niedziela, 3 lipca 2016

Czy to Rollinsa zakopują Kłamczuchy?

Nie wiem jak dla Was, ale we mnie o wiele większą ciekawość wzbudza kopanie grobu przez Kłamczuchy niż tożsamość samego/samej Uber A.
W ostatniej notce dodałam opis kolejnego odcinka, w którym jest mowa o tym, że Kłamczuchy będą próbowały wyciągnąć Alison ze szpitala, ale popełnią przy tym jakiś poważny błąd. 
Myślę, że ten opis ma dużo wspólnego ze sceną zakopywania czyjegoś ciała.
Teoria, którą Wam przedstawię nie jest jakoś szczególnie rozbudowana. Właściwie jest to tylko rzucona przeze mnie myśl, ale zaczynam brać ją coraz bardziej na poważnie.
 

Uważam, że to Rollinsa zakopują Kłamczuchy.
Dlaczego? Odpowiedź jest w opisie kolejnego odcinka. Będą próbowały wydostać Alison, uwolnić ją spod wpływu Ellitotta, ale coś pójdzie nie tak. Rollins będzie próbował im przeszkodzić. Być może między nim, a którą z dziewczyn wywiąże się szarpanina i reszta lub któraś konkretna Kłamczucha stanie w jej obronie i uderzy go, zada czymś cios przez który straci życie. Później będą próbowały zamaskować swój czyn i pozbyć się jego ciała.
Z opisu 7x05 wynika jasno, że Alison uda się już wyjść ze szpitala. Rollins nigdy by na to nie pozwolił, więc jedynym wyjściem jest pozbycie się go. Inaczej w życiu nie dopuściłby do tego aby Ali opuściła szpital.
Policja nie podejrzewałaby o nic Alison, ponieważ ta znajdowałaby się jeszcze w szpitalu, a więc miałaby solidne alibi. Kłamczuchy z kolei nie miałyby według policji powodu aby go zabijać lub nawet jeśli znajdowałyby się w kręgu podejrzanych, to i tak nie znaleziono by dostatecznych dowodów. Po zniknięciu Rollinsa, stan Ali momentalnie uległby polepszeniu i mogłaby opuścić szpital. 
Dlatego też do serialu zostanie wprowadzony nowy policjant, o którym pisałam już wcześniej. To on będzie odpowiedzialny za rozwiązanie śmierci/zaginięcia Elliotta, jeśli policja nie znalazłaby jego ciała.
Nie bez powodu też kolejny odcinek jest nazwany "Utalentowany Pan Rollins". Sugerują nam, że będzie odgrywał w nim ogromną rolę i to wokół jego postaci będzie toczyła się akcja. 


Powróćmy teraz do pamiętnej sceny, której jeszcze nie zobaczyliśmy, a w której Kłamczuchy wbiegają do klasy Ali informując ją o tym, że "On" po nią idzie.


Ali pisze na tablicy "Pani Rollins", a więc nadal nosi nazwisko Elliotta. Gdyby byli po rozwodzie to Ali napisałaby Pani DiLaurentis a nie Rollins. Istnieje tylko jedno wytłumaczenie:
Rollins umarł. Ali została wdową i dzięki temu zachowała nazwisko po mężu. 
Innego wytłumaczenia nie widzę. Po tym co jej zrobił z pewnością chciałaby wziąć rozwód, a wtedy wróciłaby pewnie do swojego panieńskiego nazwiska. 
Oczywiście ta scena może być snem, ale liczę na to, że Marlene wyjaśni ją w jakiś logiczny sposób.

Co sądzicie o tej teorii? 

34 komentarze:

 1. Widząc promo 7x03, też pierwsze co pomyslałam o śmierci Elliotta XD Byloby to też w miarę sensowne :D

  OdpowiedzUsuń
 2. A te 5 lat później to może już było? Jak dziewczyny wróciły do Rosewood po studiach? I to była tak scena "zapchaj dziurę", żebyśmy oglądali nowy sezon i już do niej nie wrócą.

  No chyba, że te 5 lat później, dzieje się od teraz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Marlene (albo ktoś z obsady) napisała, że tę scenę zobaczymy właśnie w siódmym sezonie.

   Usuń
  2. Dzięki za info ;)

   Usuń
 3. zawsze myślałam, że A jest Ali, która nie wiadomo kiedy i za co chce aby każda z jej koleżanek kogoś zabiła. Em i Aria mają już to za sobą teraz czas na Han i Spens. Kim kolwiek było A i jest Uber A, to odczucie mnie nie nie opuszcza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To może być możliwe, że Hanna zabiła Eliotta po tym jak ona została traktowana. Nie ma jej w tej scenie, to może być tak, że nie może się pogodzić z tym, że odebrała komuś życie.

   Usuń
  2. Ma być też nawiązanie do tego jak Spencer obudziła się w Dollhouse zakrwawiona, może ona rzeczywiście wtedy kogoś zabiła więc wszystkie by już miały za sobą zabicie kogoś. Dla mnie teoria, że to Rollinsa zakopują jest najbardziej prawdopodobna i też myślę, że to Hanna zrobiła w obronie Ali lub własnej lub zorientowała się, że to Rollins ją torturował.

