poniedziałek, 8 czerwca 2015

Matka wszystkich teorii

Dobry wieczór kochani! 
Jak tytuł notki mówi, na dziś mam dla Was "Matkę wszystkich teorii", którą podesłał mi czytelnik naszego bloga. Nie odpisałam Ci, ale jeśli to czytasz to bardzo dziękuję za wiadomość <3 Bardzo dziękuję bo teoria jest GENIALNA.
Kochani to najlepsza teoria jaką kiedykolwiek ujrzałam na oczy i każdy z Was powinien ją przeczytać! Nie wystraszcie się długości, która jest ogromna bo naprawdę warto spędzić tą chwilkę na lekturę bo teoria jest logiczna, nienaciągana i odpowiada na dosłownie wszystkie pytania widzów i opowiada historię A. od samego początku z wyjaśnieniami! Jej autor ma bardzo realistyczne i obiektywne podejście do całej fabuły. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem i jestem pewna, że Wy też będziecie! Zapraszam do rozwinięcia!
A i nawet jak nie interesują Was konkretne wskazówki na daną osobę to przewińcie na sam dół bo tam jest opisany przebieg "tamtej nocy" który jest świetny haha :)


Charles to nie Wren, nie Jason, nie Ted, nie Lucas, nie Ezra, nie Andrew, nie Noel. Dlaczego?
Moglibyśmy iść dalej z teorią, ale wolę Wam udowodnić że poszczególni, wasi podejrzani nie są Charlesem. Ci bez podejrzanych mogą tą część ominąć :D

WREN.
Kochany Wren nigdy nie był ani nie będzie A. Aktor, który się wciela w postać Wrena zajmował się innym projektem, odszedł z serialu. Mówił w wywiadach, że tęskni za całą obsadą i, że nie był na planie od czasu odejścia! Dodatkowo Marlene King powiedziała, że teraz kręcą już z prawdziwym aktorem w czarnym kapturze, a nie z jakimś statystą czy coś takiego. Ale ponieważ wielu z Was jest zwolennikami teorii, że Wren to A. przygotowałam jeszcze inne dowody:
1. Był w Anglii z Melissą od 4 sezonu i był tylko w jednym odcinku tamtego sezonu. Nie widzieliśmy go tam, ale mama Spencer do niego dzwoniła (co do spotkania Spencer) i mieszka w apartamencie z Mel i Collinem.
2. Nigdy nie spotkał Alison- nigdy nie był w Rosewood przed Świętem Pracy. Przyjechał dopiero rok po nim jako narzeczony Melissy.
3. Wren nigdy nie był w żadnym finale żadnego sezonu, a wiele wskazówek na tożsamość A. podobno pojawia się właśnie w tych odcinkach.

Czy był kiedykolwiek w A-teamie? Całkiem możliwe, mógł im pomagać. W 4 sezonie słyszeliśmy jak powiedział do kogoś przez telefon "Ty zajmujesz się swoją działką, a ja swoją". Ale zauważcie, że wszyscy ludzie, którzy pomagali A. kończą martwi lub uciekają z miasta. Shana była celem, bo chroniła Jennę przed A., Melissa i Wren również byli na celowniku A. bo obydwoje robili to i owo dla niego ale potem chcieli się wycofać. Tu jest dowód w rozmowie Wrena z Moną: kiedy Wren spytał jej jakie ma odczucia co do obrazka, potem spytał dlaczego przestała być wobec niego szczera a ona odpowiedziała "To było za nim dowiedziałam się gdzie jest twoja lojalność". Mona wiedziała, że Wren pomagał A. dając mu dostęp do Radley, a potem? Poof zniknął, uciekł.

JASON.
Tutaj będzie dużo łatwiej obalić teorię co do jego bycia A. W 5x25 widzimy film jak Jessica trzyma na rękach małą dziewczynkę. Mówi:" Chcesz pocałować swoją małą siostrzyczkę? Dobry chłopiec". Od momentu kiedy obejrzeliśmy ten filmik w każdej teorii odnośnie Jasona/Charlesa ktoś robi z nich bliźniaków. Ci chłopcy to nie bliźniaki! Jason to Jason, a Charles to Charles. Nie został zamordowany, nie był w szpitalu, nie ma groźnego bliźniaka. Warto zwrócić uwagę również na to, że Jason był nękany tak jak dziewczyny przez jakiś czas, przez A. Pamiętacie jak spadł w windzie? Pamiętacie jak całe jego podwórko było pokryte butelkami po alkoholu? Nie mówiąc już o tym, że A. wrabiało Jasona w bycie A. Przypomnę także, że Jason miał pieniężną nagrodę dla kogoś kto dostarczy mu informację odnośnie ciała Alison, którą zgarnął oczywiście A... możliwe, że na budowę domu dla lalek. Był też zwyczajnie pijany/naćpany w "tamtą noc". Widziałam też pewien filmik (chyba na snapie) jak kilka osób z obsady (w tym aktor grający Jasona) uciekali w samochodzie przed A. Więc? Jason to nie A!

EZRA
Marlene powiedziała, że po finale 5 sezonu będziemy wiedzieć czy Charles to jeden z chłopaków Kłamczuch, więc Ezra (z uwagi na to, że szukał cały czas Arii) nie może być A. Proste? Proste!

LUCAS
Lucas nie jest nawet zbliżony wiekiem do Charlesa, lub Jasona. Poza tym Lucas nienawidził tylko Alison. Nie miał nic do innych Kłamczuch, np. Hannę bardzo lubił.

TED.
Oj serio ludzie? Muszę to udowadniać? Wiem, że PLL jest mylące często ale ksiądz? Tak wiem, że anagram mówił "Uciekaj Ali, Ted to A" czy jakoś tak, ale wiecie ile możecie powymyślać z "Charles DiLaurentis"? No, ale okej, z uwagi na to, że są osoby które wierzą w winę Teda to dam żelazny dowód na to, że nie ma on nic wspólnego z A- w Halloweenowym odcinku 3 sezonu, Ted był w domu z Ashley całą noc, kiedy Garrett został zamordowany i kiedy A czyhało ciągle w pociągu na Kłamczuchy. Z resztą jaki motyw może mieć pastor? Czy on zna w ogóle resztę dziewczyn? Dajcie spokój, pastor Ted jest porządnym facetem! Definitywnie nie jest A!

NOEL
Jest w tym samym wieku co dziewczyny, chodzi z nimi do szkoły. Pomagał Alison, nie nienawidzi dziewczyn i nie ma motywu. Poza tym pomógł rozgryźć Kłamczuchom co stało się z Mayą po tym jak zaginęła/została zamordowana. Noel to również nie A!

ANDREW
Ahh klasyczne zmylenie ze strony scenarzystów, zły trop. Jest w tym samym wieku co dziewczyny, co dyskwalifikuje do bycia Charlesem. Myślę, że może mieć coś za uszami (podsłuchiwanie rozmowy telefonicznej Veronici było dziwne), ale nie jest to związane z A, jest to związane z rodziną...
Zdjęcie to dodał jakiś scenarzysta któregoś tam razu na instagrama. Zapisałam je bo myślałam, że może kiedyś się przydać a tu proszę, właśnie się przydaje haha
Rodzina DiLaurentis uznała za własną farmę rodziną Andrew, więc chłopak stara się wyszukiwać brudy co do tej rodziny i odzyskać swoją rodzinną posiadłość z powrotem. Andrew to nie A!

