będzie Wren :D" - też tak myślę.

   Usuń
  6. A może faktycznie oni zrobili ten wpis na reddit, bo zdają sobie sprawę, że łatwiej nam będzie uwierzyć w to, że powtórzy się historia z Daisy i specjalnie wkręcają nam Wrena jako A i wypisują na swoich kontach, że to fake, żeby jeszcze bardziej było to podejrzane. A później będzie BIG Suprise :) Chociaż z drugiej strony, Wren jako A to bardzo popularna teoria a Wren jest chyba jedną z tych postaci, które jeszcze jakoś możemy wpasować do historii Charlsa, więc kto wie...

   Usuń
 58. Ja się cieszę, ze to przeczytałam bo szczerze to mam juz dość tego zbywania nas cały czas. Czuje się teraz... hmm zaspokojona jakkolwiek to brzmi;p Podoba mi się takie rozwiazanie:D

  OdpowiedzUsuń
 59. mi się to zakończenie wgl nie podoba. żałuję, że zmarnowałam tyle czasu na ten serial, bo brat Ali, który torturuje jej koleżanki tak sobie to bezsens. miałam jednak nadzieję, że powodem A nie jest jakiś dramat rodzinny:/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zalujesz, ze zmarnowalas czas na ten serial, ale i tak dalej go ogladasz i czytasz blogi, brawo

   Usuń
  2. Chodzi o to, że zakończenie jest denne i bezsensowne. Dla mnie to jest policzek dla fanów serialu, bo to się kupy nie trzyma. Brat Ali znęca się nad jej przyjaciółkami, bo mu niby odebrały siostrę, ale przecież Ali miała jeszcze co najmniej dwie przyjaciółki ; CeCe i Shane, czemu ich nie męczył? CeCe była chyba najbliżej z Ali, a jakoś jej A niczego nie robiło.

   Usuń
  3. Przecież kazał Shanie wyjechać z Rosewood po tym jak się obudzila w aucie i był napis na tablicy wyjedż z Rosewood , a Cece to jak się ukrywała w jakimś hotelu to była scena jak zadzwonil na policję.

   Usuń
 60. Z drugiej strony baaardzo duzo osob chcialo Wrena na A, takie przewidywalne to troche...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może w końcu postanowili posłuchać widzów

   Usuń
 61. Przypomniał mi się teraz jeden z odcinków 4 sezonu kiedy Hana była na komisariacie i tam była ta tablica z ich danymi itp znajdował się na niej też Wren z napisem lekarz ze znakiem zapytania to mogła być jakaś podpowiedź , że on nigdy tym lekarzem nie był skoro nawet sama policja się nad tym zastanawiała wszystko to dziwne bo jakoś dyplomy i niby Oksford skończył . Więc trochę ciężko Marlene z tych nieścisłości będzie wybrnąć .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://analyzinga.tumblr.com/post/54881841028/on-the-board-in-the-police-office-below-wren-it o tym piszesz? Faktycznie "DR" Kingston

   Usuń
  2. No i skoro policja wiedziała, ze nie jest prawdziwym lekarzem, to przecież nikt by mu nie pozwolił pracować w szpitalu, bo zagrażał życiu pacjentów.

   Usuń
 62. Czy ja jako jedyna sadze, ze mimo WSZYSTKO cala ekipa PLL nie dopuściłaby w najmniejszym stopniu na przecieki? Rozumiem "Daisy i te sprawy" ,ale oni, nie ukrywajmy, mają na tym serialu kasę, przez to, że go oglądamy. Gdyby byli tacy nieuważni (choć szczerze w to wątpię), że pozwoliliby by na przecieki, sami by sb zrobili tym szkodę, no bo komu chciałoby się to oglądać, gdybyśmy już wiedzieli kto jest -A? Nie sadze, aby tak dużej ilości jak wcześniej. Nie mogą sb na to pozwolić po prostu. Według mnie to jest fake, ale mogę się oczywiście mylić. :) Poczekamy, zobaczymy. To wszystko może się okazać prawda i wtedy będą mnie później wytykać palcami najwyżej, ze byłam niedowiarkiem. No cóż, przeżyję ;). Pozdrawiam wszystkich :D I miłych wakacji! :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z jednej strony prawda. Ale jak tłumaczy ta Daisy, ona pełniła tam tylko drugoplanową funkcję. Jej płaci się tylko za to, żeby przyszła do pracy i zrobiła swoje, więc reszta już jej nie obchodzi. Ma kasę i to się tylko liczy. A oglądalność... niech Marlene się nią martwi. W końcu to jej serial

