poniedziałek, 13 października 2014

Co by było gdyby...? #0

Hej wszystkim ;)
Więc dzisiaj mam dla Was post zapowiadający moją nową serię ''Co by było gdyby..?''. Jeżeli jesteście ciekawi na czym będzie polegać ta seria, zapraszam do rozwinięcia :)


Tak jak wspominałam, jest to post zapowiadający moją nową serię. Na czym będzie ona polegać?
Będę pisać moje przemyślenia na temat tego, jak zmieniłaby się fabuła, bohaterowie, itd. jeśli np. Mona zabiłaby Alison, lub gdyby Ezra okazał się naprawdę być A. Z resztą, nazwa mówi sama za siebie. 
Chciałabym, abyście dzięki tej serii trochę lepiej mnie poznali, bo wiele osób wystawiło już o mnie negatywne opinie, bo ''mam 13 lat'', ''jestem w pierwszej gimnazjum''. Rozumiem, że nie każdy mnie lubi, ale moglibyście chociaż spróbować poczytać moje posty, może jednak Wam się spodobają? 
Wracając jednak do samej serii: chcę abyście Wy byli w nią zaangażowani. Możecie w komentarzach pisać mi propozycje ''gdybów'' (tak dziwacznie będę nazywać właśnie tematy ''Co by było gdyby''), czyli np. Co by było gdyby Alison była z Wrenem, itp. Chciałabym również abyście wyrażali swoją opinię na temat tego tematu w komentarzach. Najlepsze dwie odpowiedzi będę umieszczać na końcu posta :)
Także po tym postem piszcie propozycje ''gdybów'' do pierwszego posta z tej serii. 
Bye bye Liars! -A 

36 komentarzy:

 1. Alison + Wren = Nope Never!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hah, mi też by się to nie podobało :D Ale to tylko przykład ;)

   Usuń
  2. Odgapiłas ta serię z innego bloga wiesz?

   Usuń
  3. Poczytaj komentarze niżej ;)

   Usuń
 2. Co by było gdyby to nie Ali tylko Spencer zaginela tego pamiętnego wieczoru?

  OdpowiedzUsuń
 3. Taki cykl był poruszany na pll-fansite....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisałam do redaktorek i jeśli będą miały z tym problem, to usunę posty z tej serii ;)
   Muszę przyznać, że nie przeglądam tego bloga, więc nie wiedziałam, że taka seria już tam powstała.

   Usuń
  2. Nie rozumiem Anonima, który po raz kolejny znalazł kolejne podobieństwo.
   Zapytam się: "I co z tego, że było to na pll-fansite?" Z resztą tam to było prowadzone przez inną redaktorkę, jej sposobem. To że seria pojawi się tutaj nie powinno być jakimś wielkim zaskoczeniem i zniesmaczeniem dla wszystkich, ponieważ to też jest blog o PLL i tak samo jak Pll-fansite miał taki dział (który też mógł zaczerpnąć z innego źródła, np. amerykańskiego nie mówiąc o tym) tak samo ten blog ma do tego prawo i nikt nie może go posądzać o kradzież, bo notki i spostrzeżenia będą się różnić.

   Liczę na to, że seria mimo jakiś sprzeciwów nie zostanie usunięta. To świadczyłoby tylko o braku szacunku do innych redaktorek, które zajmują się podobnym tematem tylko na innym blogu.

   Usuń
  3. Wydaje mi się, że redaktorki zgodzą się na to, abym prowadziła tą serię :)
   Mam nadzieję, ponieważ dzięki będę mogła utrzymać lepszy kontakt w czytelnikami :)

   Usuń
  4. takie coś było też na talkaboutpll

   Usuń
  5. To zrozumiałe, że wątki, wiadomości się powielają, u innych są pierwsze u innych trochę potem, ale jednak są :)

   Usuń
  6. A tacy durnie jak ty anonimie to ze świecą powinni być szukani

   Usuń
 4. Co by było gdyby to pani Grunwald była A ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nie wykluczam, że Alison nie była z Wrenem, wszystko jest możliwe :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie? W końcu Ali lubi starszych facetów ;)

   Usuń
  2. Wiesz, ja bym się nie zdziwiła gdyby Wren pomógł Ali. Uważam, że ona jest A.

   Usuń
  3. A co jeśli: http://emisonpll.tumblr.com/post/74464920533/wren-is-the-one-who-has-a-twin , znalazłam szukając wiadomości na temat Wrena i Ali, jakiś teorii :)

   Usuń
 6. Co by było gdyby któraś z kłamczuch umarła?