Dodatkowo: Toby, Caleb, Veronica, Ezra, Peter i Andrew byli widziani razem w tym samym czasie. Melissa rozmawiała z Veronicą przez telefon, Alison była w więzieniu, tata Ali zmienia się w pitbulla kiedy tylko ktoś obcy się zbliża do jego córki, biedna rodzina Emily miała zdemolowany dom przez A, mama Arii była zaatakowana przez pszczoły, mama Hanny była wrabiana w morderstwo, nie mówiąc o tym co A. robiło Jennie. Paige była już raz wrabiana w bycie A. poza tym przez A. musiała wyjechać. Eddie Lamb i Cyrus mogą być nawet teraz martwi przez to co wiedzą/wiedzieli.
Więc mamy teraz problem, bo: Wilden, Ian, Garrett, Shana, Maya, Jessica, Wren, Jason, Andrew, Lucas, Ezra, Caleb, Toby, Paige, Peter, Kenneth, Byron, Ted, Wayne, Emily, Spencer, Aria, Mona, Alison, Hanna, Pam, Ashley, Ella, Veronica, Jenna, Noel, Melissa, Eddie, Mike, and Cyrus.

Panie i Panowie, Charles nie jest postacią którą znamy ponieważ jest martwy. Tak, martwy. Kiedy Marlene powiedziała "Charles jest A" tak naprawdę bawiła się ludźmi. Charles nie jest A. tylko jest jednym z powodów dlaczego A jest A. Marlenka zawsze mówi nam część prawdy, nie całą prawdę. Wszystkie postaci zostały przeze mnie obalone jako A. prócz jednego. Ktoś zauważył?
Tak! Cece Drake.
A. to kobieta, A. to zawsze była kobieta. Tak jak Noel powiedział:" Chłopcy kiedy się pokłócą, pobiją się i jest okej. Dziewczyny nie walczą fair. Zbierają się w grupki, plotkują, kłamią. Mogą Cię zniszczyć jednym spojrzeniem". Wiele razy w serialu było to udowadniane- kochani A. to kobieta. 
Zacznijmy od początku. 
Mona, nigdy nie była takim prawdziwym A. Powiedziała tak, bo Kłamczuchy zabierały jej Hannę. Mona i Hanna zaprzyjaźniły się po zniknięciu Alison, a kiedy dziewczyny się znów zjednoczyły Mona wyczuła że coś jest nie tak jak powinno. Kiedy dowiedziała się o A. postanowiła też się tak "pobawić", ale kiedy prawdziwe A. zrobiło się mocniejsze od razu zabrało tą grę od niej. Kiedy Mona spadła z klifu walcząc ze Spencer i okazało się że przeżyła jej zegarek się wyłącza, gaśnie. Jest to symboliczna scena, ponieważ oznacza ona koniec zabawy Mony, która była tylko zabawą i krótką zemstą. To był czas kiedy gra się zmieniła, jej bycie A. dobiegło końca.
W 2 sezonie było wprowadzenie do charakteru Vivian Darkbloom. Zabawne jest to, że Cece tam była. Powoli pokazywali nam ją, bez naszej wiedzy. 
Kobieta w czerwonej sukience na gifie skupia na sobie kamerę i na pewno nie jest przypadkowa! Teraz porównajcie sobie to do sceny z 5x25:
Lecimy dalej! Jeśli się dobrze wsłuchamy w monolog Mony w 2x25 to można zauważyć, że mówią dwie osoby:
"Wiem, że mnie obserwują. Nie wyglądam źle biorąc pod uwagę okoliczności. Podoba mi się ta szminka. Jak się nazywa? Tofee Tango?"
"Myślą, że to koniec. Przegrana Mona idzie do psychiatryka, a Kłamczuchy będą spały z otwartymi oknami i drzwiami. Nie wiedzą, że to jest to czego chcemy?"
Pierwsze słowa mówi Mona, ale drugie zdanie nie jest już jej. 

Jeśli wszystko to nadal Was nie przekonuje, zapraszam dalej:
1. Cece Drake pojawiła się w serialu wiedząc wszystko o wszystkim. Podczas swojej pierwszej rozmowy wplotła lalki, Melissę, Kłamczuchy i nawet cytat który Alison powiedziała Hannie w szpitalu. Wiedziała nawet o tym, że Hanna kradła w sklepach o czym nawet nie wiedziała Ali bo wtedy jej nie było.

2. Wiedziała, że Alison żyła przez cały czas i dodatkowo kłamała mówiąc, że to Wilden ją zabił. Po tych wszystkich kłamstwach z opanowaniem powiedziała Holbrookowi, że Ali żyje i ona może to udowodnić. Cece wydała Alison policji, swoją "najlepszą przyjaciółkę".
3. Cece to mistrzyni manipulacji. Użyła historii znajomości Paige i Alison żeby Paige wyglądała jakby była A, żeby jej Kłamczuchy uwierzyły.
4. Wie wszystko o klubie NAT i o filmikach, które nagrywali. 
5. Cece zerwała z Jasonem dzień po zaginięciu Ali i dzień po porwaniu Sary:
Jason: Nie pomagasz zrywając ze mną.
Cece: Mam swoje powody.
Jason: Możesz wyjaśnić?
Cece: Gdybyś o nich wiedział to nie chciałbyś wyjaśnień.
Uber A. znika i Mona zaczyna swoją gierkę. Kiedy w 2 sezonie Kłamczuchy znajdują czerwony płaszcz zaczyna się od nowa- w 3 sezonie Red Coat przejmuje grę. Wiecie kto tak bez powodu powrócił w 3 sezonie? Cece Drake.
6. Cece lubi maski.
Dodam, że tylko A. i Cece byli widziani w maskach Ali. +W odcinku świątecznym gdzieś poszła z Alison i nadal nie wiemy gdzie tak naprawdę. 
7. Teraz sprawa Red Coat/Black Veil... eh to takie skomplikowane! Ale ja Wam to ułatwię! Otóż kochani Red Coat i Black Veil to jedna osoba! Ta sama osoba, ale inne przebranie. Red Coat ukradła grę od Mony w 2x25. Mona powiedziała jej: "Zrobiłam wszystko o co mnie poprosiłaś".
Później w 4x01 kiedy Mona powiedziała dziewczyną, że zobaczyła Cece ale myślała że to Alison- nie mogła sobie przypomnieć co mówiła bo zmieniono jej leki. Marlene powiedziała, że Cece tam nie było, a Mona to sobie wyobraziła po prostu. 
A teraz zgłaszam kompletny sprzeciw odnośnie tego co się działo w 3x23!
Wren znalazł Spencer na oddziale dziecięcym w Radley, znalazła wówczas przepustkę Cece i Mony. Wren wyraził zgodę na przepustkę Cece- powiedział, że omal nie został przez to zawieszony. Najwidoczniej Cece była zdesperowana żeby zobaczyć Monę, powiedziała mu że mogłaby pomóc Monie, bo ona przeszła coś podobnego kiedy przez Alison została wyrzucona z UPennu i potem musiała też "wrócić" jakby na prostą, bo tez była załamana.
Tak, przeczytaj, jeszcze raz: Alison, ta którą Cece od zawsze "chroniła" i której "pomagała" była też tą, która spowodowała u niej załamanie nerwowe. Było to również potwierdzone w odcinku 10 sezonu 4, kiedy Aria spotkała się z współlokatorką Cece. Współlokatorka Cece również wiedziała dokładnie kim jest Aria, znała ją z tego jak Cece mówiła że nienawidzi wszystkich Kłamczuch za to wyrzucenie z UPennu. Dodała też, że Drake nigdy o tym nie zapomniała. Skoro tak nienawidziła Alison i Kłamczuch to czemu dała Ali prezent na święta? Czemu jej pomagała?