   Usuń
  2. Moim zdaniem niemożliwe jest, żeby ktoś tam nie podpisał w umowie klauzuli poufności. Nawet ludzie, którzy tylko przynoszą napoje. To by było niedorzeczne, wtedy co chwila by jakieś przecieki były, bo każdy by opowiadał na lewo i prawo, co się wydarzy w serialu.

   Usuń
  3. Zgadzam się z osoba nade mną. Własnie o to też mi chodziło, jesli chodzi o tą klauzule poufnosci. :)

   Usuń
 63. Ian zaraz co?
  Przeciez Ali w (25x5 chyba) przyznala sie dziewczynom, ze ona go zepchnela z tej dzwonnicy i jest zblizenie na jej twarz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale bylo mowione ze wyszedl o wlasnych silach tylnym wyjsciem i ali go widziala. Bodajze odcinek a is for answers

   Usuń
  2. A no to przepraszam, zwracam honor xd

   Usuń
  3. No i super, najpierw biegał za dziewczynami i chciał je dopaść, a chwilę później stwierdził, że jednak się zabije?

   Usuń
 64. Wydaje mi sie ze czesc z tego moze sie okazac prawda, a przynajmniej mam nadzieje jesli chodzi o zakonczenie. Ugh nie nawidze takich zakonczen xdd chyba juz bym wolal zeby Wren je wszystkie zabil XDD

  OdpowiedzUsuń
 65. Wczoraj przed ujawnieniem tej teorii, która sądze, że jest prawdziwa oglądałam dla przypomnienia sezon 3 i w 2 odcinku od minuty chyba 10-16 Wren rozmawia z Hanną i opowiada jej o swoim ojcu, który był psychiczny! Polecam obejrzeć! Podejrzane również dla mnie było to, Że Wren jest na początku serialu jak i również powraca w 3 sezonie! To na pewno on jest A i bardzo podoba mi sie ta teoria!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I właśnie przypomniałaś mi, że muszę napisać coś na ten temat :)

   Usuń
  2. Tylko, że potem znika na kolejne 3 sezony. Straszna przesada z tym, żeby robić A z kogoś, kogo tyle czasu nie widziano w serialu. Równie dobrze mogłaby to być Maya.

   Usuń
  3. no albo ta doktor psycholog w sumie czemu nie.. jestem mega zawiedziona..

   Usuń
 66. Tak czułam! Prawie zawsze był na moim pierwszym miejscu, wątpliwości miałam jedynie jak mówiono, że opuścił plan serialu. Jeśli to wszystko prawda to genialnie!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobno zdaniem Daisy to on wciela się teraz w rolę A - w sensie, że zakłada już prawdziwą czarną bluzę i to jego widzimy już jako A

   Usuń
  2. Ale przecież aktorzy by się od razu zorientowali. A oni podobno dowiedzieli się, kim jest A dopiero, gdy kręcili finał.

   Usuń
 67. Jak dla mnie to najgłupsze zakończenia, jakie mogli wymyślić! Jakim cudem mieliby pozwolić Wrenowi prowadzić terapię Mony, skoro był pacjentem? Poza tym Wren był przecież lekarzem w zwykłym szpitalu! Leczył Emily, jak tam trafiła, tak po prostu pozwolili wariatowi leczyć ludzi? No i najlepsze: Pani D. niby zrobiła wszystko, żeby tylko wyciągnąć Charlesa z Radley, władze szpitala sfingowały jego samobójstwo, żeby mógł stamtąd wyjść, a on i tak tam wrócił jako pacjent? Głupota.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i niby był pacjentem ale normalnie chodził po ulicach? nawet gdyby uciekał to chyba nie w dzień i szedł sobie na kawkę o.o

