piątek, 14 sierpnia 2015

Co czeka nas po przeskoku czasowym? Sprawdźcie!

Witajcie :)
Znalazłam wywiad z Marlene King o tym co czeka nas w dalszych odcinkach PLL.
  Jest mowa m.in. o tym kim jest tajemnicza Mrs. Rollins, co spotka poszczególne Kłamczuchy, Cece i Sare, kto wziął ślub.
Sprawdźcie jeśli jesteście zainteresowani! :)

R: Od jak dawna wiedziałaś, że Cece będzie A i jak na to wpadłaś?
Marlene: Wszystko zaczęło się wraz z sezonem trzecim, gdy zdecydowaliśmy o tym, że ktoś musi przejąć grę od Mony. Zrobiliśmy listę postaci, skreśliliśmy kilka z nich aż w końcu wylądowaliśmy przy Cece. Od razu wiedzieliśmy, że dobrze robimy, a sama historia będzie zarazem piękna i tragiczna.
R: To niesamowite, że wymyśliłaś wątek transseksualizmu kilka lat temu, gdy ten temat był jeszcze swoistym tabu. Jak to się stało?
Marlene: Pamiętam, jak wpadłam na ten pomysł. Wątek lalek, bawienia się nimi i fakt, że A traktowało Kłamczuchy jak swoje lalki idealnie pasował do tematyki PLL. Wszystko szło sprawnie, gdy mieliśmy już zalążek pomysłu. Dążyliśmy do tego, żeby A miało duszę a nie było postrzegane tylko jako chodzący psychopata.
R: Jaka będzie rola Charlotte w następnych odcinkach? Wciąż będzie częścią życia Kłamczuch czy całkowicie z niego zniknie?
Marlene: Zobaczymy ją zaraz po powrocie. Alison zdecydowała się zostać w Rosewood, nie chciała wyjechać z pozostałymi dziewczynami, ponieważ chce zaopiekować się Charlotte. Ona i Jason staną się dla niej rodziną jakiej nigdy nie miała. Charlotte będzie pracować nad sobą, nad tym aby być lepszym człowiekiem.
R: Szykuje się spora zmiana dla serialu biorąc pod uwagę to, że cały wątek kręcił się wokół ujawnienia tożsamości A. Masz już ogólny zamysł odnośnie tego jak wszystko się skończy? Czy sezon siódmy będzie tym ostatnim?
Marlene: Kiedy wrócimy w następnym odcinku, pojawi się nowa tajemnica i nowy problem, który zostanie rozwiązany dopiero z końcem sezonu siódmego. Finał będzie świetny, szykuje się niesamowita tajemnica - w PLL nie było nigdy czegoś tak wielkiego. Sezon siódmy wydaje się być odpowiednim momentem do zakończenia całej historii, ale cóż, jeszcze zobaczymy. Przed nami tak dużo czasu. Tak czy siak, oto kierunek do którego zmierzamy.
R: Co mogłabyś powiedzieć nam o scenie finałowej, tej po przeskoku czasowym? Jak będzie wyglądało życie Kłamczuch?
Marlene: Widzieliście Alison, która pisała na tablicy swoje nazwisko, czyli wyjdzie za mąż. Uczyła się w Hollis, żeby być blisko Charlotte. Hanna będzie zaręczona - w scenie, w której wchodzi do klasy widać jej pierścionek. Pięć kolejnych lat dziewczyny spędzą osobno - odpoczną od A i będą mogły nacieszyć się normalnym życiem. Pierwsza scena, w której Aria opowiada o tym, jak A wpłynęło na jej życie, jest wprost niesamowita. Lucy spisała się w niej na medal. A więc po pięciu latach, dziewczyny znów się zjednoczą. Będą podekscytowane spotkaniem, ale każda z nich będzie miała swoje sekrety. 5 letnia rozłąka sprawi, że będą ukrywać przed sobą niektóre swoje występki.
R: Czyżby jakieś napięcie?
Marlene: Dziewczyny nadal są przyjaciółkami. Przez cały ten czas komunikowały się ze sobą za pośrednictwem portali społecznościowych. Każda z nich będzie mieszkała w innym mieście, o czym przekonamy się w pierwszym odcinku.
R: Podobno szykuje się ślub. Chodzi o Hanne?
Marlene: To prawda, w sezonie szóstym odbędzie się ślub. Nie powiem wam o kogo chodzi, ale niekoniecznie musi chodzić o Hanne.
R: Kogo miały na myśli Kłamczuchy, gdy uprzedzały Alison, że po nią idzie? Czy to ktoś kogo znamy?
Marlene: Musicie poczekać i sami się przekonać! W nowo stworzonym przez nas świecie pojawiło się Wielkie Zło (Big Bad). Kłamczuchy mówiły wtedy o osobie, która ich zdaniem ukrywa się pod tą postacią.
R: Na powroty których postaci możemy liczyć w następnych odcinkach?
Marlene: Zobaczymy Sare Harvey, Lucasa, Melisse, Ezre, Caleba i Toby'ego. Pojawi się również Jenna i rodzice Kłamczuch.
R: Sara Harvey była niezbyt lubianą postacią przez fanów. To interesujące, że wciąż będzie obecna w serialu. Co ją czeka?
Marlene: Ostatnim razem, gdy widzieliśmy Sare, Emily uderzyła ją w twarz, a potem przed przeskokiem czasowym dowiedzieliśmy się, że Sara trafiła do szpitala. Wszyscy się zastanawiają o czym ona mówiła, przecież ona tylko ją uderzyła. Po czym Kłamczuchy stwierdziły, że one nie ponoszą winy za to co ją spotkało. A więc, Sarze Harvey coś się przydarzy, coś o czym dowiemy się po powrocie. Wciąż będzie tajemnicza, dlatego oglądanie jej będzie takie zabawne.
 R: Jak się czujesz z reakcjami fanów po odkryciu A? Oczekiwałaś czegoś innego?
Marlene: Uważam, że reakcje były świetne. Wspaniale jest mieć ludzi, którzy stale mówią o tym kto jest kim i dlaczego. Dlatego kocham ten serial. Ciągle pojawiają się jakieś nowe teorie, dyskusje, nawet jeśli są lub nie są prawdziwe. 
* * * * * 
A więc wyjaśniło się. Tajemnicze nazwisko Mrs Rollins należy do Alison, która weźmie ślub, będzie pracowała w szkole i na dodatek utrzymywała kontakt z Charlotte. Zdziwiło mnie trochę to ostatnie. Z jednej strony rozumiem, a z drugiej nie. Rozumiem, że Alison i Jason chcieli zjednoczyć całą rodzinę, ale nie wiem czy ja potrafiłabym porzucić dla takiej osoby całe swoje życie, poświęcić się i tak szybko jej wybaczyć. Po tym wszystkim dziwnie będzie oglądać przyjaźniące się Alison i Charlotte.
Ciekawe kim jest tajemniczy Pan Rollins. Czyżby chodziło o mężczyznę, o którym pisałam w poprzednim poście? (KLIK). Tak czy siak, ogromnie się cieszę! Cieszę się, że Ali wyjdzie na prostą i nie będzie już zapatrzona tylko w siebie. Ale... liczyłam trochę na Lorenzo.
Jest jeszcze Shower Harvey. Ciekawe co jej się stało?
I chyba najważniejsze: Big Bad, czyli coś jak BigA? Nowy prześladowca?