Z tego co widzieliśmy i wiemy o Cece to wszystko jest sprzeczne!
8. Teraz coś co myślę, że Wam się spodoba i Was zaciekawi! A. ma pewien znak szczególny i nie, nie mówię o czarnym kapturze! A. ma pewną "obsesję" na punkcie głów, a dokładniej bicia ludzi w tył ich głów.
Ludzie trafieni w tył głowy: Alison, Bethany, Jenna, Toby, Hanna, Shana, Barry Maple. A mówiąc o Jennie, Shanie i oficerze Maple to w 5x01 Holbrook powiedział, że Cece uciekła oficerowi Barry'emu i pozostawiła go nieprzytomnego na ulicy. Jeśli chodzi o Jennę to przez uderzenie w tył głowy prawie utonęła w 4x09. Kiedy Spencer spytała Shany kto mógł jej to zrobić i kogo Jenna się aż tak boi, Shana odpowiedziała "Cece Drake". I to spojrzenie, które niżej widać na gifie (ten sam odcinek) Cece dała Jennie przed jej topieniem. 
9. Audrey Hepburn, wszędzie odwołania do Audrey Hepburn. Zacznijmy od filmu Audrey Hepburn o którym była mowa w 3 sezonie, zanim w serialu pojawiła się Holly Golightly/Varjak. Pamiętacie bransoletkę, którą Alison miała w 3x06? Tą którą znaleźli Spencer i Jason? Więc jest taki jeden film z Audrey, który się nazywa "Love in the Afternoon", i to scena z tego filmu:
Teraz w wersji PLL- Spencer miała retrospekcję z nią i Alison. Dziewczyna zauważa bransoletkę u Ali i pyta się czy jest od jednego z jej bezimiennych chłopaków, przyjaciółka mówi, że nie, że jest od przyjaciela. Kiedy Spencer pyta od którego przyjaciela, Ali nieśmiało mówi "Nie znam jej", ale patrząc na wygląd bransoletki, możemy się domyślić.
Paryż i Holly. Oczywiście Cece! Cece Drake opuszczając Rosewood, na lotnisku była ubrana dokładnie jak Holly! 
We wszystkich odnośnikach do Audrey jakich scenarzyści dokonują, takich jak zapożyczenie tytułu odcinka (I'm a good girl, I am), "Śniadania u Tiffany'ego" lub właśnie "Love in the afternoon" Audrey jest nieco wyuzdaną postacią, której silny charakter kształtuje się poprzez fabułę- przekształcają Audrey w taką jaką chcą żeby Audrey była. Dokładnie to samo robiła Cece Alison. Ali nawet nie wiedziała o paszporcie Varjaka, albo o tym kim on jest. Mówiąc o wyjeździe Cece idziemy dalej:
10. Cece umie mówić po francusku, jest zafascynowana Francją i najwidoczniej jest fanką Edith Piaf- jej piosenka leciała gdy ta kierowała się do Francji przebrana jako Holly, z paszportem Vivian. Wiecie jaki ma tytuł tamta piosenka Edith? “Non je ne Regrette Rien” co oznacza "Nie, nie żałuję niczego". Dlaczego mieliby puścić taką piosenkę w momencie jej ucieczki? Aa i na dodatek po wyjeździe Cece nie było końcówek z A. przez 5 odcinków! Varjak i Piaf razem. Zawsze. Tak samo było kiedy Emily po znalezieniu numeru Varjaka zadzwoniła  do niego i w słuchawce usłyszała piosenkę Edith "Sous le ciel de Paris”.
11. Cece pracowała w butiku- ubierała ludzi...jak lalki. 
12. Dziewczyna ciągle zdobywała skądś pieniądze, a jak ich nie zarabiała to planowała to. Stąd zorganizowany pokaz mody, a także fakt że Ezra płacił jej tysiące dolarów za informację o Alison- było to wyjawione w “Now You See Me, Now You Don’t". Cece kontrolowała wszystko co Ezra wiedział a czego nie wiedział. Wygląda na to, że Cece bardzo potrzebowała pieniędzy. Tylko na co? Na budowanie domu dla lalek? Moim zdaniem to ona zgarnęła również pieniądze, które Jason wystawił jako nagrodę za informacje o ciele Ali. Również w epizodzie “Bring Down The Hoe” kiedy Ashley Marin była wrabiana w morderstwo Wildena, Hanna dostała kopertę pełną pieniędzy z karteczką "Może to pomoże twojej mamie". Potem na potańcówce kiedy Hanna spotyka Travisa, chłopak mówi jej że to on podarował jej kopertę. Travis powiedział, że usłyszał strzały i zobaczył blondynkę biegnącą przez las. Potem z tego co pamiętam podjechał jakiś samochód też z kopertą pełną pieniędzy, kopertą Diva Dish- może to była Cece i miała nadzieję, że Travis jej da pieniądze,ale tak się nie stało?
13. Alison zawsze była ulubienicą Cece. Żaden inny charakter w serialu nie może tak powiedzieć o Ali. Jej relacja z Ali jest bardzo dziwna- nienawidzi ją (za wyrzucenie z UPennu) a jednocześnie jest jej ulubienicą- dokładnie jak relacja Alison z A. Zachowywała się jak mentor, pomimo że wiedziała że naśladowanie jej wyjdzie Ali na złe. Alison ją naśladowała i stała sie jej mini wersją, Cece ma obsesję na punkcie tej przyjaźni.
14, Widzieliśmy ją w czarnym kapturze, czerwonym płaszczu i masce Ali i nie zostało to wyjaśnione!
15. Biedna Pani DiLaurentis... eh nie jest to tak skomplikowane jak wszyscy myślą!
* w odcinku "Unbridled"(4x23) Jessica kupuje ubrania dla kogoś
*podaje komuś walizkę w lesie
*Spencer zauważa to i postanawia obserwować, po pewnym czasie myśli że obserwuje A., ale tamten ktoś nie miał walizki. Tamtej nocy były 2 osoby- Cece i Shana. Skąd to wiem?
W następnym odcinku widzimy Cece w kupionych przez Jessicę ubraniach w momencie kiedy zatrzymali ją za zamordowanie Wildena. Ktoś ją wydał i tym kimś była Shana. Shana była świadkiem zastrzelenia Wildena
*W 4x24 kiedy Cece była wyprowadzana w kajdankach to wymieniła spojrzenia z Jessicą. Wyglądało to jakby we dwie coś ukrywały. Jessica dowiedziała się, że Alison żyje, a to nie było dobre dla Cece- stąd mail "Nie mogę Cię już dłużej chronić", który mama Ali miała zamiar wysłać. Skąd wiem, że to było dla Cece? Bo mail był do osoby, która zmusiła Jessicę do pogrzebania Alison. Kiedy Cece rzuciła w Alison, Jessica wybiegła, Cece ją zmusiła do pogrzebania córki kiedy Ty mówiła "Co Ty zrobiłaś? Co Ty zrobiłaś?". Pani Di zamierzała wydać Cece, ale idźmy już dalej. Alison dostała filmik od A. na którym było widać jej matkę w grobie z podpisem "Pogrzebałem twoją matkę, tak samo jak patrzyłem jak pogrzebała Ciebie". Więc ktokolwiek uderzył Ali, jest to ta osoba, która zabiła i pogrzebała jej mamę.
16. Mona, ahh Mona. Mona chciała "złapać" A. Niestety popełniła ogromny błąd- nie doceniła A. Kiedy w 3 sezonie płonął domek Mona była już celem A. A. z resztą wiedziało o jej planie. Teraz porozmawiajmy o 5x12- wiele osób mówi, że była jedna prawdziwa i jedna fałszywa blondynka. Fałszywa blondynka oczywiście była ustawiona na potrzebę kamer, a ta prawdziwa wprowadziła Monę w tymczasową śpiączkę i ją porwała. Cece (albo Varjak, albo A, albo ktokolwiek) zadzwoniła do Cyrusa żeby ten jej powiedział że będzie na nią czekał na placu zabaw, gdzie nigdy się pojawił. Cece miała świetny pomysł, chciała zostawić Alison bez żadnego alibi i to zadziałało. 
17. Cece jest połączona dosłownie ze wszystkim co podejrzane w serialu.
18. Cece była królową balu, który odtworzył Charles w domu dla lalek.