   Usuń
  2. Mnie już nic nie zdziwi w tym serialu xD

   Usuń
  3. No własnie to się "kupy nie trzyma"

   Usuń
 68. Okej. Wiec teraz jestesmy tak zdesperowani, ze sluchamy dziewczyny ktora zazywa amfetamine? XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj czepiasz się :P Ważne, że trafiła w nasze gusta :)

   Usuń
  2. właśnie, tutaj pomimo kilku moim zdaniem logicznych błędów, reszta jest ciekwa i się składa w całość, a nie jak w innych spoilerach czasami takie głupoty piszą. Może specjalnie to puścili, a prawda jest zupełnie inna i dopiero będzie zaskoczenie ^^

   Usuń
 69. Oby była to nie prawda !!

  OdpowiedzUsuń
 70. jeżeli kiedy Mona była w Radley Wren był pacjentem i tylko udawał lekarza to jakim sposobem chodził sobie po ulicach, budował ten Dollhouse itd? a Melisa chce chronić Spencer, ale współpracuje z Wrenem i jednocześnie pozwala mu mścić się na Spencer? ogólnie wszystko fajne gdyby nie kilka logicznych błędów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no własnie też się nad tym zastanawiam.. i to że Wren dręczył dziewczyny bo Obwiniał je, gdy dowiedział się, że Alison jednak żyje... i dlatego w chwili pogrzebu to się wszystko zaczęło?! Żal a Melisa to co pomagała Wrenowi czyli też krzywdziła Spencer? Swoją siostre? Dla jej dobra jak to powiedziała ta dziewczyna? Dlaczego też Arie A najmniej męczyło... I Właśnie dlaczego A?

   Usuń
  2. "Daisy:
   Pani D. zabrała go z Radley, sfałszowała papiery i okłamała wszystkich, że nie żyje"- to co on robił w Radley jak Mona tam była? a później napisane, że lekarze pozwolili mu niby leczyć Mone. To wkońcu był w Radley czy Jessica go zbarala? coś lipne te spoiley ;]

   Usuń
 71. To nie prawda ;)
  https://instagram.com/p/45AlfVFHoK/?taken-by=imarleneking

  OdpowiedzUsuń
 72. Jak dla mnie bardzo podejrzane jest już samo tłumaczenia autorki tych rewelacji, że niby wyrzucili ją z planu za posiadanie amfetaminy, ale z drugiej strony kasuje swoje konta, żeby nikt nie dowiedział się, kim jest. Na pewno mają w umowach przewidziane masakryczne kary za zdradzenie komuś fabuły serialu. No, ale ile mogło być tam dziewczyn, które zwolniono w taki sposób? Gdyby to była prawda, to od razu by poznano, że to ona puściła ten przeciek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyjaśniła to tym, że oni nie musieli podpisywać jakiejś klauzuli odnośnie milczenia i niezdradzania fabuły, więc nic jej nie mogą zrobić

   Usuń
  2. Jakoś w to nie wierzę. Wtedy każdy głupi z pracowników produkcji mógłby pójść do jakiegoś brukowca i sprzedać całą fabułę finału.

   Usuń
 73. OMG,w sumie spodziewałam się...ale i tak SZOK!

