niedziela, 24 maja 2015

Wywiad z Janel Parrish na temat sezonu 6

Witajcie :)
Dwa dni temu nasza serialowa Mona udzieliła bardzo interesującego wywiadu dla ET. Polecam wszystkim zaznajomienie się z nim, tym bardziej, że po jego przeczytaniu będziecie mieli/miały jeszcze większą chrapkę na sezon 6. 
Dla zachęty najbardziej emocjonująca wypowiedź całego wywiadu: "Uważam, że najbardziej niespodziewaną sceną jest ta, która wydarzy się w pierwszych chwilach po rozpoczęciu sezonu szóstego. Widzieliśmy już wcześniej tą scenę, ale nikt nie pomyślał nawet, że tkwi w niej jakiś haczyk i właśnie to będzie niewiarygodną niespodzianką. (...)  Pierwszych kilka sekund sezonu szóstego sprawią, że Twitter kompletnie oszaleje. (...) Charles planował wszystko na długo przed tym, jak Mona wpadła na to, aby założyć czarny kaptur."
Po więcej zapraszam do wywiadu:

ET: Janel, co jest taką jedną najbardziej emocjonującą rzeczą, na którą muszą przygotować się widzowie zaraz po ruszeniu sezonu 6?
Janel: Wydaje mi się, że muszą być przygotowani na to, że będzie to najmroczniejszy sezon w historii PLL. Będziemy musieli zmierzyć się z bardzo, bardzo rozgniewanym Charles'em, a akcja serialu rozpocznie się od momentu przerwania sezonu 5: nadal będziemy uwięzione w tym okropnym domku dla lalek. A kiedy w końcu znajdziemy sposób na ucieknięcie z niego, to popadniemy w bardzo poważne problemy emocjonalne. Każda z nas będzie musiała zmierzyć się z inną dolegliwością, rzeczą. Zresztą sami się przekonacie, ale tak, ten sezon będzie naprawdę straszny, a niektóre dziewczyny staną się mroczniejsze po opuszczeniu domku dla lalek.
ET: Ostatnim razem, gdy rozmawiałyśmy, powiedziałaś, że dziewczyny zostaną kilkukrotnie ukarane za próby ucieczki. Czy na jednym z promo to właśnie spotyka Mone?
Janel: No cóż, wygląda na to, że Mona trafi do jakiejś brudnej i okropnej dziury. Pytanie brzmi, jak długo tam pozostanie i co zrobi aby się stamtąd wydostać? Każda z dziewczyn będzie torturowana na inny sposób. Więcej dowiecie się w sezonie szóstym, ale jak już mówiłam, będzie naprawdę mrocznie. Przypomina mi to trochę Piłę. Gramy rolę marionetek, które są karane za każdym razem, gdy wykonają niewłaściwy ruch. Taki właśnie będzie ten sezon. To trochę szalone, ale wydaje mi się, że widzom się to spodoba. Cały serial nabierze zupełnie innego klimatu.
ET: Mona jest zdecydowanie jedną z najsilniejszych postaci w całym serialu. Potrafi znieść wszystko co zaserwuje jej A, ale czy to znaczy, że w tym sezonie w końcu się załamie?
Janel: Tak, w tym sezonie na pewno zobaczycie nieco podłamaną Mone. Na pewno nie do końca, ponieważ Mona szczyci się swoją siłą. Uda jej się przejść przez wszystko co szykuje A, ale nadal pozostanie Moną. Nie zostanie całkowicie złamana, ale w tym sezonie będzie zupełnie inną Moną. Bardziej wrażliwą i przestraszoną.