52 komentarze:

 1. Mam podobne odczucia, nie wiem czy byłabym w stanie wybaczyć komuś kto prześladował mnie przez kilka lat.
  Najbardziej jestem ciekawa męża Ali i nowych sekretów naszych kłamczuch.
  No i oczywiście chcę wiedzieć czy mamy kłamczuch wyjdą z tej piwnicy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też chcę widzieć kiedy wyjdą!

   Usuń
  2. Jeśli Hanna wybaczyła Monie to Ali może wybaczyć Charlotte :)

   Usuń
  3. Może ktoś się nad nimi zlituje i w końcu je wypuści xD

   Usuń
  4. Mamy kłamczuch wyszły z piwnicy, Marlene chyba sama tak napisała bo ktoś jej zadał pytanie;)

   Usuń
  5. Tak,wyszły. Ale nie mieli na tyle czasu w odcinku,aby to pokazać

   Usuń
 2. Big bad? A po sezonie siódmym dadzą nowego oprawcę?
  Ale słaby ten BB, skoro jego tajemnica będzie skrywana tylko przez jeden sezon :D W przypadku Mony były to dwa sezony, a Cece - cztery.
  Sezon ósmy - BIG C?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czemu niby słaby , może nie będą chcieli tego przeciągać jak to było z Charlotte.-sarita

   Usuń
  2. Zgadzam się z Sarita. Gorzej byc już nie może

   Usuń
 3. I teraz Lorenzo bedzie sie mscic, ze Ali go wykorzystala i zostawila

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahahahahah 😂 pewnie tak będzie :)