   Usuń
 4. Ciekawa teoria :).

  OdpowiedzUsuń
 5. Q co z tym zdaniem ktore mowia dziewczyny ze Hanna by tego chciala vzy cos w tym stylu jaki to ma zwiazek ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No chyba taki ,że jeśli faktycznie Hanna by go zabiła to chciałaby by dziewczyny go zakopały .

   Usuń
  2. W promo widac ze Hanna rozmawia z Rollinsem, przypominają jej sie tortury, dziewczyny z kolei znajdują ostre narzędzia u niego w domu, kozę Hanna połączyła te wszystkie fakty i stwierdziła ze to On ją torturował. Poza tym w promo widzimy tez scenę gdy Ali biegnie przez LAS w nocy a Rollins ją goni, a jak wiemy dziewczyny zakopują kogoś w LESIE rownież w nocy.

   Usuń
  3. Otóż to. Świetnie uzupełniłaś/eś teorię :)

   Usuń
 6. A ja mam teorię zupełnie niezwiązaną z wpisem. Uważam, że tą złą jest Mary- scenarzyści specjalnie mydlą nam oczy, jaki ten Elliot jest zły, a Mary w sumie to ta dobra, bo zaczęła nawiązywać więź z kłamczuchami. Według mnie Elliot nie odgrywa w tym wszystkim większej roli- został wykupiony w jakimś celu (o którym jeszcze nie wiemy), by owinął Alison wokół palca i mógł nią manipulować (czyli odurzać ją). Mary Drake jest bardzo złożoną i intrygującą postacią, a jej udział w ty serialu jest jak góra lodowa- widzimy tylko wierzchołek, ale tak naprawdę uzupełnia sens tej historii, i to od samego początku. Jako że jest bliźniaczką zmarłej siostry, można tworzyć wiele, wiele teorii...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację mam mieszane uczucia co do jej postaci bo jakoś nie chce mi się wierzyć ,że została wprowadzona tylko po to by nam pokazać jaka naprawdę była Jessica.

   Usuń
  2. No dokładnie, gdyby była taka dobra to nie przebierałaby sie za swoją martwą siostrę bliźniaczkę i nie doprowadziłaby do zamknięcia wlasnej siostrzenicy w psychiatryku.

   Usuń
  3. Dokładnie. Nigdy nie możemy mieć pewności czy to co mówi jest prawdą skoro nikt tego nie potwierdza

   Usuń
  4. no nie potwierdza bo one się jej nic nie pytają .

   Usuń
 7. Jestem zwolenniczką tej teorii. Zwykle nie cierpię, gdy ludzie w PLL giną, ale jego postaci nie mogę znieść od samego początku.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystko by się zgadzało, ale były tam słowa o Hannie, wiec to burzy mi całą tą teorie. Jednak coś w tym jest 💪

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystko by się zgadzało, ale były tam słowa o Hannie, wiec to burzy mi całą tą teorie. Jednak coś w tym jest 💪

  OdpowiedzUsuń
 10. Teoria dobra ,ale nie pasuje mi właśnie ta scena 5 lat później jak dziewczyny wpadają do tej klasy i mówią do Ali ,że idzie po ciebie.Skoro któraś z kłamczuch zabiłaby Rollinsa to w takim razie kto by szedł po Ali .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może to sen Ali gdy będzie jeszcze w Radley? Będzie bała się, że Rollins za chwilę znów do niej przyjdzie

   Usuń
  2. Ja pomyślałam, że to Ali zabiłaby Rollinsa i np jakiś policjant po nią idzie na czele z Tanner xd Albo nw Lorenzo mi brakuje...

   Usuń
 11. Ostatnio też nad tym myślałam. Po obejrzeniu pierwszego odcinka myślałam, że osobą którą zakopują dziewczyny jest Mona, teraz jednak również uważam, że to Rollins. Ciekawe jak to rozwiążą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też pierw myślałam ,że chodzi pewnie o Monę ,ale doszłam do wniosku ,że po raz kolejny Marlene by jej nie uśmierciła.

   Usuń
 12. Em i Aria zabiły wcześniej nic nieznaczące postacie, więc teraz pewnie będzie podobnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko,że Rollins jest znaczącą postacią więc pewnie zabiją go przez przypadek bo nie sądze by planowały morderstwo.

   Usuń
  2. Ach te przypadki w PLL. W końcu zabiły kogoś znaczącego, ale pewnie nikt nie pójdzie siedzieć.

   Usuń
 13. Ponoć ma zginać dużo osób, Rollins, Mary, Sara kto jeszcze jest na liście? Mona, Jason, Jena... No i nie rozumiem jednego, przeskok miał mieć 5 lat, czyli zakopanie ciała i scena w szkole są jedna po drugiej? czy zakopanie ciała, 5 lat i scena w szkole?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kto tam zrozumie Marlene , chyba nawet sama nie rozumie swoich pomysłów a co dopiero my.