CO SIĘ STAŁO "TAMTEJ NOCY"
Kiedy w 6x01 pokazali nam Sarę, mogliśmy zobaczyć kreseczki na ścianie, które dziewczyna kreśliła- najprawdopodobniej jest ich tyle ile dni spędziła w domu dla lalek. Patrząc na to, że jest tam od Święta Pracy to domek dla lalek musiał zostać zbudowany wcześniej. Dziwną rzeczą jest to, że pokój/pomieszczenie w którym ona była nie pasuje do Dollhouse i wygląda jak bzdura w porównaniu do dalszej jego części. Oznacza to, że większa część domu dla lalek (włącznie z nowoczesnymi pokojami Kłamczuch) została zbudowana później, możliwe że w trakcie 3 sezonu gdy A. ukradło grę Monie. Żeby zbudować coś takiego potrzeba ogromnej ilości pieniędzy. No, ale przejdźmy do Bethany Young i tego co robiła w Rosewood w Święto Pracy. Nawiążę do odcinka 4x10 kiedy Spencer rozmawiała z Jessicą odnośnie Dr. Palmera. Spytała czy był jej doktorem, a ona odpowiedziała że nazwisko jej brzmi znajomo mówiąc przy tym:" Jeśli myślimy o tej samej osobie, to spotkałam go tylko raz". Potem jest flashback ze sceną kiedy Cece przebrała się za Alison i poszła do Radley. I tu się wszystko zaczęło. 
Jak wiemy Bethany była pacjentką Radley, a jak się dowiedzieliśmy w retrospekcji Cece również odwiedziła tamto miejsce. To tam poznała Bethany i zaczęła knuć swój plan. Jej planem było porwanie Alison i przetrzymanie jej w domu dla lalek. O to co usłyszeliśmy na taśmach Bethany:" Myślałam, że ona mnie naprawdę lubi, ale wszystko co mi powiedziała było kłamstwem. Każde słowo, każda wizyta była kłamstwem. Zastanawiam się czy mogę ufać komukolwiek z tamtej rodziny. Czy jaka matka taka córka?". Skoro Cece poznała Bethany gdy ta była w Radley nazywając się "Alison DiLaurentis", karmiła Young kłamstwami i mówiła, że jej ojciec ma romans z jej matką, tym samym zniechęcając ją do Jessici i wzbudzając w niej nienawiść do niej. To dlatego Jessica się tak wystraszyła kiedy dostała telefon z Radley i kazała zostać Alison w domu, wiedziała że Bethany jest agresywna i mogłaby ją skrzywdzić. Cece dała Bethany żółty top i bransoletkę Alison tak żeby zrobić z niej chodzący klon a także mordercę Ali. To dlatego wszystkie były tak samo ubrane, żeby ich nie dało się odróżnić. 
Plan polegał na zabiciu Bethany (tak aby wyglądało to na morderstwo Alison, poprzez ubiór i bransoletkę), porwaniu Alison do domu dla lalek. Wszyscy by pomyśleli, że Alison jest martwa i Bethany ją zabiła, dlatego uciekła.
To się stało: Cece uderzyła Bethany łopatą, schowała jej ciało w krzakach i podsłuchiwała kłótnię Spencer i Ali. Po sprzeczce przyszła Melissa i zobaczyła ciało Bethany, zabiera je i zakopuje. W tym czasie Cece mogła wrócić, a kiedy zobaczyła że nie ma Beth pomyślała że ta odzyskała przytomność i uciekła, prawdopodobnie Drake poszła jej szukać. Chwilę później widzi Alison, jednak widząc ją od tyłu myli ją z Bethany dlatego rzuca w jej głowę kamieniem. Rzuciła tak mocno żeby zabić Bethany od razu. Jessica to widziała i dlatego Cece zmusiła ją do zakopania Alison, żeby móc ją potem szantażować. Cały jej plan się obrócił przeciwko niej. Mając Bethany martwą i Alison gdzieś w ucieczce Cece wybiera Sarę następnego dnia na jej nową Alison i ją porywa. Dwa lata, które rzekomo spędziła w Californii spędziła z Sarą w domu dla lalek. 

KIM JEST CHARLES DILAURENTIS? O CO CHODZI Z BLOND BLIŹNIACZKAMI? JAK MARION JEST Z TYM WSZYSTKIM POŁĄCZONA?
Oki, teraz ta skomplikowana część przed nami. Cece musi być połączona z Marion, Bethany, Charlesem i Sarą również. Czymś co zawsze mnie bardzo ciekawiło było powiązanie A. z Marion i Toby'm. A. tak naprawdę pomogło Toby'emu dowiedzieć się co się stało z jego mamą. Chcecie usłyszeć coś zabawnego? Cece Drake to jedyny charakter (z wyjątkiem Mony i Spencer, bo to główne bohaterki oczywiście) który był w Radley i wciąż żyje. Marion i Bethany nie żyją. Osobiście myślę, że Cece znała i Marion i Bethany. Bethany mogła zabić Marion. Ale kim jest Charles dla Cece? Na to również mam teorię. Kiedyś była pewna historia o bliźniaczkach. Jest to historia Cece!
Cece była tą blond bliźniaczką, która dźgnęła swoją siostrę a następnie została za to zamknięta w Radley. Tam poznała Marion i Charlesa. Wierzę, że kimkolwiek w rodzinę DiLaurentis jest Charles to zachował się wobec niej agresywnie i dlatego tam trafił. Marion była pielęgniarką w Radley i opiekowała się Cece i Charlesem, stali się sobie bliscy. Jessica dołączyła do zarządu Radley (prawdopodobnie za plecami męża) żeby patrzeć co u Charlesa, poznała Cece i zobaczyła jak blisko jest ta dwójka dzieci. To wyjaśnia żółte sukienki w odcinku świątecznym- Jessica kupowała prezenty na święta dla Charlesa ale także dla Cece. Cece Drake odkryła, że Bethany zabiła Marion i to dlatego postanowiła ją zabić. Na początku też napisałam, że Charles nie żyje najprawdopodobniej- myślę, że rodzina DiLaurentis ma tutaj coś z tym wspólnego.