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajny pomysł. :) I nie rozumiem tego, że inni już Cię nie lubią skoro napisałaś dopiero 2 posty, w tym jeden powitalny. Ludzie są naprawdę dziwni.... A jeśli chodzi o wiek, to co kogo to obchodzi? Mogłabyś mieć z 10 lat, ale żebyś pisała dobre posty, tym razem znowu posłużę się wyrażeniem 'nie rozumiem ludzi'.

  OdpowiedzUsuń
 8. hej, do ludzi hejtujących Julię! Pamiętajcie, że Wikada, która była jedną z założycielek tego bloga była jeszcze młodsza! A Eunice na początku była w tym samym wieku. Nie wiem jak obecne redaktorki, ale zdaje mi się, że są w podobnej grupie wiekowej, więc chill out!

  OdpowiedzUsuń
 9. Co by było gdyby Alison nagle ,,znowu'' umarła?

  OdpowiedzUsuń
 10. mnie denerwuje te hello liars gdyby tego nie było byłaby ok może nie rewelacyjne ale ok i sie do niczego nie czepiam więcej, ale błagam nie pisz tego hello liars.....

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja nie mam problemu z nową redaktorką podoba mi się , że blog działa na pełnych obrotach i nie ważne czy jest nowa czy stara redaktorka . Ważne , że jest . Kochana ja jestem ciebie bardzo ciekawa .Czekam na ta serie i na resztę twoich postów . Liczy się pomysł kreatywność i ciągłość w tym co będziesz robić . I jak to zrobisz to ja to kupuje :)
  Życzę powodzenia i dużo pomysłów bo jest to mój pierwszy blog który czytałam na początku przygody z PLL i czytam go do dziś . Taki jakby sentyment .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę spóźnione, ale i tak bardzo dziękuje za te miłe słowa! <3

   Usuń
 12. Co by było gdyby Alison i Hanna były siostrami przyrodnimi od strony ojca?

  OdpowiedzUsuń
 13. co by było gdyby spencer była w ciązy?

  OdpowiedzUsuń
 14. To chyba dopiero Twój drugi post, a już zdążyłaś nadużyć słowa "Liars". Rozumiem, że to się łączy z serialem, ale po co ciągle to pisać? "hello liars" "bye bye liars" są też inne słowa, nie ograniczaj się Liar xDD nie odbierz tego jako hejta, ale jako drobna uwaga Liar xD :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Ale wy się czepiacie tego Hello Liars. Przeciez to dobrze , że nowa redaktorka ma swój znak rozpoznawczy. O co Wam więc chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo to "hello liars" jest naprawdę dość infantylne, dziecinne, i użyte raz czy dwa w formie jakiegoś żartu jest fajne, ale jeśli Hazzy ma uzywac ten zwrot za kazdym razem... to się przeje.

   Usuń
  2. serial może sie kojarzyć z kłamstwami, ale ja nie oglądam go dlatego i jestem za mówieniem prawdy. Intrygują mnie inne wątki, tajemnice, kim jest A, a także romanse, nawet jeśli Julia nie chce nikogo obrażać w co mocno wierze, to mimo wszytko jak czytam posta i wiem że ktoś zaczyna go od przywitania się ze mną witaj kłamco/kłamczucho czy jakoś tak to nawet może mnie to urazić, bo dla mnie kłamstwa w życiu codziennym nie są dobre i ich nie używam. A jakby serial byłby o potworach to byś nas nazywała hello potworki? RAz rozumiem, ale stara to jest właśnie irytujące, jeszcze możesz kogoś obrazić w ten sposób, a tego chyba nie chcesz. To już jest nudne po dwóch postach. Posłuchaj rad czytelników, którzy musze i chcą to czytać i się męczyć jeszcze na końcu te bay da się pominąć bo na końcu można, ale na poczatku jak zaczynasz postu się nie da, rozumiem że piszesz dla nas, więc wysłuchaj naszych próśb bo nie piszemy tego przeciw tobie, ale dla ciebie, aby każdemu było milej. Raczej jestem zwolennikiem, że jak ktoś pisze na blogu to pisze to z przyjemnością i aby przyjemnie się to innym czytało. Ten zwrot uniemożliwia mi przyjemne czytanie tego, irytuje od początku i jak masz taki zwrot i jesteś zirytowanym już od początku to jak możesz później pozytywnie przyjąć pozostałe słowa? zastanów się dan tym, skoro piszesz tu dla nas - bierz pod uwagę nasze komentarze, rady, prośby - DO JULKI/ HAZZY