   Usuń
  2. E tam, Lorenzo można rozwalić wyrzutnią piłeczek tenisowych :P

   Usuń
  3. Aahahhaha racja.-sarita

   Usuń
 4. Czyli Charlotte i Sara nie trafią do więzienia? Moim zdaniem zdecydowanie na to zasłużyły, a Ali nie powinna tak szybko wybaczyć Cece. Nie spodziewałem się, że po przeskoku będzie nowe " A " , a tu proszę. :) Super, że wraca Jenna! Może będzie tak jak w książkach, dziewczyny mają nowe sekrety i nowe " A " je zna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzieś czytałam, że Charlotte będzie leczyć się psychicznie w zakładzie zamkniętym, ale czy to prawda to nie wiem

   Usuń
  2. Myślę, że Charlie nie powinna trafić do więzienia, ona ma zaburzenia psychiczne, takich ludzi się leczy, a nie po prostu zamyka. Najważniejsze, że rodzeństwo nie odwróci się od niej i będzie miała ich wsparcie i miłość, aby stać się lepszą osobą.
   Chyba się poplacze na ich wspólnych scenach.

   Usuń
  3. Dziewczyno, ty chyba masz jakiś kompleks na punkcie mniejszości. XD To, że została skrzywdzona, nie znaczy, że mamy jej wszystko wybaczyć.

   Usuń
  4. No a czemu zaraz ma jakiś kompleks mniejszości poprostu wyraziła swoje zdanie i tyle.Ja też uważam że Charlotte nie powinna trafić do więzienia tylko się leczyć i właśnie pomimo wszystko to dobrze że bedzie mieć wsparcie Jasona i Ali bo mogli jej nie wybaczyć i odwrócić się od niej .Tylko jak widzę nie ma nic o Kennecie czyli wychodzi na to że Kenneth nadal nie będzie chciał mieć nic wspólnego z Charlotte.I na koniec przecież Mona też trafiła na leczenie jak wyszło że jest A i dręczyła dziewczyny i powinna siedzieć za sfingowanie swojej śmierci i jak wiemy dziewczyny jej wybaczyły i dostała drugą szansę , więc czemu Charlotte też nie może dostać.-sarita

   Usuń
 5. Po sieci krąży wiele Spoielerów o tym, że mąż Alison to psychopata i były lekarz Mony. Ponoć będzie się znęcać na Ali.
  Lorenzo chyba będzie po przeskoku, bo wstawiał fotki z planu 6b

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli tak to zapowiada się na pierwszy rozwód.

   Usuń
  2. Ooo. O lekarzu Miny słyszałam, ale o psychopacie już nie

   Usuń
  3. *Mony. Głupia korekta...

   Usuń
 6. A skończyło grę czas na B xdd

  OdpowiedzUsuń
 7. Im still here bitches
  -B

  Tak to widze. Cholera, Marlene, darowalabys sobie...

  OdpowiedzUsuń
 8. Historia z 'A' już jest zakończona. Gdzieś czytałam, że teraz będzie już zupełnie nowa historia i nowe problemy. :>

  OdpowiedzUsuń
 9. hahaha wiedziałam, że będzie B
  liczę na to, że będzie to Wren skoro Julian ma wrócić ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ej, to strasznie kochane, że Ali chce się zająć CeCe, to przecież nie jej wina, że jest chora. Potrzebuje pomocy i miłości. Nie bądźcie tacy bezduszni. ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie wierzę, że są ludzie, którzy bronią Cece.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież to tylko chora osoba... Mówiła, ze nie chciała naprawde mocno skrzywdzić dziewczyn.
   Btw ten dialog: 'prawie zamroziłaś Hannę i Spencer na śmierć! - prawie! - wjechałaś w dom Emily samochodem! - taaak i prawie przecięłam ją na pół! Ale czy jest ranna? Nie!' Krztusiłam się ze śmiechu xd

   Usuń
  2. to będzie moja nowa wymówka na wszystko: "-nie posprzątałaś pokoju! -mamo, przecież nie umarłaś!"