Okej! Uff tłumaczyłam to aż 2 dni haha :D Przepraszam jeśli jakieś literówki, czy coś takiego się wkradło ale bardzo chciałam to dziś skończyć dla Was a oczy mi się kleją hahah. Dajcie znać co o tym myślicie :) Szczerze to mi się w tej teorii najbardziej podoba opis "tamtej nocy", bo jest bardzo prawdopodobny moim zdaniem :) Czekam na Wasze opinie :)

106 komentarzy:

 1. Jaki długaśny post! Biorę się do czytania :D Uwielbiam jak jest co poczytać na Waszym wspaniałym blogu! ^.^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czyli wg tej teorii Charles'em jest Cece?

   Usuń
  2. Czytaj uważniej

   Usuń
  3. Anonimie u góry. Ja też z tego zrozumiałam, że Cece to Charles, więc czemu każesz czytać uważniej? -.-

   Usuń
  4. w takim razie nie umiesz czytać. :) Wyraźnie jest napisane, że Cece poznała Charlsa w Radley!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Usuń
  5. ,,Marion była pielęgniarką w Radley i opiekowała się Cece i Charlesem"

   Usuń
 2. Świetna logiczna teoria.Podziwiam autora za wyczucie takich drobiazgów i szczegółów ,a także połączenie skomplikowanych elementów z całego serialu(czego jest bardzo dużo) i stworzenie całości.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam małą teorie. Pamiętacie tą historie, która Ali opowiadała, o dwóch bliźniaczkach? Może mówiła o rodzenstwie, Charlsie i Bethany. Może to ona dźgnęła go nożem, ale on przeżył a ona została wysłana do Radley, a wtedy Charls stwierdził, że musi zrobić wszystko by bronić Alison przed Bethany i musi jej pomagać. Co o tym myślicie?

  OdpowiedzUsuń
 4. Dotarłam i bardzo mi się podoba. No to teraz zmieniam myślenie Cece jest A. Nie do końca wyjaśnione co się stało z Charlesem,

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja pitole ile wyrazów haha Odezwę się kiedy przez nie przebrnę

  OdpowiedzUsuń
 6. cudeńko! - paulina

  OdpowiedzUsuń
 7. Odpowiedzi
  1. Mam mieszane uczucia, niby nic nie naciągane ale jakoś teorie o wiele bardziej naciągane bywały dla mnie logiczniejsze :/

   Usuń
  2. mam to samo! PLL jest takie pokręcone, że jak widze logiczne uzasadnienie to automatycznie w stosunku do tego serialu jest dla mnie chore i nierealne. W przeciwienstwie do naciaganych, pojechanych teorii :D

   Usuń
  3. a dla mnie to: KIM JEST CHARLES DILAURENTIS? O CO CHODZI Z BLOND BLIŹNIACZKAMI? JAK MARION JEST Z TYM WSZYSTKIM POŁĄCZONA? jest w ogóle nie logiczne

   Usuń
  4. Też uważam, że to nielogiczne. Dlaczego niby Cece chciała zabić Bethany bo ta zabiła Marion? Co ma Cece do Marion?

   Usuń
  5. Może była z nią zżyta, bo ta się nią opiekowala w Radley? i chciala zemsty?

   Usuń
  6. matka tobiego była w radley bo miała problemy psychiczne

   Usuń
 8. Ja wciąż po cichu obstawiam Wrena - mało wiemy o jego rodzinie i przeszłości. W pilocie był na pogrzebie Ali (dlaczego?), w jednym z flashbacków koleś w różowej koszuli w pobliżu radiowozu obserwujący Kłamczuchy na imprezie studenckiej, podczas której jedną z dziewczyn zrzucono ze schodów, jest łudząco do niego podobny. Przecież dopiero mamy poznać motyw działania Charlesa, dlaczego to wszystko robi dziewczynom, także nie skreślałabym naszego "doktorka" definitywnie. Właśnie, jeszcze te spoilery mówiące o ważnej roli Wrena w 6A i o tym, że nie jest lekarzem!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie mogę słuchać o tym Wren jest A od samego początku XD zupełnie się to kupy nie trzyma

   Usuń
  2. 'Właśnie, jeszcze te spoilery mówiące o ważnej roli Wrena w 6A i o tym, że nie jest lekarzem! ' -COOO?!

   Usuń
  3. Anonimku wyżej - poczytaj ostatnio dodane na blogu spoilery -> tam jest kilka odnośnie Wrena
   http://inlovewithpll.blogspot.com/2015/05/kolejne-spoilery-z-6a6b.html
   - Ola

   Usuń
 9. Spoko pomysł i doceniam włożony w to wysiłek, ale mi się ta teoria nie podoba. Sorry.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie wiem czemu, ale w ogóle mnie to nie przekonuje. To, że przez kogoś wylatuje się ze studiów, czy z czego tam ona wyleciała, nie jest powodem by zabijać, łamać prawo i torturować innych ludzi. A ma obsesję na punkcie dziewczyn, a przede wszystkim Ali i jego marzeniem jet by mieć Ali w domku dla lalek, więc to raczej jest osoba, która nigdy nie mogła mieć bliskiego kontaktu z nią. Jeśli Cece byłaby A i planowała ten domek od lat to skoro wiedziała, że Ali żyje bez problemu zaciągnęłaby ją tam, bo Ali jej ufa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się w 100%. Mnie ta teoria w ogóle nie przekonuje. Poza tym, z tego co pamiętam to podobno kiedy poznamy historię/motywy A to będziemy jej/jemu współczuć. A z tej teorii wynika, że Cece nie ma czego współczuć, bo wyrzucenie ze studiów nie jest powodem aby traktować kogoś tak jak A traktuje Kłamczuchy.

   Usuń
  2. Jak cię wyrzucom ze studiów i stracisz szansę na przyszłość to pogadamy

   Usuń
  3. A czy w Ameryce jest tylko jedna uczelnia? Przecież nie straciła jeszcze szansy na przyszłość, bez przesady.

   Usuń
 11. ja bym dodała że na filmie była mała Ali i dwóch chłopców w tym samym wieku a co jeśli Cece była ubierana i ścięta na chłopaka ? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ewentualnie zmiana płci XD albo problemy psychiczne, nie chciała być chłopcem,tylko dziewczynką.

   Usuń
  2. Miałeś rację gościu xddd

   Usuń
 12. Odpowiedzi
  1. Zapamiętaj złotko, w Rosewood nic nie dzieje się bez przyczyny i wszystko jest możliwe..^^
   -A

   Usuń
 13. Na mnie teoria wywarła pozytywne wrażenie. Zwłaszcza, ze Marlene nie przyznalaby od tak tożsamości Charlesa. Dla mnie za łatwo przyszło nam poznanie samej płci A, co dopiero imienia i "rodu".
  Miło się zaskoczę, jeżeli ta teoria się sprawdzi :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie wiem czemu, ale mało przekonuje mnie ta teoria. Jeśli A okazałaby się CeCe to byłabym szczerze mówiąc rozczarowana. Po cichu liczę, že Aria jest Uber A c:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odwalcie się od mojej Arii :'( sama by tego nie zrobiła :(

   Usuń
 15. Teoria może i dobra, ale tyłek A jest tyłkiem mężczyzny

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak wylukałaś tyłek w tym czarnym workowatym stroju tyłek to pełen podziw

   Usuń
  2. hahahahahhahahahahahahahhaha u made my day

   Usuń
  3. oczywiście że było widac męski tyłek w jednym z nowszych odcinków xd

   Usuń
 16. Mnie również nie przekonuje ta teoria...