ET: Skoro mowa o strachu, uwielbiamy twój piękny głos, ale za każdym razem, gdy śpiewasz w PLL, my jesteśmy przerażeni!
Janel: (śmiech) O tak, za każdym razem, gdy śpiewam w serialu, wychodzi to trochę dziwnie. Teraz mamy "Hush Little Baby", wcześniej słyszeliście jak śpiewam na pikniku Halloweenowym, no i jest jeszcze Radley, w którym również śpiewałam. Ciągle zmuszają mnie do śpiewania tych dziwacznych piosenek, ale niech im będzie, poświęcę się dla swojej bohaterki.
ET: Kiedy dziewczynom uda się w końcu uciec, będą musiały uporać się z bardzo traumatycznymi przeżyciami. Czyżby w końcu dopadły ich uboczne skutki całej tej sytuacji?
Janel: Oczywiście. Przez cały sezon, a nawet do zakończenia serialu dziewczyny nadal nie będą mogły zapomnieć o tym co je spotkało. Zobaczycie w tym sezonie kilka niepokojących retrospekcji, które dokładnie wyjaśnią, co działo się w domku dla lalek.
ET: Wraz z rozpoczęciem sezonu szóstego, jak myślisz, która scena będzie tak ekscytująca, że Twitter pęknie w szwach?
Janel: Uważam, że najbardziej niespodziewaną sceną jest ta, która wydarzy się w pierwszych chwilach po rozpoczęciu sezonu szóstego. Widzieliśmy już wcześniej tą scenę, ale nikt nie pomyślał nawet, że tkwi w niej jakiś haczyk i właśnie to będzie niewiarygodną niespodzianką. Odtworzymy ją raz jeszcze, ale tym razem ujawnimy coś nowego, coś na co każdy zareaguje "Moment, że co?". Taka właśnie była moja reakcja, gdy dostałam scenariusz. Ciągle powtarzałam tylko: "Co to wszystko ma znaczyć? O czym wy mówicie?". Wszystko się zmieni. Pierwszych kilka sekund sezonu szóstego sprawią, że Twitter kompletnie oszaleje.
ET: W marcu powiedziałaś, że motyw Mony różni się całkowicie od motywu Charles'a. Teraz, kiedy jesteście już w połowie kręcenia sezonu szóstego, jak myślisz, w czym tkwią najważniejsze różnice?
Janel: Sprawa Charles'a... jego motyw, zemsta, czy cokolwiek co spowodowało to, że został A wydarzyło się na długo przed tym, jak Mona dostała swoje własne powody aby zostać A. To coś o wiele większego, niż myślicie i jest w niej o wiele więcej szaleństwa! Charles planował wszystko na długo przed tym, jak Mona wpadła na to, aby założyć czarny kaptur.
ET: I ostatnie pytanie, co chciałabyś powiedzieć widzom przed rozpoczęciem sezonu szóstego?
Janel: Otrzymacie odpowiedzi. Wiem, że bardzo dużo osób czeka na to, żeby dowiedzieć się w końcu kim jest główne A i te osoby mają już przeczucie jak brzmi jego/jej prawdziwe imię, ale nie wiedzą tego wszystkiego co go otacza. W tym sezonie poznacie wszystkie szczegóły. Odpowiemy na każde wasze pytanie odnośnie Charles'a.

* * * * * 
Wow, wow, wow!
Pierwsze pytanie które mi się narzuca: o której scenie mówi Janel i dlaczego jest tak niespodziewana? Chodzi o film, który oglądała Spencer a może o to, że zobaczymy A bez kaptura? Byłabym bardzo rozczarowana, gdyby Janel mówiła o scenie z farmą Campbellów, bo zapewne Andrew okaże się niewinny. Czas chyba wrócić do 5x25.
Druga sprawa: skoro A planowało swoją zemstę na długo przed Moną, to już na pewno możemy spodziewać się motywu jakiegoś ukrytego/odtrąconego dziecka.
I trzecia kwestia: Janel wspomniała coś o imieniu. Czyżby któraś z krążących w Internecie teorii na temat tożsamości Charles'a była prawdziwa? 
Mam nadzieję, że wywiad Wam się spodobał. Ja dzięki niemu jeszcze bardziej nie mogę się doczekać sezonu szóstego.