   Usuń
  3. To był chyba jeden z najlepszych dialogów w tym odcinku

   Usuń
 12. teraz przez kolejne 6 sezonów Kłamczuchy będzie prześladować B. a co potem? C? D?... /M

  OdpowiedzUsuń
 13. Chyba jednak serio pójdą z całym alfabetem, a ja myślałam, że to tylko głupie żarty... :d

  Ale, że CeCe aka A aka Charles aka Charlotte, będzie w otoczeniu swojej siostry, którą przez tyle lat prześladowała, tak samo jak i jej przyjaciółki (chociaż ok., w sumie to mogę zrozumieć, Monie dziewczyny wybaczyły, etc.), ale Jason? Przecież ona udawała jego dziewczynę, kiedy tak naprawdę była jego, wpierw bratem, potem siostrą... Jezu, ten Jason ma niezłą psychikę, nic go nie złamie. Na końcu okaże się, że całe Rosewood było/jest/będzie w Radley, z wyjątkiem Jason'a, bo się chłop dobrze trzyma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha xd może tylko Alison wybaczy CeCe i bedzie się nią opiekować, a Jason i pan Di nie? Bo w spoilerach jest mowa tylko o Ali opiekującej się Charlotte.

   Usuń
  2. Jason też było wspomniane że Jason i Ali staną się dla niej taką rodziną której nigdy nie miała.Jason przecież nie rozumiał czemu Cece z nim zerwała nic nie wyjaśniając ,pewnie wysłuchując jej histori wszystko zrozumiał wybaczył i chce być dla niej bratem jakiego nigdy nie miała.Już nie przesadzajcie że Jason jest taki bezduszny i nie wybaczy Cece , przecież jak się dowiedział że Spence i Melissa są jego siostrami to czy zerwał kontakt z Spence nie , więc wybaczy też i Cece.-sarita

   Usuń
  3. Ale Spencer nie wiedziała od początku, że jest jego siostrą więc dlaczego miałby zrywać z nią kontakt? A Cece wiedziała, że Jason to jej brat a mimo to wdała się z nim w "związek" (co według mnie jest lekkim przegięciem ze strony Marlene). Zrozumiem więc jeśli Jason nie będzie w stanie wybaczyć Charlotte, bo takie coś może zostawić trwałe ślady w psychice.

   Usuń
 14. Hahaha trzymajcie mnie :-D Big B.? Bez jaj. Jednak fani robiąc sobie żarty trafili w dziesiątkę! W serialu nigdy nie było czegoś tak wielkiego? Czyżby kolejna obietnica bez pokrycia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taka. Charlotte miała być czymś wielkim czego jeszcze dotąd nie było. Aż strach pomyśleć co tym razem wymyślą, żeby przebić historię Charlesa

   Usuń
  2. Powiem wam tak czego by teraz Marlene nie wymyśliła na kolejną historię to i tak wam się nie dogodzi.-sarita

   Usuń
  3. E tam. Po prostu przestaliśmy wierzyć w jej zapewnienia. Kazdy finał ma być w jej mniemaniu czymś wielkim a przychodzi jedynie rozczarowanie

   Usuń
  4. No niby tak a może teraz jak będzie kolejny Big B to może tym razem Marlene się ogarnie i zrobi porządny finał potym jakie hejty zbiera 6x10.-sarita

   Usuń
 15. stawiam, że Sara miała tętniaka mózgu który wpływał na to jak się zachowywała, rósł po woli, a ona sama o nim nie wiedziała i jak Em ją trzasnęła to pękł i dlatego Sara jest w szpitalu - monika

  OdpowiedzUsuń
 16. najpierw Big A, teraz Big Bad, a potem co Big Cyc?
  nie wiem co myslec o "nowym A", ale zobaczymy, mam nadzieje, ze sie tym razem nie zawiode
  btw Cece pierwszy raz pojawiła się w 3B (3x17 chyba) a marlene mowi ze na poczatku 3 sezonu wybrali ja na A, a przeciez oni pisza na biezaco scenariusz co pol sezonu, wiec wydaje mi sie, ze Cece została wybrana na A o wiele pozniej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cece pojawiła się w początkowych odcinkach 3 sezonu ,btw czy to takie ważne kiedy ją wybrali na A czy na początku 3 sezonu czy podczas kręcenia 5 sezonu ważne że pasowała na A.Odkąd się pojawiła w 3 sezonie wiedziałam że będzie mieć coś wspólnego z Dilaurentisami bo była bardzo podobna do Ali.-sarita

   Usuń
 17. Ok, nie będę mieć nic przeciwko Big B o ile jego historia skończy się na jedynym sezonie i nie będzie sztucznie przeciągana. Myślę, że 7 sezonów to wystarczająco jak na PLL i Marlene musi mieć świadomość, że w końcu będzie trzeba z tym serialem zejść ze sceny w miarę normalny sposób.