  OdpowiedzUsuń
 17. i teraz ten inicjał na łódce ma sens! C.D. - Cece Drake :D

  OdpowiedzUsuń
 18. Taki finał w ogóle by mnie nie zdziwił, a myślę, że jednak scenarzyści zadbają o to, żebyśmy byli zaskoczeni. Ale co mogłoby nas zaskoczyć? Chyba tylko fakt, że Charles okazałby się być dobrym i dlatego nie krzywdził dziewczyn. Może je przed czymś chronił, dlatego zabrał je do tego domku. I dlatego dostały karę, żeby nie chciały uciekać... Ale kim by wtedy był? Jason? Chcąc chronić obie siostry - Ali i Spence, dziewczynę, która mu się podobała - Aria.... W sumie to by sprawiało, że nie byłoby nic dziwnego w tym, że w ostatnim odcinku odnieśliśmy wrażenie, że było 2 A. Charles zobaczył na monitorach, że ktoś w czarnej bluzie jest w jego domku i włączył alarm, który mógł być oznaką tego, że należy wiać.... Nie wiem, jak to wytłumaczyć. Wiem, że to się kupy nie trzyma, ale chyba tylko taki finał byłby w stanie mnie zaskoczyć. Ale pewnie nie doceniam scenarzystów i dadzą naprawdę coś mocnego xd.

  ~ zuzka.

  OdpowiedzUsuń
 19. Woow! Teoria jest genialna, w końcu dobra teoria obciążająca Cece!
  Wydaje się ścisła, logiczna i prawdopodobna

  OdpowiedzUsuń
 20. ale Marion nie byla pielegniarka w Radley. ona pracowala u jakiegos pediatry czy cos. ona w radley byla pacjentka.

  OdpowiedzUsuń
 21. Oglądam własnie kluczowe odcinki i w 04x24 dziewczyny rozmawiając z Alison są w tej całej knajpie, a jak sie knajpa nazywa ? MOCKINGBIRD.
  http://pylylyp.tumblr.com/post/121096055249/hush-little-baby-dont-say-a-word-mamas-gonna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a książka którą czytały w pierwszym sezonie na lekcjach Ezry to "Zabić drozda" (ang. "To kill a Mockingbird") ;D

   Usuń
  2. no i o co chodzi dalej z tym drozdem?

   Usuń
 22. Wiemy, że Sara jest w Dollhouse od czasu zaginięcia, więc czy to możliwe by w czasie kiedy to Mona była A było też drugie A? Może Mona nigdy nie była A? Co sądzicie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mona to zaczęła dała pomysł. Potem mogło przyjść do niej Big A, które przejeło grę i zrobiło z niej podwładną.

   Usuń
  2. Mona to zaczęła, i to jeszcze jakieś kilka miesięcy, a nawet rok przed tym jak Ali zaginęła, ponieważ w poprzednie Halloween (rok przed TĄ NOCĄ)dostawała już wiadomości. Swoją drogą zaskakujące, że Mona była w stanie to wymyślic, bo miały wtedy 14 lat... A rok później w święto pracy, musiało działać już Big A, ponieważ porwalo Sare, a w tym samym czasie, jeszcze rok(do powrotu Arii) i następne dwa sezony wciąż działała Mona. W takim razie przez ten okres czasu działały dwa A, więc nie do końca ono przejęło od niej grę, bo ona jeszcze potem przez długi czas działała po tym jak on zaczął.. Poplątane trochę, no ale bystrzy zrozumieją ;)

   Usuń
 23. Czy ktoś się orientuje kiedy nowy odcinek ? :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj o 20 w Ameryce, czyli u nas w środę ok.2 rano.

   Usuń
  2. Dziękuje ♥

   Usuń
 24. Ciesze sie, ze to opublikowaliscie ! juz myslalam ze nie odczytalas mejla :D pozdrawiam - wierna czytelniczka :))))

  OdpowiedzUsuń
 25. a ja się zastanawiam, jak to możliwe ze najpierw zakopano Bethany i chwile pozniej Ali, skoro to był chyba ten sam dół ? (albo cos przeoczylam ogladajac serial) xd

  OdpowiedzUsuń
 26. "To wyjaśnia żółte sukienki w odcinku świątecznym- Jessica kupowała prezenty na święta dla Charlesa ale także dla Cece" - to zdanie mówi wprost, że Ali jest Charlesem. Albo źle przetłumaczone, przepisane, albo się po prostu pomyliłyście.
  Sukienki były dwie. Jedną dostała Ali. Załóżmy, że Cece dostała drugą. Charles sobie trzecią wyczarował?
  Chyba, że macie na myśli, że w tym zdaniu, że Charles i Cece to jedna osoba, ale wtedy cały post nie ma sensu, bo Cece sama siebie nie poznała w Radley :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Charles dostał inny prezent, niz Ali i Cece

   Usuń
 27. Przez ten poczatek myslalam ze to Maya jest A XD

  OdpowiedzUsuń
 28. Teoria jest logiczna, ale jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, że to kobieta jest tak pokręcona, żeby zmuszać dziewczyny do odgrywania scenek w domku dla lalek. Zwyczajnie mi to nie pasuje... Sama nie wiem... Będę trochę rozczarowana jeśli okaże się prawdziwa.

  OdpowiedzUsuń
 29. http://pll-fansite.blogspot.com/2015/06/obszerna-teoria-na-temat-charlesa.html#more POLECAM :)

  OdpowiedzUsuń
 30. Ten post mnie zainspirował do nowej teorii:
  Fakty:
  1. Cece bywała w Radley przed TĄ nocą.
  2. Bethany siedziała w Radley przed TĄ nocą.
  3. Alison chciała zwabić Bethany w TĄ noc do Rosewood, aby wraz z Noelem ją przestraszyć.
  4. Cece została wyrzucona z UPennu przez Alison.

  Teoria oparta na powyższych faktach:
  A co jeśli:
  - Cece była zła na Alison o to, że przez nią skończyły się jej marzenia o dobrych studiach i wymarzonej pracy, bo wyrzucono ją z collegu.
  - Cece poznała w Radley Bethany, z którą Ali pisała listy.
  - Cece dowiedziała się od Ali, że Jessica DiLaurentis ma jakieś połączenie z Bethany i to sprawiło, że Ali była zazdrosna. Ali zdradziła Cece swój plan 'przestraszenia' Bethany.
  - Cece chciała się zemscić na Ali za UPenn i uprzedziła o wszystkim Bethany.
  - Bethany zjawiła się w Rosewood ubrana tak samo jak Ali i Cece. Bethany chciała uprzedzić Ali, bo bała się o swoje własne życie i dlatego pierwsza uderzyła Alison.Jessica to widziala, ale ponieważ była jakoś połączona z Bethany postanowiła, że będzie ją kryła. Dlatego zakopała Ali.

  Tutaj zaczyna się pod górkę, bo jest wiele możliwości, ale możliwe, że:
  - Cece i Bethany zobaczyły, że Pani Grunwald wykopała Ali i że Ali żyje.
  - Cece bała się, że Bethany wszystko wypapla, więc ją uderzyła i poszła zobaczyć gdzie Pani Grunwald idzie z Ali. Niestety, Grunwald wsiadła z Ali do samochodu i Cece je zgubiła, albo po prostu nie miała przy sobie samochodu i wiedziała, że ich nie dogoni.
  - Melissa zobaczyła leżącą Bethany. Pomyślała, że to Ali i ją zakopała, bo myślała, że jej śmierć to wina Spencer.
  - Cece jest tak zła, że nic nie poszło dokładnie po jej myśli, że postanawia przeistoczyć się w A. Chce aby jej było na wierzchu, dlatego m.in. zabiera Ali paszport i wyjeżdża (może nawet nie wyjeżdża, kto to wie) aby Ali sama nie mogła uciec, bo Cece chce mieć wszystkich na oku.