10 komentarzy:

 1. WOW! Ja nie wytrzymam tych 10 dni do rozpoczecia 6 sezonu!! Mam taką na ten sezon chrapkę!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. wydaje mi się, że scena, ''którą już widzieliśmy'' nie musi być z 5x25.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, Wow i jeszcze raz WOW! nie mogę się już doczekać 6 sezonu, ja chyba zwariuję do 2 *.* jestem ciekawa jaka to scena, a może zróbcie jakąś teorię o jaką scenę może chodzić? ;3 oczywiście jakbyscie mogli, bo wiem, że to dużo pracy *.*

  OdpowiedzUsuń
 4. obawiam się, że chodzi jej dokładnie o andrew. każdy postawił już na nim krzyżyk. a może zaskoczą nas i pokażą osobę, która kamerowała wtedy dwóch chłopców z mamą Ali? - paulina

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja myślę, że tu chodzi o scenę z 5x25, ale nie z domu dla lalek (w zasadzie nie wiem czemu wszyscy na tumblr i youtube sa tacy pewni, że to będzie scena z Dollhouse).
  Ja mam kilka swoich typów:
  1. Scena, gdzie Andrew podsłuchuję komórkę mamy Hastings jak rozmawia z Melissą. Wszyscy myślą, że podsłuchiwał, bo współpracuje z A. Może podsłuchiwał, bo wiedział że nikt mu nic nie powie, a również chce odnaleźć dziewczyny, bo np. zależy mu na Arii i już się wciągnął w całą ta sprawę.
  2. Scena, kiedy Tanner i ekipa przyjeżdżają na farmę Campbellów i odkrywają monitory A.
  Nie znaleźli tam żadnego przejścia, drzwi, nic... Może Charles specjalnie zostawił tam Vana i monitory, aby pokazać policji, że jest o krok przed nimi i się z nimi bawi. Uprzedził w ten sposób Tanner, że kłamczuchy nie uciekły, ale zostały porwane i są przetrzymywane gdzieś. Ale gdzie? No właśnie, sęk w tym, że Dollhouse wcale nie musi być na farmie Campbellów.
  3. Zaraz po opublikowaniu tego wywiadu na youtube widziałam taką teorię:
  fakty: Dziewczyny przegotowały bal w Dollhouse. Widziny na balu ich piątkę i "Charlesa".
  A co jeśli to nie był wcale Charles? Albo Charles nie pracuje sam? Może wśród manekinów na balu byli jeszcze inni ludzie? A-Team?

  P.S. Kurczę, już myślałam, że obejrzenie 5x25 trzy razy mi wsytarczy, ale (dzięki Janel Parrish) musze go obejrzeć jeszcze raz :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możliwe, ale to byłby ogromny zawód. Jedyną dopuszczalną dla mnie odpowiedzią jest dla mnie trójka :)

   Usuń
 6. A mi się wydaje, że ta scena nie musi być z 5x25, Jannel powiedziała tylko, że już ją widzieliśmy, może to być scena z któregoś z wcześniejszych sezonów. W każdym razie nie można tego wykluczyć ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mi się wydaje że będzie to scena w której pojawia się Mona. Ponieważ Janel mówi : ,,OdtworzyMY ją raz jeszcze'' i ,, Taka właśnie była moja reakcja, gdy dostałam scenariusz''

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeszcze 9 dni, chcę już te pierwsze sekundy, żeby zobaczyć czy to coś o czym nie wiem/nie spodziewałam się tego xd