  OdpowiedzUsuń
 74. Dużo osób narzekało na 3 sezon , że to nie to samo już co dwa pierwsze sezony . Ale patrząc na to obiektywnie to jeśli okaże się prawdą , że Wren jest A to właśnie w 3 sezonie było najwięcej na niego dowodów . Dużo rzeczy może się wyjaśnić jak np to jak Cece zdobywała przepustki do Radlley i to czemu ona pociąga za te sznurki według Mony porostu bała się Wrena pewnie coś na nią miał to wykonywała wszystkie jego polecenia , było nawet kiedyś takie stwierdzenie , że Cece jest odpowiedzią do wszystkich pytań w serialu czy jakoś tak to by się teraz zgadzało . Ciekawe jest też to , że w tych spojlerach jest informacja jako, że Monie zdawało się Wren wykonywał dla niej te polecenia a to wszystko było na odwrót on miał z tego większe korzyści :D np Wren mógł być tą postacią co tańczył z Hanną na imprezie w pociągu a twórcy twierdzili wtedy , że to Mona , która jest od niej niższa xd . A tak mi się wydaje , że może twórcy znowu kręcili 2 różne wersje zakończenia skoro musieli ukrywać na planie dwóch aktorów w sensie , że Juliana i Vanesse . Może bali się np wycieku przecież były już takie sytuacje przykład finału 4 i 5 sezonu gdzie wszystkie informacje i spojlery , które ktoś wypisywał były prawdą . Będzie śmiesznie jak się wszyscy nastawią w tym ja na takie zakończenia jak w spojlerach a tu nagle okazuję się , że Cece jest A to by dopiero było niby zero zaskoczenia ale bym się wtedy mocno za to zdziwiła ale nie w sensie pozytywnym bo zdecydowanie bardziej podoba mi się teoria o Wrenie :D .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież tam nigdzie nie jest powiedziane, że CeCe współpracuje z Wrenem o_O

   Usuń
  2. A może oni celowo wypuścili taki niby spojler, bo ich rozwiązanie zagadki jest bardzo oczywiste. Teraz, jak się okaże, że to ktoś, kogo wszyscy od początku podejrzewali, to i tak się każdy zdziwi, bo to przecież miał być Wren.

   Usuń
  3. Ale to są moje przepuszczenia nic takiego nie pisałam , że w spojlerach znajduje się taka informacje , chodziło mi o to , że wtedy jest w tym jakiś sens .

   Usuń
  4. Tak o to mi chodziło ;d .

   Usuń
 75. LORENZO NIE UMIERAAAJ!!! NIEEEEE! :"(

  OdpowiedzUsuń
 76. na twitterze tej osoby, która odpowiadała na pytania, pojawił się taki post:
  I'm fucking with you....... or am I? Guess you'll never know unless you tune in to PLL every tuesday at 8/7c ONLY on ABC Family.

  To wygląda jak jakaś reklama...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie bardzo. Marlene już nieraz wypuszczała takie kontrolowane spojlery i jakoś nigdy nic z tego nie wynikało. Teraz jej już nikt nie wierzy, to stworzyli sobie fikcyjną wyrzuconą pracownicę produkcji, która niby ujawnia ciekawostki z finału, żeby podkręcić oglądalność i napięcie.

   Usuń
  2. Hmmm... w sumie możliwe

   Usuń
  3. byłam podjarana tymi spoilerami, ale rano wstałam, a tam taki wpis... :(

   Usuń
 77. To, że Julian już od jakiegoś czasu gra A w kapturze, to bezsens, przecież przed aktorami by tego nie ukryli, a podobno wszyscy dowiedzieli się, kim jest Charles dopiero kręcąc finałowy odcinek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie chodzi o to. Aktorzy o tym wiedzą, ale A które teraz widzimy na ekranie to już Wren

   Usuń
 78. zawsze chciałam, żeby Wren był A, ale mieliśmy mu współczuć, poznac jego motywy a tu okazuje sie ze rzeczywiscie byl tylko genialnym psychopatą, ktory msci się nie wiadomo za co i dlaczego...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dalej obstawiam że na Ali mści się za to że przez nią trafił do Radley a na dziewczynach że zrobily coś tej nocy i nie pamiętają tego.

   Usuń
 79. Ej, ale tamta Daisy twierdziała, że Cece to A... więc nadal tratuje to jako fake, ale bardzo prawdopodobny.

  OdpowiedzUsuń
 80. Czytałam też spoiler że Charles kocha Spencer. A Skoro mowa tutaj że Charles to Wren to się zgadza, gdyż Spencer z Wrenem kiedyś coś łączyło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo osobliwie jej tę miłość okazywał:P

   Usuń
  2. Właśnie bardzo osobliwie zważywszy że w Dollhause to Spencer najbardziej oberwała

   Usuń
 81. Niby dlaczego Wren nie może być Big A , skoro było mówione że widzieliśmy go już w serialu tylko nie wiedzieliśmy że to on.Trochę no nie widzi mi się to właśnie że skoro był pacjentem Radley to potem prowadził tam terapię Mony no ale pracował też jako lekarz w szpitalu .A to dlaczego torturowal dziewczyny to moim zdaniem logiczniejszym wytłumaczeniem byłoby to że wszystkie coś zrobily w tę noc a one tego nie pamiętają niż to że były przyjaciółkami Ali.A skoro powiedzieli Juliannowi że będzie grać Big A no to normalne wydaje mi się to że wszyscy myśleli że odszedł z serialu w końcu gra tę najważniejszą zamaskowaną postać.