  Jako drugie ewentualne zakończenie tej sprawy, uważam, że:
  - Cece i Bethany znajdują podobną do Ali dziewczynę, która akurat była pod ręką. Tą dziewczyną mogła być Sara Harvey. Zabijają ją, a Melissa ją zakopuje.
  - Cece i Bethany (obie agesywne wariatki) chcą się zemścić na wszystkich, że ALi żyje i dlatego zostają A/RedCoat/Charlesem/BlackVeil. Budują Dollhouse i czekają na świetną okazję, aby porwać dziewczyny i je torturować.
  - Sara Harvey z 6x01 to Bethany.

  OdpowiedzUsuń
 31. Te tłumaczenia, że np. Noel nie może być -A, bo nie ma nic do dziewczyn są bez sensu. Tak samo było z Moną - przyjaźniła się z Hanną, więc jak mogła zrobić coś takiego swojej przyjaciółce? A jednak.

  OdpowiedzUsuń
 32. Ja z innej beczki. Pogubiłam się. Czy Melissa spotykała sie najpierw z Wrenem, potem z Ianem, a teraz spotyka się znowu z Wrenem? Czy nie spotykała się z Wrenem przed Ianem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ian był jej chłopakiem w okolicach TEJ nocy, rok później, gdy zaczyna się akcja serialu, spotyka się z Wrenem, ale jeszcze w pierwszym sezonie spotyka Iana i do siebie wracają, nie pamiętam dlaczego bo oglądałam to wieki temu, ale miało to chyba związek ze zdradą Wrena (pocałunek że Spencer itp.), no ale Ian ginie pod koniec pierwszego sezonu, a w (chyba)czwartym Melissa wyjeżdża do Londynu i tam schodzą się z Wrenem i rzekomo wciąż są razem, chociaż niczego nie można być pewnym :) Tak więc była po dwa razy z każdym, na zmianę hahah, szalona Melissa

   Usuń
  2. W HS z Ianem, na studiach z Wrenem, później wzięła ślub z Ianem, a teraz mieszka w Londynie z Wrenem :D

   Usuń
  3. Dziękuję Wam bardzo, bo już się pogubiłam w różnych wątkach :)
   A czy ona spotykała się z Garrettem, czy tylko jej pomagał w czasie ciąży?

   Usuń
  4. Wydaje mi się, że tylko jej pomagał, to z Jenną łączyło go coś więcej, aczkolwiek nie pamiętam, czy na pewno

   Usuń
 33. A co jeśli Cece to Cece, a Charles to Charles i ta cała sytuacja ich połączyła i ze sobą współpracują?
  To wyjaśnia dwa A. w 6x01.
  Wtedy Charles jest A, a Cece działa pod przykrywką RC i BV.

  Albo (bo widzę, że wiele z Was mówi, że RC i BV chroni dziewczyny) Cece niby współpracuje z A, aby wiedzieć kim jest i być o krok przed nim, a tak na prawdę chce go obnażyć, aby wszystko zakończyć?

  OdpowiedzUsuń
 34. Dziewczyny przyjmujecie teorie czytelników, aby je umieścić w postach? Czy bierzecie teorie tylko z tumblr itp?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjmujemy teorie od czytelników:) Dostajemy duzo wiec nie da sie wstawić wszystkich, ale ja czytam wszystko co od Was dostaje:)

   Usuń
 35. Wiecie co jeszcze działa na niekorzyść Cece? W odcinku kiedy Ali zostaje skazana (chyba 5x24) do Mike'a A strzela z łuku. Wszyscy podejrzewają Andrew, bo to jest wręcz oczywiste po tym jak okazuje się, że jest w tym świetny. Ale czy nie aż za logiczne? W tym samym odcniku Ali mówi swojej prawniczce, że dzięki swojej koleżance trafiała z łuku i dzięki niej dostała dyplom. Wydaje się, że to jedynie poboczny wątek, ale to może być doskonała wskazówka. Na obozie z Ali mogła być właśnie Cece i to ona mogła strzelać za nią

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ali mówiła "my friend" więc nie wiadomo czy chodziło o koleżankę czy raczej o kolegę ;)

   Usuń
 36. A mnie zastanawia jedno.
  W przebłysku widzimy, że TEJ nocy Jason widzi jak Melissa rozmawai z Cece, a Cece jest ubrana dokładnie tak jak Ali.
  Za jakiś czas dowiadujemy się, że Melissa zakopała tę dziewczynę, bo myślała, że to Alison i myslała, że chroni tak Spencer.
  Skoro Melissa wiedziała, że Cece jest ubrana tak samo jak Alison, to dlaczego była tak głupia, aby nie sprawdzić, czy nie zakopuje przypadkiem Cece?
  Coś tu się nie zgadza i dlatego Melissa nigdy nie będzie całkiem skreślona z mojej listy podejrzanych. Może współpracowała z Cece na jakimś etapie ich znajomości, ale oczywiście przed TĄ nocą?
  Może nawet 'morderstwo' Alison było zaplanowane przez wiele osób?

  OdpowiedzUsuń
 37. Cóż, teoria bardzo ciekawa, zwłaszcza opis tamtej nocy, ale i tak poczuje zawód jeśli Cece okaże się A, bo jej postać jest mi całkowicie obojętna i zapewne w ogóle nic nie poczuje w czasie demaskowania.

  OdpowiedzUsuń
 38. Oby Cece nie miała z tym nic wspólnego:{

  OdpowiedzUsuń
 39. Hej, ludzie o której premiera 06x02?

  OdpowiedzUsuń
 40. a moze Cece Drake po prostu nazywa siebie Charlsem DiLaurentisem. Te same inicjały C.D

  OdpowiedzUsuń
 41. Wie ktoś może gdzie można dzisiaj oglądać 6x2 po angielsku?

  OdpowiedzUsuń
 42. dlaczego nie dodałaś linka do źródła?przecież to teoria z tumblr

  OdpowiedzUsuń
 43. do momentu teori co dzialo sie w noc i dlaczego wszystko dla mnie na 6 teoria i powod, |"no nie, no po prostu kurwa nie". ;D

  OdpowiedzUsuń
 44. W sumie historia Charles'a i Cece (+Bethany) nie wydaje mi sie wzruszająca czy coś a Marlene pisała, że będzie nam go(jej) szkoda

  OdpowiedzUsuń
 45. Odpowiedzi
  1. http://seriesparaassistironline.org/2015/06/assistir-online-pretty-little-liars-s06e02-6x02-legendado.html


   znalazłam tu jak ktoś chce :)

   Usuń
 46. Widziałyście już promo 6x03? Woooooow!!! Jason wie kim jest Charles! :D

  OdpowiedzUsuń
 47. Byłabym bardzo rozczarowana gdyby to Cece była A. Tak naprawdę to poza tym, że przez dziewczyny została wyrzucona z UPennu nie ma powodu, aby dręczyć je w taki okrutny sposób. Musiałaby być poważnie chora psychicznie, ale to i tak byłoby słabe i zupełnie nie satysfakcjonujące wyjaśnienie.