   Usuń
 14. A może dziewczyny wcale nie zakopują ciała tylko np dowód czy narzędzie zbrodni. To jest dość nieprawdopodobne (przynajmniej jak dla mnie) żeby posunęły się do takiego czynu. Może to kolejna groźba A żeby coś zakopały? A może zwyczajnie boją się że policja znowu będzie podejrzewać je o coś.

  OdpowiedzUsuń
 15. A co ze słowami "biedna Hanna"? Jak to ma się niby do Rollinsa, on nie był bliski dla niej więc czemu akurat ona miałaby na tym ucierpieć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba, ze to ona go zabiła ;)

   Usuń
 16. bo to ona do niego wjechała ?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Etykiety

1x01 1x02 1x03 1x04 1x05 1x06 1x07 1x08 1x09 1x10 1x11 1x12 1x13 1x14 1x15 1x16 1x17 1x18 1x19 1x20 1x21 1x22 2x01 2x02 2x03 2x04 2x05 2x06 2x07 2x08 2x09 2x10 2x11 2x12 2x13 2x25 3x02 3x13 3x19 4x10 4x13 4x19 4x22 4x23 4x24 5 produkcji z obsadą PLL 5a 5b 5b pll 5b promo 5x01 5x02 5x03 5x04 5x05 5x06 5x07 5x08 5x09 5x10 5x11 5x12 5x13 5x13 muzyka 5x14 5x15 5x22 5x25 6A 6B 6x01 6x02 6x03 6x04 6x05 6x06 6x07 6x08 6x09 6x10 6x11 6x12 6x13 6x14 6x15 6x16 6x17 6x18 6x19 6x20 7B 7x01 7x02 7x03 7x04 7x05 7x06 7x07 7x08 7x09 7x10 7x11 7x12 7x13 7x14 7x15 7x16 7x17 7x18 7x19 7x20 A A-team A.D. aktorzy Alison alison and emily alison dilaurentis andrew andrzejki ankieta Archer Dunhill Aria Ashley Benson Ashley Marin bajka bajka pll barry maple Bethany Young Big Bad BigA Black Widow bliźniaki bohaterowie Byron Montgomery Caleb Cece challange Charles Charlotte christmas christmas challange christmas pll ciekawostki ciekawostki pll Co by było gdyby... co gdzie za ile Cyrus czat Dollhouse dr Rollins dr. Palmer Duncan Dwts Eddie Lamb Eliza Ella Montgomery elliott Emily Emily Fields Emison emison ship emoji Ezra Ezria filmiki finał fryzura funny funny moments Garrett Gdzie będą postacie za 10 lat gify goodbye Haleb halloween Hanily Hanna Hanna Marin Haria harold crane Holbrook holden strauss huw collins Ian Ian Harding informacje instagram jako A Janel Parrish Jasno Jason jason is a jason pll Jenna Jessica DiLaurentis Julian Morris Kate Keegan Allen Kenneth DiLaurentis koniec koniec próby konkurs książki Kto może być A? kto zabił jessice dilaurentis Lesli live stream Lolita Lucas Lucy Hale Maddie Ziegler makijaż mamy kłamczuch Marion marlene king Mary Drake Maya Megaami Melissa memy Meredith Mike Mona muzyka muzyka 5x14 muzyka 5x15 N.A.T. club najlepsze momenty najlepsze piosenki najśmieszniejsze napisy Nasze oscary nasze pary Nat alia Natalia Nigel noel norman bates nowa redaktorka od Adminek Odliczanie do sezonu 6 online opis Oś czasowa outfity Paige Paily panel pani di pani Grunwald Pastor Ted Pemily Peter Hastings pierwszy post Pies ♥ Pigtunia piosenka plakat pll pll cast pll hair pll make up PLL Questions PLL Quiz postać książkowa powitanie promo przerażające momenty Radley Ravenswood recenzja Red Coat Red Dress redaktorki regulamin relacjonowanie RIPMona rodzice romantyczne sceny różnice Sabrina Samara Sara Sara Harvey sasha pieterse Sekrety Kłamczuch serial sezon 1 sezon 2 sezon 3 sezon 4 sezon 5 sezon 6 sezon 7 Shana Shay Mitchell ship Sidney skruszone smutne sceny sneak peeki soundtrack Spaleb spandrew Spanna Sparia Spemily Spencer Spencer Hastings Spoby spoilery stillsy Sydney sylwester szkoła świąteczny odcinek Tammin Sursok teen choice awards teoria teoria bethany teoria spisowa teorie The Lost Woods Resort Till 60 Days PLL Challenge tłumaczenia Toby TOP TOP 5 Travis troian bellisario tweet Tyler Blackburn tytuły odcinków Uber A uczucia alison urodziny Veronica Hastings Vivian wady i zalety walentynki Wilden wrażenia Wren Wrencer wskazówka wydarzenia chronologicznie wypunktowanie wywiad wzruszające sceny zalety i wady zatrute zdjęcia zlot życie aktorów życzenia