   Usuń
 16. DO JULKI/HAZZY PROSZĘ O NIE KOMENTOWANIE MOJE KOMENTARZA PRZEZ INNE OSOBY, TYLKO O SKOMENTOWANIE GO PRZEZ JULKĘ, GDYŻ JEST ON SKIEROWANY IWYŁĄCZNIE DO NIEJ, A NIE DO INNYCH OSÓB serial może sie kojarzyć z kłamstwami, ale ja nie oglądam go dlatego i jestem za mówieniem prawdy. Intrygują mnie inne wątki, tajemnice, kim jest A, a także romanse, nawet jeśli Julia nie chce nikogo obrażać w co mocno wierze, to mimo wszytko jak czytam posta i wiem że ktoś zaczyna go od przywitania się ze mną witaj kłamco/kłamczucho czy jakoś tak to nawet może mnie to urazić, bo dla mnie kłamstwa w życiu codziennym nie są dobre i ich nie używam. A jakby serial byłby o potworach to byś nas nazywała hello potworki? RAz rozumiem, ale stara to jest właśnie irytujące, jeszcze możesz kogoś obrazić w ten sposób, a tego chyba nie chcesz. To już jest nudne po dwóch postach. Posłuchaj rad czytelników, którzy musze i chcą to czytać i się męczyć jeszcze na końcu te bay da się pominąć bo na końcu można, ale na poczatku jak zaczynasz postu się nie da, rozumiem że piszesz dla nas, więc wysłuchaj naszych próśb bo nie piszemy tego przeciw tobie, ale dla ciebie, aby każdemu było milej. Raczej jestem zwolennikiem, że jak ktoś pisze na blogu to pisze to z przyjemnością i aby przyjemnie się to innym czytało. Ten zwrot uniemożliwia mi przyjemne czytanie tego, irytuje od początku i jak masz taki zwrot i jesteś zirytowanym już od początku to jak możesz później pozytywnie przyjąć pozostałe słowa? zastanów się dan tym, skoro piszesz tu dla nas - bierz pod uwagę nasze komentarze, rady, prośby - DO JULKI/ HAZZY PROSZĘ O NIE KOMENTOWANIE MOJE KOMENTARZA PRZEZ INNE OSOBY, TYLKO O SKOMENTOWANIE GO PRZEZ JULKĘ, GDYŻ JEST ON SKIEROWANY IWYŁĄCZNIE DO NIEJ, A NIE DO INNYCH OSÓB

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze mówiąc, dziwi mnie, że ludzi tak denerwuje to, że to piszę. Też czasem denerwują mnie zwroty, których używają blogerzy, ale po prostu to ignoruję ;) Czytelnicy wszędzie o tym piszą: w komentarzach, na moim asku, na asku stronki. Nie jest to dla mnie przyjemnie, zwłaszcza że przez te zwroty ludzie od razu mówią, że moje posty są beznadziejne. Ale w końcu, hejterzy muszą się czegoś czepiać, nie? :D
   I chciałabym tylko skomentować, że ''Liars'' to potoczna nazwa na fandom PLL, więc nie ma to na celu obrażenia nikogo :)
   Powiem jeszcze, że oficjalnie przestaje pisać ''hello liars''! Wiem, zapewne teraz i tak znajdą się osoby, którym kolejna rzecz się nie spodoba (np. że zapożyczam słowa z języka angielskiego), więc spokoju tak czy siak nie będę miała :D
   Ktoś ostatnio nawet się czepił, że napisałam Emily przez dwa l.
   Oczywiście, ten komentarz nie ma na celu obrażenia nikogo :) Rozumiem - nie podoba Wam się, że piszę hello liars, okey ;)

   Usuń
  2. Mi nie chodzilo oto ze sa beznadziejne tylko dlatego ze to piszesz ale ten zwrot jest irytujacy i jak jest na poczatku to automatycznie sie go czyta i sie czlowiek irytuje i przyjecie później dlaszych slow pozytywnie jest trudne
   Ale skoro tak duzo osob pisalo to cosmusialo to znaczyc - mnie przy najmniej to irytowalo i o wiele przyjemnieh bedzie mi sie czytac bez tego zwrotu wiec bardzo dziekuje ze wzielas popod uwage nasz komentarze i uwagi. Ja innych zastzrzen wobec tego nie mmialam i nie hejtuje bo lubie sprawic komus bol tylko pisze uwagi aby twoje posty byly lepszd i jak zauwazylas (moj komentarz z tym ze jest do ciebie kierowany i zeby inni nie odp) staram sie swoje uwagi wytlumaczyc i pisac konkretnie. Wiec dziekuje ze nas pisluchalas. Jeśli bedziesz pisac dobre posty (bo po 2 postach jest ciezko ocenic twoj styl pisania) to ja ci to bede pisac jesli cos mi sie bie bedzie podobac tak jak teraz to tez bede pisac i raczej bede poprzedzac takie wypowiedzi ze sa onr do ciebie bo takie uwagi i pochwaly sa do ciebie i dla ciebie bo to twoja praca a nie innych