  OdpowiedzUsuń
 48. Dokladnie ! 2 odc byl nudnawy ale jak zobaczylam promo 3 to woow juz nie moge sie doczekac :D

  OdpowiedzUsuń
 49. wiecie kiedy bd z polskimi napisami ? :( czekam i czekam Haha

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinno byc dzisiaj co chwile sprawdzam czy juz jest

   Usuń
  2. JEST :)
   http://m.video.anyfiles.pl/video.jsp?id=148053#_=_

   Usuń
 50. http://pll-teorie.tumblr.com/

  dopiero zaczynamy, ale zapraszamy do dyskusji i przesyłania własnych teorii :)

  OdpowiedzUsuń
 51. To jest niezła teoria :o może długa, ale myślę że warto przetłumaczyć ją i wstawić dla fanów!!! Została napisana w 2013 roku a jest bardzo aktualna... Część1 https://touch.facebook.com/profile.php?id=397909123702414#!/notes/best-tv-videos/part-1-of-the-biggest-pll-theory-ever-and-longest-the-theory-that-every-pll-fan-/367023050091839/?_ft_=top_level_post_id.464388110387848&__tn__=C I część2 https://www.facebook.com/notes/best-tv-videos/part-2-of-the-biggest-pll-theory-ever-and-longest-the-theory-that-every-pll-fan-/367031756757635?refid=22 -Olka

  OdpowiedzUsuń
 52. O CO CHODZI? JUŻ 2 ODC I ŻADNEGO LINKU ANI POSTU NA TEN TEMAT?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mam ten ból, co chwilę odświeżam bloga XD

   Usuń
 53. Blair i Karolina starają sie jak mogą ale fakt dużo osób chciało by już podyskutować
  o odcinku bo potem emocje opadają i sie już nie chcę komentować
  Blair powinna pomyśleć o założeniu czatu na blogu

  OdpowiedzUsuń
 54. Mnie najbardziej zastanawia co A zrobiło w pokojach dziewczynom. Macie jakieś teorie? Chętnie bym posłuchała :-D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi sie zdaje ze chodziło o te krzesła, które było widać na flashbackach.

   Usuń
  2. Mnie też się tak wydaje, po obejrzeniu drugiego odcinka. Ale Hanna mówiła też coś do swojej mamy, że miały wybierać, która będzie miała jedzenie itp. A te krzesła chyba były podłączone do prądu...

   Usuń
 55. mam nadzieje, ze jesli Cece rzeczywiscie jest A - to jest takze Charlsem, urodzonym jako chlopiec, ktorego odimenne preferencje seksualne sprawily, ze rodzina go oddala. Uciekł z radley, zmnieł plec i rozpoczał krucjate. Tylko w ten sposob zaakceptuje Cece jako A, ktorej nienawidze :P

  OdpowiedzUsuń
 56. http://films4free.pl/serial-online/165-sodkie-kamstewka-pretty-little-liars -> tu co tydzień w dobrej jakości nowe odcinki :)

  OdpowiedzUsuń
 57. prettylittleliars-teorie.blogspot.com - tu macie streszczenie nowego odcinka. zapowiada sie fajnie

  OdpowiedzUsuń
 58. Podasz źródło? :)

  OdpowiedzUsuń
 59. Postanowiłam dziś wrócić do tej teorii i oh god, widzę, ze kilka rzeczy rzeczywiście zakończyło się w serialu tak samo jak w tej teorii. Autorka musi być z siebie dumna :D

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Etykiety

1x01 1x02 1x03 1x04 1x05 1x06 1x07 1x08 1x09 1x10 1x11 1x12 1x13 1x14 1x15 1x16 1x17 1x18 1x19 1x20 1x21 1x22 2x01 2x02 2x03 2x04 2x05 2x06 2x07 2x08 2x09 2x10 2x11 2x12 2x13 2x25 3x02 3x13 3x19 4x10 4x13 4x19 4x22 4x23 4x24 5 produkcji z obsadą PLL 5a 5b 5b pll 5b promo 5x01 5x02 5x03 5x04 5x05 5x06 5x07 5x08 5x09 5x10 5x11 5x12 5x13 5x13 muzyka 5x14 5x15 5x22 5x25 6A 6B 6x01 6x02 6x03 6x04 6x05 6x06 6x07 6x08 6x09 6x10 6x11 6x12 6x13 6x14 6x15 6x16 6x17 6x18 6x19 6x20 7B 7x01 7x02 7x03 7x04 7x05 7x06 7x07 7x08 7x09 7x10 7x11 7x12 7x13 7x14 7x15 7x16 7x17 7x18 7x19 7x20 A A-team A.D. aktorzy Alison alison and emily alison dilaurentis andrew andrzejki ankieta Archer Dunhill Aria Ashley Benson Ashley Marin bajka bajka pll barry maple Bethany Young Big Bad BigA Black Widow bliźniaki bohaterowie Byron Montgomery Caleb Cece challange Charles Charlotte christmas christmas challange christmas pll ciekawostki ciekawostki pll Co by było gdyby... co gdzie za ile Cyrus czat Dollhouse dr Rollins dr. Palmer Duncan Dwts Eddie Lamb Eliza Ella Montgomery elliott Emily Emily Fields Emison emison ship emoji Ezra Ezria filmiki finał fryzura funny funny moments Garrett Gdzie będą postacie za 10 lat gify goodbye Haleb halloween Hanily Hanna Hanna Marin Haria harold crane Holbrook holden strauss huw collins Ian Ian Harding informacje instagram jako A Janel Parrish Jasno Jason jason is a jason pll Jenna Jessica DiLaurentis Julian Morris Kate Keegan Allen Kenneth DiLaurentis koniec koniec próby konkurs książki Kto może być A? kto zabił jessice dilaurentis Lesli live stream Lolita Lucas Lucy Hale Maddie Ziegler makijaż mamy kłamczuch Marion marlene king Mary Drake Maya Megaami Melissa memy Meredith Mike Mona muzyka muzyka 5x14 muzyka 5x15 N.A.T. club najlepsze momenty najlepsze piosenki najśmieszniejsze napisy Nasze oscary nasze pary Nat alia Natalia Nigel noel norman bates nowa redaktorka od Adminek Odliczanie do sezonu 6 online opis Oś czasowa outfity Paige Paily panel pani di pani Grunwald Pastor Ted Pemily Peter Hastings pierwszy post Pies ♥ Pigtunia piosenka plakat pll pll cast pll hair pll make up PLL Questions PLL Quiz postać książkowa powitanie promo przerażające momenty Radley Ravenswood recenzja Red Coat Red Dress redaktorki regulamin relacjonowanie RIPMona rodzice romantyczne sceny różnice Sabrina Samara Sara Sara Harvey sasha pieterse Sekrety Kłamczuch serial sezon 1 sezon 2 sezon 3 sezon 4 sezon 5 sezon 6 sezon 7 Shana Shay Mitchell ship Sidney skruszone smutne sceny sneak peeki soundtrack Spaleb spandrew Spanna Sparia Spemily Spencer Spencer Hastings Spoby spoilery stillsy Sydney sylwester szkoła świąteczny odcinek Tammin Sursok teen choice awards teoria teoria bethany teoria spisowa teorie The Lost Woods Resort Till 60 Days PLL Challenge tłumaczenia Toby TOP TOP 5 Travis troian bellisario tweet Tyler Blackburn tytuły odcinków Uber A uczucia alison urodziny Veronica Hastings Vivian wady i zalety walentynki Wilden wrażenia Wren Wrencer wskazówka wydarzenia chronologicznie wypunktowanie wywiad wzruszające sceny zalety i wady zatrute zdjęcia zlot życie aktorów życzenia