  OdpowiedzUsuń
 18. Serio?
  1-6 A
  7 BB
  jeśli będzie kontynuacja to w 8 będzie CCC?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Etykiety

1x01 1x02 1x03 1x04 1x05 1x06 1x07 1x08 1x09 1x10 1x11 1x12 1x13 1x14 1x15 1x16 1x17 1x18 1x19 1x20 1x21 1x22 2x01 2x02 2x03 2x04 2x05 2x06 2x07 2x08 2x09 2x10 2x11 2x12 2x13 2x25 3x02 3x13 3x19 4x10 4x13 4x19 4x22 4x23 4x24 5 produkcji z obsadą PLL 5a 5b 5b pll 5b promo 5x01 5x02 5x03 5x04 5x05 5x06 5x07 5x08 5x09 5x10 5x11 5x12 5x13 5x13 muzyka 5x14 5x15 5x22 5x25 6A 6B 6x01 6x02 6x03 6x04 6x05 6x06 6x07 6x08 6x09 6x10 6x11 6x12 6x13 6x14 6x15 6x16 6x17 6x18 6x19 6x20 7B 7x01 7x02 7x03 7x04 7x05 7x06 7x07 7x08 7x09 7x10 7x11 7x12 7x13 7x14 7x15 7x16 7x17 7x18 7x19 7x20 A A-team A.D. aktorzy Alison alison and emily alison dilaurentis andrew andrzejki ankieta Archer Dunhill Aria Ashley Benson Ashley Marin bajka bajka pll barry maple Bethany Young Big Bad BigA Black Widow bliźniaki bohaterowie Byron Montgomery Caleb Cece challange Charles Charlotte christmas christmas challange christmas pll ciekawostki ciekawostki pll Co by było gdyby... co gdzie za ile Cyrus czat Dollhouse dr Rollins dr. Palmer Duncan Dwts Eddie Lamb Eliza Ella Montgomery elliott Emily Emily Fields Emison emison ship emoji Ezra Ezria filmiki finał fryzura funny funny moments Garrett Gdzie będą postacie za 10 lat gify goodbye Haleb halloween Hanily Hanna Hanna Marin Haria harold crane Holbrook holden strauss huw collins Ian Ian Harding informacje instagram jako A Janel Parrish Jasno Jason jason is a jason pll Jenna Jessica DiLaurentis Julian Morris Kate Keegan Allen Kenneth DiLaurentis koniec koniec próby konkurs książki Kto może być A? kto zabił jessice dilaurentis Lesli live stream Lolita Lucas Lucy Hale Maddie Ziegler makijaż mamy kłamczuch Marion marlene king Mary Drake Maya Megaami Melissa memy Meredith Mike Mona muzyka muzyka 5x14 muzyka 5x15 N.A.T. club najlepsze momenty najlepsze piosenki najśmieszniejsze napisy Nasze oscary nasze pary Nat alia Natalia Nigel noel norman bates nowa redaktorka od Adminek Odliczanie do sezonu 6 online opis Oś czasowa outfity Paige Paily panel pani di pani Grunwald Pastor Ted Pemily Peter Hastings pierwszy post Pies ♥ Pigtunia piosenka plakat pll pll cast pll hair pll make up PLL Questions PLL Quiz postać książkowa powitanie promo przerażające momenty Radley Ravenswood recenzja Red Coat Red Dress redaktorki regulamin relacjonowanie RIPMona rodzice romantyczne sceny różnice Sabrina Samara Sara Sara Harvey sasha pieterse Sekrety Kłamczuch serial sezon 1 sezon 2 sezon 3 sezon 4 sezon 5 sezon 6 sezon 7 Shana Shay Mitchell ship Sidney skruszone smutne sceny sneak peeki soundtrack Spaleb spandrew Spanna Sparia Spemily Spencer Spencer Hastings Spoby spoilery stillsy Sydney sylwester szkoła świąteczny odcinek Tammin Sursok teen choice awards teoria teoria bethany teoria spisowa teorie The Lost Woods Resort Till 60 Days PLL Challenge tłumaczenia Toby TOP TOP 5 Travis troian bellisario tweet Tyler Blackburn tytuły odcinków Uber A uczucia alison urodziny Veronica Hastings Vivian wady i zalety walentynki Wilden wrażenia Wren Wrencer wskazówka wydarzenia chronologicznie wypunktowanie wywiad wzruszające sceny zalety i wady zatrute zdjęcia zlot życie aktorów życzenia