  OdpowiedzUsuń
 82. Ma ktoś linka do tych poprzednich przecieków? Bo chciałabym sobie poczytać i zobaczyć, ile z tamtego się sprawdziło

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://inlovewithpll.blogspot.com/2015/03/mega-paczka-spoileroooow.html
   Spoilery od myślników (czyli te po numeracji) są od Daisy

   Usuń
  2. Od "A oto kolejna dawka"

   Usuń
  3. spełnił się wszystkie ;o;o

   Usuń
 83. Czytałam że niektórzy się zastanawiali dlaczego Charles nie torturował Jasona w końcu no był jego bratem odpowiedż jest jasna to przez Ali trafił do Radley , no a z Jasonem się wychowywal przez te 7 lat i nic mu nie zrobił.Chociaż no nie wiem ten wypadek z windą , te butelki co były ustawione przed jego domem .

  OdpowiedzUsuń
 84. Może mi ktoś powiedzieć co w końcu z tą Mayą czy ona faktycznie nie żyje, zabił ją ten Nate.Bo teraz pisze że Maya znalazła zdjęcie tego dziecka w kryjówce i Charles groził jej śmiercią jeśli nie wyjedzie z Rosewood.

  OdpowiedzUsuń
 85. Teraz mi się przypomniało że był taki spoiler że jeden z rodziców od początku wiedział kim jest Charles nie mam na myśli tutaj mrs Dilaurentis.a co jeśli Peter Hastings od początku wiedział kim jest Charles to by pozwolił mu się zwiazać z Melissą no dziwne mi się to wydaje.

  OdpowiedzUsuń
 86. Mam dziwną teorię na temat tego , że Ezra wiedział Wren jest A . A wszyscy wiemy jaki interes mógłby mieć w tym Ezra chciał napisać książkę i czeka może na zakończenie tej historii w końcu podejrzewał , że z tym ma coś wspólnego Jessica i jakoś odkrył tą całą tajemnicę rodziny Dlaurentis . Naszła mnie ta teoria po jednym z odcinków bodajże 4 sezonu kiedy Wren odbywał z kimś dziwną rozmowę telefoniczną mówił coś na temat , że on spełnił swoje zadanie teraz kolej na tą osobę czy jakoś tak i było wtedy sporo teorii na temat tego , że ten dom Ezry jest domem jego przyjaciela czy jakoś tak i tym przyjacielem mógł być Wren i to też wiązało się czasowo w serialu z pisaniem książki przez Ezre. Wiem zagmatwana ta teoria ale ogólnie Ezra zachowuje się równie dziwnie jak Wren .

  OdpowiedzUsuń
 87. Fakt Ezra zachowuje się dziwnie i moze nadal pisać kasiażkę zważywszy na to że namawiał Arię by przelała swoje smutki żale na papier a Spencer by powiedziała wszystko policji o swoich podejrzeniach.Tylko jedno mi nie daje spokoju skoro Wren by podejrzewał że Ezra wie że on jest A to pozwoliłby mu dalej pisać książkę a nie groziłby mu , przecież chyba każdy kto wiedział coś o A to uciekał .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może oni mają jaką umowę w kwestii pisania tej książki , że np Ezra jeśli nie zdradzi nikomu o historii z Charlesem potem będzie miał prawa napisania tej książki na wyłączność czy jakoś tak ale to tylko takie kombinowanie przecież wiadomo , że raczej się nie spawdzi xd .