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Etykiety

1x01 1x02 1x03 1x04 1x05 1x06 1x07 1x08 1x09 1x10 1x11 1x12 1x13 1x14 1x15 1x16 1x17 1x18 1x19 1x20 1x21 1x22 2x01 2x02 2x03 2x04 2x05 2x06 2x07 2x08 2x09 2x10 2x11 2x12 2x13 2x25 3x02 3x13 3x19 4x10 4x13 4x19 4x22 4x23 4x24 5 produkcji z obsadą PLL 5a 5b 5b pll 5b promo 5x01 5x02 5x03 5x04 5x05 5x06 5x07 5x08 5x09 5x10 5x11 5x12 5x13 5x13 muzyka 5x14 5x15 5x22 5x25 6A 6B 6x01 6x02 6x03 6x04 6x05 6x06 6x07 6x08 6x09 6x10 6x11 6x12 6x13 6x14 6x15 6x16 6x17 6x18 6x19 6x20 7B 7x01 7x02 7x03 7x04 7x05 7x06 7x07 7x08 7x09 7x10 7x11 7x12 7x13 7x14 7x15 7x16 7x17 7x18 7x19 7x20 A A-team A.D. aktorzy Alison alison and emily alison dilaurentis andrew andrzejki ankieta Archer Dunhill Aria Ashley Benson Ashley Marin bajka bajka pll barry maple Bethany Young Big Bad BigA Black Widow bliźniaki bohaterowie Byron Montgomery Caleb Cece challange Charles Charlotte christmas christmas challange christmas pll ciekawostki ciekawostki pll Co by było gdyby... co gdzie za ile Cyrus czat Dollhouse dr Rollins dr. Palmer Duncan Dwts Eddie Lamb Eliza Ella Montgomery elliott Emily Emily Fields Emison emison ship emoji Ezra Ezria filmiki finał fryzura funny funny moments Garrett Gdzie będą postacie za 10 lat gify goodbye Haleb halloween Hanily Hanna Hanna Marin Haria harold crane Holbrook holden strauss huw collins Ian Ian Harding informacje instagram jako A Janel Parrish Jasno Jason jason is a jason pll Jenna Jessica DiLaurentis Julian Morris Kate Keegan Allen Kenneth DiLaurentis koniec koniec próby konkurs książki Kto może być A? kto zabił jessice dilaurentis Lesli live stream Lolita Lucas Lucy Hale Maddie Ziegler makijaż mamy kłamczuch Marion marlene king Mary Drake Maya Megaami Melissa memy Meredith Mike Mona muzyka muzyka 5x14 muzyka 5x15 N.A.T. club najlepsze momenty najlepsze piosenki najśmieszniejsze napisy Nasze oscary nasze pary Nat alia Natalia Nigel noel norman bates nowa redaktorka od Adminek Odliczanie do sezonu 6 online opis Oś czasowa outfity Paige Paily panel pani di pani Grunwald Pastor Ted Pemily Peter Hastings pierwszy post Pies ♥ Pigtunia piosenka plakat pll pll cast pll hair pll make up PLL Questions PLL Quiz postać książkowa powitanie promo przerażające momenty Radley Ravenswood recenzja Red Coat Red Dress redaktorki regulamin relacjonowanie RIPMona rodzice romantyczne sceny różnice Sabrina Samara Sara Sara Harvey sasha pieterse Sekrety Kłamczuch serial sezon 1 sezon 2 sezon 3 sezon 4 sezon 5 sezon 6 sezon 7 Shana Shay Mitchell ship Sidney skruszone smutne sceny sneak peeki soundtrack Spaleb spandrew Spanna Sparia Spemily Spencer Spencer Hastings Spoby spoilery stillsy Sydney sylwester szkoła świąteczny odcinek Tammin Sursok teen choice awards teoria teoria bethany teoria spisowa teorie The Lost Woods Resort Till 60 Days PLL Challenge tłumaczenia Toby TOP TOP 5 Travis troian bellisario tweet Tyler Blackburn tytuły odcinków Uber A uczucia alison urodziny Veronica Hastings Vivian wady i zalety walentynki Wilden wrażenia Wren Wrencer wskazówka wydarzenia chronologicznie wypunktowanie wywiad wzruszające sceny zalety i wady zatrute zdjęcia zlot życie aktorów życzenia