   Usuń
 17. jestem pozytywnie nastawiona do Ciebie i czekam na nowe notki, tylko smuci mnie fakt, że ta seria była też na talkaboutpll.... mam nadzieję, że załatwiłaś to też z tamtymi adminkami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Seria pojawiła się jako pierwsza na Pll Fansite, więc tylko ich zapytałam o zgodę :)
   Gdybym miała tak pisać, do wszystkich blogów, które taką serię miały, to zajęło by mi to co najmniej kilka godzin, hehe :D

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Etykiety

1x01 1x02 1x03 1x04 1x05 1x06 1x07 1x08 1x09 1x10 1x11 1x12 1x13 1x14 1x15 1x16 1x17 1x18 1x19 1x20 1x21 1x22 2x01 2x02 2x03 2x04 2x05 2x06 2x07 2x08 2x09 2x10 2x11 2x12 2x13 2x25 3x02 3x13 3x19 4x10 4x13 4x19 4x22 4x23 4x24 5 produkcji z obsadą PLL 5a 5b 5b pll 5b promo 5x01 5x02 5x03 5x04 5x05 5x06 5x07 5x08 5x09 5x10 5x11 5x12 5x13 5x13 muzyka 5x14 5x15 5x22 5x25 6A 6B 6x01 6x02 6x03 6x04 6x05 6x06 6x07 6x08 6x09 6x10 6x11 6x12 6x13 6x14 6x15 6x16 6x17 6x18 6x19 6x20 7B 7x01 7x02 7x03 7x04 7x05 7x06 7x07 7x08 7x09 7x10 7x11 7x12 7x13 7x14 7x15 7x16 7x17 7x18 7x19 7x20 A A-team A.D. aktorzy Alison alison and emily alison dilaurentis andrew andrzejki ankieta Archer Dunhill Aria Ashley Benson Ashley Marin bajka bajka pll barry maple Bethany Young Big Bad BigA Black Widow bliźniaki bohaterowie Byron Montgomery Caleb Cece challange Charles Charlotte christmas christmas challange christmas pll ciekawostki ciekawostki pll Co by było gdyby... co gdzie za ile Cyrus czat Dollhouse dr Rollins dr. Palmer Duncan Dwts Eddie Lamb Eliza Ella Montgomery elliott Emily Emily Fields Emison emison ship emoji Ezra Ezria filmiki finał fryzura funny funny moments Garrett Gdzie będą postacie za 10 lat gify goodbye Haleb halloween Hanily Hanna Hanna Marin Haria harold crane Holbrook holden strauss huw collins Ian Ian Harding informacje instagram jako A Janel Parrish Jasno Jason jason is a jason pll Jenna Jessica DiLaurentis Julian Morris Kate Keegan Allen Kenneth DiLaurentis koniec koniec próby konkurs książki Kto może być A? kto zabił jessice dilaurentis Lesli live stream Lolita Lucas Lucy Hale Maddie Ziegler makijaż mamy kłamczuch Marion marlene king Mary Drake Maya Megaami Melissa memy Meredith Mike Mona muzyka muzyka 5x14 muzyka 5x15 N.A.T. club najlepsze momenty najlepsze piosenki najśmieszniejsze napisy Nasze oscary nasze pary Nat alia Natalia Nigel noel norman bates nowa redaktorka od Adminek Odliczanie do sezonu 6 online opis Oś czasowa outfity Paige Paily panel pani di pani Grunwald Pastor Ted Pemily Peter Hastings pierwszy post Pies ♥ Pigtunia piosenka plakat pll pll cast pll hair pll make up PLL Questions PLL Quiz postać książkowa powitanie promo przerażające momenty Radley Ravenswood recenzja Red Coat Red Dress redaktorki regulamin relacjonowanie RIPMona rodzice romantyczne sceny różnice Sabrina Samara Sara Sara Harvey sasha pieterse Sekrety Kłamczuch serial sezon 1 sezon 2 sezon 3 sezon 4 sezon 5 sezon 6 sezon 7 Shana Shay Mitchell ship Sidney skruszone smutne sceny sneak peeki soundtrack Spaleb spandrew Spanna Sparia Spemily Spencer Spencer Hastings Spoby spoilery stillsy Sydney sylwester szkoła świąteczny odcinek Tammin Sursok teen choice awards teoria teoria bethany teoria spisowa teorie The Lost Woods Resort Till 60 Days PLL Challenge tłumaczenia Toby TOP TOP 5 Travis troian bellisario tweet Tyler Blackburn tytuły odcinków Uber A uczucia alison urodziny Veronica Hastings Vivian wady i zalety walentynki Wilden wrażenia Wren Wrencer wskazówka wydarzenia chronologicznie wypunktowanie wywiad wzruszające sceny zalety i wady zatrute zdjęcia zlot życie aktorów życzenia