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Etykiety

1x01 1x02 1x03 1x04 1x05 1x06 1x07 1x08 1x09 1x10 1x11 1x12 1x13 1x14 1x15 1x16 1x17 1x18 1x19 1x20 1x21 1x22 2x01 2x02 2x03 2x04 2x05 2x06 2x07 2x08 2x09 2x10 2x11 2x12 2x13 2x25 3x02 3x13 3x19 4x10 4x13 4x19 4x22 4x23 4x24 5 produkcji z obsadą PLL 5a 5b 5b pll 5b promo 5x01 5x02 5x03 5x04 5x05 5x06 5x07 5x08 5x09 5x10 5x11 5x12 5x13 5x13 muzyka 5x14 5x15 5x22 5x25 6A 6B 6x01 6x02 6x03 6x04 6x05 6x06 6x07 6x08 6x09 6x10 6x11 6x12 6x13 6x14 6x15 6x16 6x17 6x18 6x19 6x20 7B 7x01 7x02 7x03 7x04 7x05 7x06 7x07 7x08 7x09 7x10 7x11 7x12 7x13 7x14 7x15 7x16 7x17 7x18 7x19 7x20 A A-team A.D. aktorzy Alison alison and emily alison dilaurentis andrew andrzejki ankieta Archer Dunhill Aria Ashley Benson Ashley Marin bajka bajka pll barry maple Bethany Young Big Bad BigA Black Widow bliźniaki bohaterowie Byron Montgomery Caleb Cece challange Charles Charlotte christmas christmas challange christmas pll ciekawostki ciekawostki pll Co by było gdyby... co gdzie za ile Cyrus czat Dollhouse dr Rollins dr. Palmer Duncan Dwts Eddie Lamb Eliza Ella Montgomery elliott Emily Emily Fields Emison emison ship emoji Ezra Ezria filmiki finał fryzura funny funny moments Garrett Gdzie będą postacie za 10 lat gify goodbye Haleb halloween Hanily Hanna Hanna Marin Haria harold crane Holbrook holden strauss huw collins Ian Ian Harding informacje instagram jako A Janel Parrish Jasno Jason jason is a jason pll Jenna Jessica DiLaurentis Julian Morris Kate Keegan Allen Kenneth DiLaurentis koniec koniec próby konkurs książki Kto może być A? kto zabił jessice dilaurentis Lesli live stream Lolita Lucas Lucy Hale Maddie Ziegler makijaż mamy kłamczuch Marion marlene king Mary Drake Maya Megaami Melissa memy Meredith Mike Mona muzyka muzyka 5x14 muzyka 5x15 N.A.T. club najlepsze momenty najlepsze piosenki najśmieszniejsze napisy Nasze oscary nasze pary Nat alia Natalia Nigel noel norman bates nowa redaktorka od Adminek Odliczanie do sezonu 6 online opis Oś czasowa outfity Paige Paily panel pani di pani Grunwald Pastor Ted Pemily Peter Hastings pierwszy post Pies ♥ Pigtunia piosenka plakat pll pll cast pll hair pll make up PLL Questions PLL Quiz postać książkowa powitanie promo przerażające momenty Radley Ravenswood recenzja Red Coat Red Dress redaktorki regulamin relacjonowanie RIPMona rodzice romantyczne sceny różnice Sabrina Samara Sara Sara Harvey sasha pieterse Sekrety Kłamczuch serial sezon 1 sezon 2 sezon 3 sezon 4 sezon 5 sezon 6 sezon 7 Shana Shay Mitchell ship Sidney skruszone smutne sceny sneak peeki soundtrack Spaleb spandrew Spanna Sparia Spemily Spencer Spencer Hastings Spoby spoilery stillsy Sydney sylwester szkoła świąteczny odcinek Tammin Sursok teen choice awards teoria teoria bethany teoria spisowa teorie The Lost Woods Resort Till 60 Days PLL Challenge tłumaczenia Toby TOP TOP 5 Travis troian bellisario tweet Tyler Blackburn tytuły odcinków Uber A uczucia alison urodziny Veronica Hastings Vivian wady i zalety walentynki Wilden wrażenia Wren Wrencer wskazówka wydarzenia chronologicznie wypunktowanie wywiad wzruszające sceny zalety i wady zatrute zdjęcia zlot życie aktorów życzenia